ankara da hymenoplasty oldum

paradigma006

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
30
0
kızlaar kanamam olduu ama cok acı cektim bikaç gün devam etti kanamam her ilişkiden sonra kanadı bırakmak zorunda kaldık 1 hafta. şuan hersey yolunda. ebru hanıma guvenın kesınlıkleeee...size daha ayrıntılı yazıcam suan cok kısıtlı gırmem, yarın kesinlikle ayrıntılı yazıcam merak etmeyin beni darısı olmayanlara olsun allah hepinizin yardımcısı olsun

Çooook sevindim canım benim bir ömür boyu huzurunuz bozulmasın inşallah, darısı başımıza, inşallah Rabbim bizim de yüzümüzü güldürür, dualarınızı eksik etmeyin hepimiz için..

Son düzenleme:

makdelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
121
0
kızlaar kanamam olduu ama cok acı cektim bikaç gün devam etti kanamam her ilişkiden sonra kanadı bırakmak zorunda kaldık 1 hafta. şuan hersey yolunda. ebru hanıma guvenın kesınlıkleeee...size daha ayrıntılı yazıcam suan cok kısıtlı gırmem, yarın kesinlikle ayrıntılı yazıcam merak etmeyin beni darısı olmayanlara olsun allah hepinizin yardımcısı olsun

Canım geçicimi olmuştun kalıcımı lütfen bilgilendir bende yarın kontrole gidiyorum belli olcak sonuç 3ayı geçti işlem olalı inş sorun yoktur dua et banada çok sevindim senin adına allah utandırmasın canım hep mutlu olll

aylin30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
279
20
Bambuuu canım çok sevindim...darısı başımıza ... Allah Ebru hanımdan razı olsun evet çok şükür birimiz daha yuva kurabildik!!!!

bambuu2013

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2013
43
0
geldim kızlar:)) kaç zamandır giremedim işe gelince ancak nete girebildim. öncelikle şöyle söliyim benim tam larak ne kadar kötü dönem gecirdiğimi bilmeyen arkadaslar olabilir. ben ilk şahap inmezde kalıcı yaptırıp tutmayınca ebru hanıma gidip 2 gün kala geçici yaptırmıs bi insanım.

ebru hanıma düğünümden 2 gün önce gittim o kadar stresliydimki avuçlarımın içi terliodu resmen. 10 dk sürmedi ilk dikim anını hissettim biraz fakat bi iğne daha yapınca hiç bişeyi hissetmedm. düğün gününde 1 gün önce kabız olasım tuttum ve ıkındığımdan bilemiyorum kan gelmeye basladı o kadar korktum ki o gece cünkü benim kalıcımda kabız olup ıkınıp dikişlerimin patlamasıyla tutmamıstı. gün boyu resmen pert oldum resim cektirdik çimenlerde yattık resmen hep aklım geldı dıyebilirm bu seferde gitti galiba dedim kendi kendime..

gece odaya girmemek için resmen elimden geleni yaptım ama kacıs yoktu o odaya girmeliydim :KK43: ve ilişkiye girdiğimizzde canımdan can cıktı zanettım resmen korkudan kasıldım o kadar zorladıkı eşim ben bile lanet olsun bırakalım dıyecek hale geldim ( ben zaten normalde de cok hassas bi insanımdır o yuzden acıyı cok yasadım) tam o sırada kalkmamla bir su damlası gibi düşünün kızlar bende geldiğini gördük tabi oturdum ben kan geldi eşimde gördü. lavaboya gittim peçeteyi sürdüm elime cok ama cok küçük ip geldi eşim görmedi tabi lavabodaydım zaten.o gün bidaha denemdik cünkü resmen tiksindim kasıldım korktum canım cok yandı. ertesi günü ilişkiye girdiğimizde yine kanamam oldu bide ben doğum kontrol hapı kullanıyorum zaten onunda kanaması oluodu ilişkiylede birleşince alt bölge resmen fenaydı daha sonra tatile gittik suya girince iice fena oldum alt bölgem şişti. ilişkiye girmekten vazgectik 1hafta uzak durduk ebru hocayı aradım bepantene kullan dedi korkma bişi olmaz dedi tesekkürümü ettim. daha sonra doğum kontrolüde bırakmam gerekiodu regl olmam için onuda bıraktım o dönem eşim yaklaşamadı zaten adet bitince bütün kanamalarım bitti, şu an gayet iyileşmiş bir haldeyim.

