ankara da hymenoplasty oldum

makdelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
121
0
Ebru hocanın bu konudaki tecrübesini ve farkını konuşmaya gerek bile yok bunun için onun avukatı olmaya gerek yok kadın bu işi biliyor tartışılmaz,bu hayti bi mesele isteyen gider istediğine yaptırır işlemi konuşmanın anlamı yokkk

paradigma006

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
30
0
kızlarrr sizce kadın doğumcular mı iyi yapar bu işi yoksa plastik cerrahlar mı? bi dr buldum plastik cerrah. (harun özkan) bu işşte çok iyi olduğunu söylüyo offff çok kafam karıştı seneye düğünüm var ve dr araştırıyorum. yardım ltfn... :KK43:

İmkanın varsa kesinlikle estetik cerraha yaptır canım. Ben çok araştırdım ve estetik cerraha yaptırdım, henüz düğün yok bende ama sen de biraz araştır forumu iyice tara dediğimi anlayacaksın :)

makdelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
121
0
İmkanın varsa kesinlikle estetik cerraha yaptır canım. Ben çok araştırdım ve estetik cerraha yaptırdım, henüz düğün yok bende ama sen de biraz araştır forumu iyice tara dediğimi anlayacaksın :)

Bu konu kadın doğumcunun uzmanlık alanı ve onlar konua akim vajinanın yapısına hakimm bence mantıklı olan kadındoğumu

zehra64

bugünlerde geçecek...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
389
150
bu olay başıma geleli tam 1 sene oldu kızlar.operasyon olalı yani.Allah kimsenin başına vermesin.hala atlatamadım.bu durumdan sonra ben büyük travma içine girdim zaten bu durum başıma gelir gelmez 3 hafta sonra operasyon oldum.erkek arkadaşımm daha doğrusu eski erkek arkdaşmla kendi isteğimle oldu ama kızlar işte atlatamıyorum bi türlü hazmedemiyorum aklımdan çıkmıyor bi türlü yeni bi hayat kuramıyorum.psikolojik tedavi görüyorum.rabbim kimseye yaşatmasın bunu .forumdaki kızlar sayesinde ayaktayım yoksa nolurdum bilmem tek benm başıma gelmemiş diye teselli ediyorum işte kendimi.beni bu hale getiren kızlığı alan eski erkek arkadaşımsa evlendi.umrunda bile değilim yuvasını kurdu.bense hala işte travmalarla uğraşmaktayım:KK43::KK43:

sekizkek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
193
8
bu olay başıma geleli tam 1 sene oldu kızlar.operasyon olalı yani.Allah kimsenin başına vermesin.hala atlatamadım.bu durumdan sonra ben büyük travma içine girdim zaten bu durum başıma gelir gelmez 3 hafta sonra operasyon oldum.erkek arkadaşımm daha doğrusu eski erkek arkdaşmla kendi isteğimle oldu ama kızlar işte atlatamıyorum bi türlü hazmedemiyorum aklımdan çıkmıyor bi türlü yeni bi hayat kuramıyorum.psikolojik tedavi görüyorum.rabbim kimseye yaşatmasın bunu .forumdaki kızlar sayesinde ayaktayım yoksa nolurdum bilmem tek benm başıma gelmemiş diye teselli ediyorum işte kendimi.beni bu hale getiren kızlığı alan eski erkek arkadaşımsa evlendi.umrunda bile değilim yuvasını kurdu.bense hala işte travmalarla uğraşmaktayım:KK43::KK43:

Benim başıma geleli 6 sene oluyor şuan sözlüyüm seneye düğünüm var. Çok ağlıyorum zorla oldu birde benımkisi ne yapacağımı bilemez haldeyim.....Bnde Akın beye gideceğim... İnşallah bunu yaşayan herkes evlenınce mutlu olur bu ızdıraaplardAN kurutulurr....

