ankara da hymenoplasty oldum

queen41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2012
145
1
kızlar paramı ayarladım sayılır biraz borca giricem ama olsun, adet olmayı bekliyorum nedense gecikti, adetim bitince işlemi yaptırmak istiyorum yalnız ameliyattan 2 hafta sonra taşınmam gerekecek, ist'dan gitmeden yaptırayım diyorum ama bir yandan da korkuyorum taşınmak kolay iş değil neticede, zarar gelir mi bilemiyorum. taşınacağım yer ist'a 1 saat mesafede, yine gelme şansım da olur ileride. sizce ne yapmalıyım?

canım taşındıktan sonra yaptır bence risk alma ne olur ne olmaz zaten yaptırana kadar akla karayı seçiyo insan.1 saatlik mesafe dediğin nedir ben 2-3 saatlik yoldan gitmek zorundayım ist a param da hazır ama bikaç ay daha beklicem :SSS

dlksfsd

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2012
37
0
canım taşındıktan sonra yaptır bence risk alma ne olur ne olmaz zaten yaptırana kadar akla karayı seçiyo insan.1 saatlik mesafe dediğin nedir ben 2-3 saatlik yoldan gitmek zorundayım ist a param da hazır ama bikaç ay daha beklicem :SSS

benm de param hazır bende bekliyorum queen41 sen hangi doktoru düşünüyosun? ben çok kararsszım hala napcamı bilmiyorum.s.s.s

queen41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2012
145
1
benm de param hazır bende bekliyorum queen41 sen hangi doktoru düşünüyosun? ben çok kararsszım hala napcamı bilmiyorum.s.s.s

cnm ben h.özkanı düşünüyorum.ben ist ta oturmuyorum o yüzden karşı taraftaki dr ları düşünemem son anda bi aksilik falan olur gitmem imkansızlaşır.benim de kafam çok karışık ya bi yandan bi an önce kurtulayım diyorum bi yandan da düğüne yakın bi zamandamı yaptırsam diye düşünüyorum offfffffffff :KK43:(((((( sen kimi düşünüyosun peki?

ipek343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
111
0
cnm ben h.özkanı düşünüyorum.ben ist ta oturmuyorum o yüzden karşı taraftaki dr ları düşünemem son anda bi aksilik falan olur gitmem imkansızlaşır.benim de kafam çok karışık ya bi yandan bi an önce kurtulayım diyorum bi yandan da düğüne yakın bi zamandamı yaptırsam diye düşünüyorum offfffffffff :KK43:(((((( sen kimi düşünüyosun peki?

canım h.özkana bir arkadaş yaptırmıştı çok iddalı konuşuyordu sonuç ne oldu bilginiz varmı

ipek343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
111
0
daraltmayı yaptı. daraltma olmadan olmaz dedi doktor. gerçekten de daralmış. uzun süre her ilişkide zorlandık. herkes anlar mı bilmiyorum. ama başkalarıyla ilişkiye giren bir eşiniz olursa belki anlayabilir. o konuda hiçbir fikrim yok.
bilmiyor, orası hiç kapanmıyor. kapanırsa nasıl adet olacaksın? hep açık kalıyor. ama daha derli toplu duruyor. dikişlerim erimedi. kocaman siyah siyahtı. sonra düştü hepsi.

canım ya formu hepsini okudum ama kafam karıştı belki yazdın ama ben kaçırdım hangi dr yaptırdın kaça yaptırdın geçicimi kalıcımı tekrar yazarmısın sana zahmet

ipek343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
111
0
canım benim ne kadar mutlu oldum senin adına anlatamam bir ömür boyu da çoook mutlu olursun inşallah bu arada doktor beyle görüşmeye gittim temiz sakin bir yer konuştuk asistanını tanıştırdı güler yüzlü ilaçlarımı yazdı antibiyotik ağrı kesici ve batikon verdi. operasyon sonrası yapman gerekenleride anlatıcam dedi çok rahatladım 2.5 ay sonra tam anlamıyla iyileşir kontrole de o zaman gelirsin bakarız dedi belki giderim belki gidemem bilmiyorum. ben bütün ağrılara acılara razıyım yeter ki bu durumdan kurtulayım. ayrıca daraltmada yapıyoruz dedi. senin söylediğin gibi doktor beyede sordum sonrasında başka doktor anlar mı diye kesinlikle anlamaz dedi. eskiye göre biraz daha rahatım yalnız şöyle bir sorun var adetim gelmedi şimdiye çoktan gelmesi lazımdı. stresten sanırım gelmedi randevuyu ona göre ayarlamıştım her ay düzenli olurdum bu ay olmadım yarında gelmezse randevuyu aldığım güne adetli olucam. adetimin gelmesi için ne yapmam lazım ilaç vs var mı?

canım belki kaçırdım ama tekrar ayzarmısın habgi dr ve fiyatı

ipek343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
111
0
hayır henüz karar vermiş diilim ama büyük ihtimalle h.özkana yaptırıcam düğünden bikaç gün önce çağırmıyo oluşundan dolayı

ya onada yaptırıp buraya cevap yazan yokki şüphede kalıyorum şahsen.bende çok kararısızm,bursada yaşıyorum burda murat aslan yapıyormuş,ama bu işde deneyimde önemli şişli med akın bey deneyimli çok ,düşünüyorum kalıcı ama ya tutmazsa düğünden 3 gün önce gitmem mümkün değil istanbula ankaraya,korkut aslan da aynı şekilde.bursadaki murat aslanada sadece burda yaptıran minik perimi biliyorum onada ulaşamıyorum,ebru hanım çok pahalı:KK43:(( kafayı yicem ya

queen41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2012
145
1
ya onada yaptırıp buraya cevap yazan yokki şüphede kalıyorum şahsen.bende çok kararısızm,bursada yaşıyorum burda murat aslan yapıyormuş,ama bu işde deneyimde önemli şişli med akın bey deneyimli çok ,düşünüyorum kalıcı ama ya tutmazsa düğünden 3 gün önce gitmem mümkün değil istanbula ankaraya,korkut aslan da aynı şekilde.bursadaki murat aslanada sadece burda yaptıran minik perimi biliyorum onada ulaşamıyorum,ebru hanım çok pahalı:KK43:(( kafayı yicem ya

murat arslanı düşünen çok kişi var burda hatta bursa dışından bile gitmeyi düşünenler var bence bulunduğun şehirde yapan biri varken il dışına çıkarak risk alma

ipek343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
111
0
murat arslanı düşünen çok kişi var burda hatta bursa dışından bile gitmeyi düşünenler var bence bulunduğun şehirde yapan biri varken il dışına çıkarak risk alma

aaa dikkatli okumamışım demek ben sadece minikperinin ona gitiğini sanıyordum evet en mantıklı öle yapıcam galiba birde şişli med uygun geldiği için tercihim de birde akın bey bulamasam başka dr olur diye düşündüm allah korusun murat bey tatile çıksa taşınsa veya bişi olsa gelemezse yanarım :KK43:(