cok zor gecti benimki ama istenen o bir damla kan geldi. fakat ben söyle düşünüyorum tam yırtılma olmadı galiba cunku krem sürdüğümde içimden sarkan bi et parcası vardı sanki. ama daha sonra pıhtı seklinde her lavabodan sonra düştüğünü gördüm ve enson iyileştiğimde tekrar krem sürmek istediğimde orası tertemizdi. neyse kızlar öyle yada böyle atlattım cok şükür darısı size olsun kalıcı için birsey ddiyemem ama ebru hanımsa yapan güvenın derim son an bile müdahale edebilir ekstra ücret talep etmeden. geçici yaptıracaksınızda korkmayın hersekılde oluyor. yeterki ıplerin erime süresinden önce yapın. ben kurtuldum allah hepinizin yardımcısı olsun simdi tek derdim bi miktar borcum ebru hanıma onu vermek... sormak ıstedıgınız olursa yazarım..

aliv06

bu günlerde geçecek..
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
387
3
geldim kızlar:)) kaç zamandır giremedim işe gelince ancak nete girebildim. öncelikle şöyle söliyim benim tam larak ne kadar kötü dönem gecirdiğimi bilmeyen arkadaslar olabilir. ben ilk şahap inmezde kalıcı yaptırıp tutmayınca ebru hanıma gidip 2 gün kala geçici yaptırmıs bi insanım.

ebru hanıma düğünümden 2 gün önce gittim o kadar stresliydimki avuçlarımın içi terliodu resmen. 10 dk sürmedi ilk dikim anını hissettim biraz fakat bi iğne daha yapınca hiç bişeyi hissetmedm. düğün gününde 1 gün önce kabız olasım tuttum ve ıkındığımdan bilemiyorum kan gelmeye basladı o kadar korktum ki o gece cünkü benim kalıcımda kabız olup ıkınıp dikişlerimin patlamasıyla tutmamıstı. gün boyu resmen pert oldum resim cektirdik çimenlerde yattık resmen hep aklım geldı dıyebilirm bu seferde gitti galiba dedim kendi kendime..

gece odaya girmemek için resmen elimden geleni yaptım ama kacıs yoktu o odaya girmeliydim :KK43: ve ilişkiye girdiğimizzde canımdan can cıktı zanettım resmen korkudan kasıldım o kadar zorladıkı eşim ben bile lanet olsun bırakalım dıyecek hale geldim ( ben zaten normalde de cok hassas bi insanımdır o yuzden acıyı cok yasadım) tam o sırada kalkmamla bir su damlası gibi düşünün kızlar bende geldiğini gördük tabi oturdum ben kan geldi eşimde gördü. lavaboya gittim peçeteyi sürdüm elime cok ama cok küçük ip geldi eşim görmedi tabi lavabodaydım zaten.o gün bidaha denemdik cünkü resmen tiksindim kasıldım korktum canım cok yandı. ertesi günü ilişkiye girdiğimizde yine kanamam oldu bide ben doğum kontrol hapı kullanıyorum zaten onunda kanaması oluodu ilişkiylede birleşince alt bölge resmen fenaydı daha sonra tatile gittik suya girince iice fena oldum alt bölgem şişti. ilişkiye girmekten vazgectik 1hafta uzak durduk ebru hocayı aradım bepantene kullan dedi korkma bişi olmaz dedi tesekkürümü ettim. daha sonra doğum kontrolüde bırakmam gerekiodu regl olmam için onuda bıraktım o dönem eşim yaklaşamadı zaten adet bitince bütün kanamalarım bitti, şu an gayet iyileşmiş bir haldeyim.

cok zor gecti benimki ama istenen o bir damla kan geldi. fakat ben söyle düşünüyorum tam yırtılma olmadı galiba cunku krem sürdüğümde içimden sarkan bi et parcası vardı sanki. ama daha sonra pıhtı seklinde her lavabodan sonra düştüğünü gördüm ve enson iyileştiğimde tekrar krem sürmek istediğimde orası tertemizdi. neyse kızlar öyle yada böyle atlattım cok şükür darısı size olsun kalıcı için birsey ddiyemem ama ebru hanımsa yapan güvenın derim son an bile müdahale edebilir ekstra ücret talep etmeden. geçici yaptıracaksınızda korkmayın hersekılde oluyor. yeterki ıplerin erime süresinden önce yapın. ben kurtuldum allah hepinizin yardımcısı olsun simdi tek derdim bi miktar borcum ebru hanıma onu vermek... sormak ıstedıgınız olursa yazarım..