sekizkek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
193
8

Sen hangi doktora gittin ? Benim hergün beynımı kemiriyor bu durum...Düşünmeden duramıyorum deli olacak gibiyim...

zehra64

bugünlerde geçecek...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
389
150
mustafa alihanoğluna gittim ben benim dikişlerim tuttu .ama tuttuğuna sevinemiyorum hazmedemiyorum bi türlü bu durum psikolojik yönden çok çöktüm 1 senedir etkisindeym hala

sekizkek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
193
8
mustafa alihanoğluna gittim ben benim dikişlerim tuttu .ama tuttuğuna sevinemiyorum hazmedemiyorum bi türlü bu durum psikolojik yönden çok çöktüm 1 senedir etkisindeym hala

Psikolojik olarak ben de çökmüş vaziyetteyim seni anlayabiliyorum. Bunu nasıl yaptığıma inanamıyorum... Ama zamanı geri alamayız bu olmasaydı belki başımıza daha kötü şeyler gelecekti ben böyle düşünüyorum. Psikiyatriye de gittim pek bir faydasını göremedim açıkcası. İlaç veriyor sadece başkada birşey yok. Ayak da durmak zorundayız dersimiz çok iyi aldık biz. mUTLU OLMAK bizim de hakkımız. Rabbim hepimizi affetsinn insallah....

zehra64

bugünlerde geçecek...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
389
150
psikoloğa gitmeden öence daha kötüydüm faydasını gördüm.benim zoruma giden bizi bu hale getirenlerin hiçbişi olmamış gibi hayatlarına devam etmesi

bilmiyor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
882
3
psikoloğa gitmeden öence daha kötüydüm faydasını gördüm.benim zoruma giden bizi bu hale getirenlerin hiçbişi olmamış gibi hayatlarına devam etmesi
hayatlarına hic bişey olmamış gibi devam ettiklerini cıkarın aklınızdan , o defter kapandı onlar yok artık ...
siz bilemezsiniz hayatlarına nasıl devam ettiklerini .. hayatlarında degilsiniz .. hiç bir zamanda olmayacaksınız .. sizin hayatınızı hiçe sayan , en acısı da sizi kandırıp sevdim diyen insanları düşünmeyeceksiniz...

yok onlar .. adalet vardr bi yerlerde .. silkinip kendinize geleceksinizz. Bu hayata bir daha gelmeyeceksiniz niye kendinize bu ızdırap?
bak etrafına mutlu olan o kadar insan varken sen niye hak etmiyorsun ? bi dk lık iş yüzünden mi ?
ya da yanlış oldugunu bi süre göremedin diyelim bilmem kac yıl ilişki yüzünden mi ?
terket artık bu düşünceleri .. sil at gecmişi yok ...
yeniden dogmus gibi olabilirizz ya .. Annemizdn dogdugumuz gbi tertemiz olabiliriz. Önce iki dudagımız arasında saklı bu ..
Pişmanlıkla edilmiş bi tevbe .. sonra bak bakalım hangi işin ters gidiyor?

ne güzel operasyon olup tutan arkadaslar var . Yerinizde olmayı insanlar vardır. Umarım ben de olurum operasyonu kurtulurum ..
kaderde yazılıysa kurtulmak kurtulacagız ,, yoksa zaten elimizden bişey gelmez .. tek çare var sıkı sıkı hayata sarılmak ..
Pes etmemek gerek:) :KK8:
musmutlu olan arkadaslar var bu forumda .. evlenip cocgu olanlar ..:)
bizimde olur inşAllah

Son düzenleme:

zehra64

bugünlerde geçecek...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
389
150
hayatlarına hic bişey olmamış gibi devam ettiklerini cıkarın aklınızdan , o defter kapandı onlar yok artık ...
siz bilemezsiniz hayatlarına nasıl devam ettiklerini .. hayatlarında degilsiniz .. hiç bir zamanda olmayacaksınız .. sizin hayatınızı hiçe sayan , en acısı da sizi kandırıp sevdim diyen insanları düşünmeyeceksiniz...