bambuu seni merk etmiştik çok sevndimm kurtulmanabir ömür boyu mutlu ol inş ebru hanm yine bir hayat daha kurtardı şükür..... ..bnm sorum var sana ilk ilşkide lavaboya gittiğindede kan geldimi sadece 1 damlamıdı yoksa o gece gelen kan?

bambuu2013

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2013
43
0
bambuu seni merk etmiştik çok sevndimm kurtulmanabir ömür boyu mutlu ol inş ebru hanm yine bir hayat daha kurtardı şükür..... ..bnm sorum var sana ilk ilşkide lavaboya gittiğindede kan geldimi sadece 1 damlamıdı yoksa o gece gelen kan?

lavaboda sadece o gelen damlanın kalan kısmı peceteye geldi ama cok azdı sonraki her ilişkiden sonra hep geldi ama ben denize girmemdende kaynaklı dıe düşünüyorum evimde olsaydı bu kadar kanamıcaktı belki cunku dikişlerin hepsinin tam yırtıldıgını düşünmüyorum ben kendim sebep oldum sonrakı duruma. amin inş canım herkes cok mutlu olsun cok zor bır durum. eşim balayında bana dedıkı benım ıcın cok önemlıydı olmasaydı nasıl olurdu bılmıyorum dedı. bende oldu dedım nıe duruosun ustunde oda sımdı teknolojı gelıstı dıktırenler bıle var dedı o an cok korktum benden de mı beklıosun dedım :KK43:(( maalesef salaga yatarak. oda o kadar paran olmadıgı ıcın yapamazsın dedı. :KK43:(((( ıcım yandı öle kendınce. ama ben ılışkıye her seferınde cok zor gırdım o yuzden suphelenecek halı kalmadı 2. haftanın bıtımınde artık normale döndu hersey. bnm ılk yasadıgım anı bı hareketle oldu ve bıdaha tekrarlanmamıstı. oyuzden ben kanı görememıstım ve nasıl bişey oldugunu ılışkının anlayammıstım. ıyıkı bılmıomusum zaten o yuzden sıkıntı olmadı bılmemen suphelnmesı adına

aliv06

bu günlerde geçecek..
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
387
3
lavaboda sadece o gelen damlanın kalan kısmı peceteye geldi ama cok azdı sonraki her ilişkiden sonra hep geldi ama ben denize girmemdende kaynaklı dıe düşünüyorum evimde olsaydı bu kadar kanamıcaktı belki cunku dikişlerin hepsinin tam yırtıldıgını düşünmüyorum ben kendim sebep oldum sonrakı duruma. amin inş canım herkes cok mutlu olsun cok zor bır durum. eşim balayında bana dedıkı benım ıcın cok önemlıydı olmasaydı nasıl olurdu bılmıyorum dedı. bende oldu dedım nıe duruosun ustunde oda sımdı teknolojı gelıstı dıktırenler bıle var dedı o an cok korktum benden de mı beklıosun dedım :KK43:(( maalesef salaga yatarak. oda o kadar paran olmadıgı ıcın yapamazsın dedı. :KK43:(((( ıcım yandı öle kendınce. ama ben ılışkıye her seferınde cok zor gırdım o yuzden suphelenecek halı kalmadı 2. haftanın bıtımınde artık normale döndu hersey. bnm ılk yasadıgım anı bı hareketle oldu ve bıdaha tekrarlanmamıstı. oyuzden ben kanı görememıstım ve nasıl bişey oldugunu ılışkının anlayammıstım. ıyıkı bılmıomusum zaten o yuzden sıkıntı olmadı bılmemen suphelnmesı adına

bambumm o gece kan gelince bıraktın mı sen ilşkiyi dikişler tam yırtılmamıştı değil mi ilk ilşkide.o yüzzden az kan gelmiş olabilir devam etseydin belki çok gelecekti ertesi günde mi zor oldu?..zor anlar yaşamışşsın üzüldüm eşinin tavrına da ama neyse kiii atlattın geçti bittii hepsi darısı hepimizin başına...

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0

bambu geçiciye ne kadar ödedin?

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
bambu kurtulmana okadar cok sevndm kı ebru hanmn bu işi yapması ayrıca rahatlattı beni.inş hepimz kurtulcaz kızlar.
,
benmde flepim tuttu dedi ebru hanm ama düğün öncesi mutlaka son kontrle giderim. tarhmz belli değil daha. inş güzl olsun kızlar hersey dua edelm

paradigma006

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
30
0
geçici de bu ipin gelme olayı tehlikeli birazcık:KK43:
ya tam ilişki anında gelse:KK43:

Canım ben İstanbulda yaptırdım, ama asla o doktoru tavsiye etmiyorum. Zaten forumda başlığım var "Hymenoplasti sakın" diye :) Bunun sebebi de operasyon sonrası benle hiç ilgilenmemesi , 17 gün geçti hala kan geliyor ara ara. Şu an evlilik gibi bir düşüncem olmadığı için hiç bir doktora kontrole gitmedim, öyle birşey olur ise inşallah başka bir doktora muayeneye gidecem umarım dikişlerim tutmuştur da bir sıkıntı çıkmaz. Benim doktorum estetik cerrahtı, bu konuda kadın doğumculardan çok estetik cerrah tavsiye ediyorlar aklında bulunsun canım.

Son düzenleyen: Moderatör:

paradigma006

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
30
0
geçici mi kalıcı mı oldu canım biliyor musun

Canım ben şu an daha iyiyim, sana tek tavsiyem şu hiç ama hiç düşünme kötü şeyleri, diktir bitsin bu psikolojik işkence, seni çok iyi anlıyorum çünkü bu operasyonu yaptırmadan önce ben de kıvrandım 1 sene. Yaptırsam mı yaptırmasam mı, ya nasıl olacak ya biri duyarsa ya anlaşılırsa ya kötü olursa. Şu an aklımda bunların çoğu yok, psikolojim düzelmeye başladı. Zaten hayatımda kimse olmadığı için toparlanma sürecim daha kolay oluyor. Dualarım seninle, kendini uzme , olduğun şehirde bu işi yapan doktorlar vardır eminim, korkuyorsan, İstanbulda Hasan Fındık'ı tavsiye edebilirim, keşke ben de ona gitseydim ama geçti artık kısmet değilmiş :)

bambuu2013

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2013
43
0
kızlar ipin gelmesi tabiki çok kötü bir durum zaten aklınızda bulunsun azıcık dahı kan gelse o gece hemen lavaboya gidin öyle kaldığınızla kalmayın. orda alt bölgenızı peceteyele, elinizle kotrol edin. ben elimle kontrol ettim elime geldi öyle gidip yatsaydım belgı yataga dusecektı belkı esım görecekti. kesinlikle ilk işiniz lavaboya gitmek olsun!!!!

bizde tam girmedi ilk gün zorlandı cok az bası gırdı cünkü cok daraltmıstı ebru hanım. zaten okadar girmesi bile beni öldürdü. diğer gün biraz daha normaldı ama %100 bi ilişki olamadı canım yanıodu cunku. her seferinde kan geldi. en son balayında alt bölgeme dokundugumda şiştiğini farkettim. ebru hanımı aradım bepanten sür dedi onu sürerken içimden bişeylerin sarktığını farkettim oda lavaboda pıhtı halinde her defasında düştü. şimdi tertemiz. ama benim ayrıca bir durumum vardı doğum kontrol hapı kullanıodum ve oda pıhtı şeklinde kanam yapıodu ilk ay bazı vucutlara ilaç uyum sağlıyamıyomus ve bunu esım bılıodu yanı o yuzde kan gelmesı cok suphe uyandırmadı. bı ara doktora gıdelım ıstrsen dedı cok korktum bende yanında arkadasımı aradım doktor oda baska seyler söledı bana ama ben ebru hanımın dedıklerını uyguladım arada verınce bıde denıze havuza gırmedım bayagı duzeldı zaten ılacı bırakıp regl olunca diğer kanamamda kesildi ıyılesmede oldu.

benım durumum karısıktı kızlar yanı sunu bılın gecıcı gercekten kesın çözum cok pişmanı 1500 de arıca sahap beye kalıcıya ödedıgım ıcın. bu arada ebru hanıma gecıcıye 2000 tl ödedım gerci bi miktarını daha veremdm. sormak istedğnz varsa sorun arkadaslar..