yok onlar .. adalet vardr bi yerlerde .. silkinip kendinize geleceksinizz. Bu hayata bir daha gelmeyeceksiniz niye kendinize bu ızdırap?
bak etrafına mutlu olan o kadar insan varken sen niye hak etmiyorsun ? bi dk lık iş yüzünden mi ?
ya da yanlış oldugunu bi süre göremedin diyelim bilmem kac yıl ilişki yüzünden mi ?
yeniden dogmus gibi olabilirizz ya .. Annemizdn dogdugumuz gbi tertemiz olabiliriz. Önce iki dudagımız arasında saklı bu ..

ne güzel operasyon olup tutan arkadaslar var . Yerinizde olmayı insanlar vardır. Umarım ben de olurum operasyonu kurtulurum ..
kaderde yazılıysa kurtulmak kurtulacagız ,, yoksa zaten elimizden bişey gelmez .. tek çare var sıkı sıkı hayata sarılmak ..
bizimde olur inşAllah

amin canım benim inanki ben zaten bu işlemi olupda mutlu olanlar sayesinde ayaktayım.yoksa daha kötüydüm benim tek dileğim ilahi adalet niye işlemiyor niye onlar mutlu.dik durmaya çalışıyorum zor günler atlattım hemde tek başıma.

bilmiyor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
882
3
inancın varsa ,işleyecegini bilirsin :KK66:
ayrıca birak onu suclamayı ,, salla gitsin ya ..
önce birazcık kendini sucla bizde de suc var (birazcıktan ki kastım miktar olarak yoksa imalı bi söz degil yanlış anlaşılmasın).. suclu oldgumuzu kabul edip .. dikkatli davranalım .. bir daha yapmayalım mesele bu ..
işin özü bu .. bir daha yapmamak :)

Son düzenleme:

zehra64

bugünlerde geçecek...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
389
150
zaten kendimi suçladığım içinde travma altındayım ya canım.umarım mutlu günler yaşarım bende buraya artık yuvamı kurdum derimm

krixpt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2013
113
26
amin canım benim inanki ben zaten bu işlemi olupda mutlu olanlar sayesinde ayaktayım.yoksa daha kötüydüm benim tek dileğim ilahi adalet niye işlemiyor niye onlar mutlu.dik durmaya çalışıyorum zor günler atlattım hemde tek başıma.

ilahi adalet mutlaka işler kızları kandırıp kullanan o erkeklerede işler diktirip kocasını kandıran kadınlarada işler

bilmiyor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
882
3
ilahi adalet mutlaka işler kızları kandırıp kullanan o erkeklerede işler diktirip kocasını kandıran kadınlarada işler
sana tek bişey tavsiye edecegim .. aynı sizin gibi düşünüyordum ..
bu yüzden de sevdigm adama durumumu anlattım ..
mesele evlenme meselesi de degil benim için .. Mesele örtme meselesi .. herkese karşı . ve bu örtme meselesinde kocam en son geliyor .. cünkü ben kocam için örtmüyorum günahımı ... biz sizi anlıyoruz .. ve bu yüzden de benim vicdanım el vermedi de sevdigime kıyamadım .. ama bir daha birini sevene kadar, biriyle nişanlanana kadar , evlenene kadar .. ben günahımı örtmüş olacagım inş.

Adalet her yerde işler .. Kocamızı kandırmak mı ? Kocam degil babama karsı bile günahımı örtecegim ben arkadasım .. Hesabı verecegim böyle emretmiş ..bunu anlamak bu kadar zor mu ?
koca mı yok bize ? diktirmeden kabul eden olmaz mı o da olur niye olmasın?sevdiginle evlenmek mesele ..
mesele kabul görmek de degil .. mesele cok baska bunu bi görün artık ..

hz .ömer e kızının zina yaptıgını ve ne yapmasının gerektigini soran bi adam gelmiş ..
senden onu internetten bi aratıp okumanı isterim ..
25 Temmuz 2013 nihat hatipoglunun programında sesleniş adlı konusmasında de geciyor ..
rica ediyorum onu bi izle olur mu?

biz diktiriyoruz bu bizim derdmiz :)

Son düzenleme:

krixpt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2013
113
26
hanımefendi ben sizebişey söymedim ki ben ilahi adalet neden işlemiyo diyen zehra64 için onun söydiklerini destekler bi şeiklde söyledim
niye böyle tepki verdiniz ki :)

şimdi benzetmek gibi olmasın ama faiz haram dediler faizin adı değişti kar payı oldu koca kandırma günah dediler onunda adı değişti günah örtme mi oldu :)

bilmiyor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
882
3
tek tavsiye verdim hanım efendi :) ortada tepki falan da yok:KK76:
verdiginiz benzetmeninde dogrulu hakkında yorum yapmıyorum :KK70: cünkü ne kar payı ne faiz . ne koca kandırma gibi bi cabam yok ..

şu an kimse yok hayatımda kocamı kandırmıyorum yani ameliyatı olurken :KK8: bi de bu kadar bakire olmadıgını duyurmak istiyorlarsa da alnına yazıp dolaşsınlar bakire degilim diye ..:) siz benm dedigimi izlerseniz ne demek istedigimi anlarsınız .. şayet böyle bir şeyi aileniz kaldırabilcekse ben önce onların bilmesi taraftarıyım .. cünkü kocam dedginz insan el 'in oglu ..:) yaptıgımız hata cok güzel bişey gibi anlatmakda neyin nesi .. dürüstlükmüş.. insan kendinin aşagılanmasına müsade etmemeli .. çünkü benm gözümde bu hata aşagılanmayı hak edecek bir davranıştır. ( kendim arkasında durmuyorum yani)
bi yerde de herkesin kendi bacak arası .. canım bir daha kanamasını istiyor (nokta)

Son düzenleme:

sekizkek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
193
8

bizimde olur inşAllah

Amin inşallah..... Bana bunu yapan nişanlandı ayrıldı hayatı çok da iyi gitmiyor ...... Ama ablasıyla görüşüyorum çok iyi bir insan melek gibi bana yardımcı olacak... Bi kapı kapanırkenn diğer kapı açılıyor.. Ben seneye evleniyoruum ve çok mutlu olmaık istiyorum... Eşim olacak insanı çok seviyorum kaybetmek istemiyorum herşeyi sevgiyi mutluluğu onda öğrendim... Umarım hepimizin hayatı çok güzel olur çocuklarımız olur bugünler geride kalır ilerde aklımıza geldiğin de ufak bir tebessüm olsun yüzümüzde diyorum ya bu olmasaydı ders alamayıp başka seyler gelebilirdi başımıza hayata daha sıkı tedbirli adım atmıyor muyuz ? Ben öyle yapıyorum ..... İnşallah mutlu oluruz bu dertten kurtuluruz dert veren mevlam dermanda verir arkadaşlar... Destek olalım birbirimze sıkmayalım canlarımızı... Hayat çok güzel zamanı yaşayalım evlilik hazırlıklarının keyfini yaşayalım gülelim hep hayata inşallah...

aylin30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
279
20
Bu forumda paylaştığım ve. Paylaşılan herşey beni de ayakda tuttu ama benim için en önemlisi bu forum sayesinde ebru hocaya ulaştım küllerimden yeniden doğdum ama hala daha düğün durumum belli olmadığı için ben de rahatladım diyemiyorum en azından güç topladım ve önüme bakabiliyorum çok şükür!!!

aylin30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
279
20
Bilmiyor arkadaşım yaşının küçük olduğuna veriyorum yaptığın farklı farklı daldan dala yorumları...

İlginizi Çekebilir