ankara da hymenoplasty oldum

aylin30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
279
20
Güçlü olmak zorundayız ne olursa olsun bu durum hep aklımızın bi köşesinde olsa da ama sonuna kadar da doktoruma da güveniyorum ... İyi ki ebru hanımı bulmuşum ...arkadaşlar Birbirimize destek olalım nolur buna ihtiyacımız var!!!

sekizkek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
193
8
Güçlü olmak zorundayız ne olursa olsun bu durum hep aklımızın bi köşesinde olsa da ama sonuna kadar da doktoruma da güveniyorum ... İyi ki ebru hanımı bulmuşum ...arkadaşlar Birbirimize destek olalım nolur buna ihtiyacımız var!!!

Evet ihtiyacımız var..... Aklımı hep yiyip duruyor....

zehra64

bugünlerde geçecek...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
389
150
bei eleştiren hanfendi ben zaten yaptığımı savunmuyorum ki çok pişmanım ki psikolojim alt üst oldu yardım alıyorum.ha size gelince elbette eleştirmek hakkınızdır ama şunu unutmayınki öyle bi toplumda yaşıyoruzki dürüstlük bi işe yaramıyor.hani kocalarınızı kandırmayın söyleyin diyorsunuz ya diyelimki söyledik kaç erkek iyi niyetli düşünür söylermisiniz bunu söyleyeceğimiz erkeklerin yüzde doksan dokuzu art niyetli düşünür bu kızın başına bu gelmiş birazcıkta ben faydalanayım diye düşünür.toplum olarak artık kötü durumdayız öz kızına tecavüz edenler var.böyle bi durumu öğrenen bi erkekte tabikide art niyetli düşünür.hani demem o ki ALLAH bile günahlarınızı örtün diyor.belki etik değil(üstüne basarak söylüyorum!!!)ama çaresizlik işte.başına gelmeyen bilmez. ha sizin modern görüşünüzle yapmadan önce düşünseydiniz diyebilirsiniz ama oldu bi kere.bunun hata olduğunun zaten farkındayım.bu saatten sonraki amacımda iyi insanlar karşılaşmak. bilmem anlatabildimmi

sekizkek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
193
8
bei eleştiren hanfendi ben zaten yaptığımı savunmuyorum ki çok pişmanım ki psikolojim alt üst oldu yardım alıyorum.ha size gelince elbette eleştirmek hakkınızdır ama şunu unutmayınki öyle bi toplumda yaşıyoruzki dürüstlük bi işe yaramıyor.hani kocalarınızı kandırmayın söyleyin diyorsunuz ya diyelimki söyledik kaç erkek iyi niyetli düşünür söylermisiniz bunu söyleyeceğimiz erkeklerin yüzde doksan dokuzu art niyetli düşünür bu kızın başına bu gelmiş birazcıkta ben faydalanayım diye düşünür.toplum olarak artık kötü durumdayız öz kızına tecavüz edenler var.böyle bi durumu öğrenen bi erkekte tabikide art niyetli düşünür.hani demem o ki ALLAH bile günahlarınızı örtün diyor.belki etik değil(üstüne basarak söylüyorum!!!)ama çaresizlik işte.başına gelmeyen bilmez. ha sizin modern görüşünüzle yapmadan önce düşünseydiniz diyebilirsiniz ama oldu bi kere.bunun hata olduğunun zaten farkındayım.bu saatten sonraki amacımda iyi insanlar karşılaşmak. bilmem anlatabildimmi

Canım kimseyi aldırma kim ne derse desinn boşver..... Seni biz anlarız bizide sen anlarsın.... Bu duruma düşmeyen bilemez .. Ama rabbim kimseye yaşatmasın...... Ben bir arkadaşımı çok kınadım benim başıma geldi.. Burada ahkam kesen arkadaşlar kınaamayın ... Peygamberimizin bile sözü var kınamayın kınayan başına gelmeden ölmez diye bir sözü var...... Kızlar takmayın bu insanları yaşamaya bakın.... Pişmanız ama umutluyuzz....

makdelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
121
0

Canım kimseye bişey anlatmak zorunda değilsin bence cevap bile verme,biz birbirimize desteğiz sonuna kadar bizde kanamamız oldu diye yazıcaz burdan mutluluğumuzu paylaşcaz inş ben buna inanıyorum

ozgem_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
104
12
bu olay başıma geleli tam 1 sene oldu kızlar.operasyon olalı yani.Allah kimsenin başına vermesin.hala atlatamadım.bu durumdan sonra ben büyük travma içine girdim zaten bu durum başıma gelir gelmez 3 hafta sonra operasyon oldum.erkek arkadaşımm daha doğrusu eski erkek arkdaşmla kendi isteğimle oldu ama kızlar işte atlatamıyorum bi türlü hazmedemiyorum aklımdan çıkmıyor bi türlü yeni bi hayat kuramıyorum.psikolojik tedavi görüyorum.rabbim kimseye yaşatmasın bunu .forumdaki kızlar sayesinde ayaktayım yoksa nolurdum bilmem tek benm başıma gelmemiş diye teselli ediyorum işte kendimi.beni bu hale getiren kızlığı alan eski erkek arkadaşımsa evlendi.umrunda bile değilim yuvasını kurdu.bense hala işte travmalarla uğraşmaktayım:KK43::KK43:

Zehra64 arkadaşım benimde 4 sene oldu :KK43: keşke olmasaydı diyorum ama eldende birşey gelmiyor. İmtihan diyorum, olacağı varmış diyorum ama yinede vicdanımı susturamıyorum. bende ilk önceleri çok ağladım, kahroldum, isyan ettim ama şuan önüme bakıyorum. elimde kalan tek şey pişmanlık, vicdan azabı gözyaşlarım ve giden en güzel yıllarım :KK43:

Zaman herşeyin ilacıdır demicem çünkü; '' Zaman herşeyin ilacıdır diyenler, ilacın kullanım şeklinin fitil olduğunu söylemezler.''

makdelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
121
0

Canım bende ebru hanımı tercih edenlerdenim ve çok memnunum iyiki onu tercih etmişim onu tanımışım buna reklam desinler nederseler desinler ama ebru hanım on numara bir insan herkonuda işindede on numara insanlığındada

kenyalikiraz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
770
1
kızlar merhaba kımse bır yorum getırmemısss akın beyemı korkut beyemı gıtmemız lazım geçici için ? ve ucretı ne kadar ıst dısına cıkamayızzz

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
kızlar mrb nasılsınz.

banada ebru hanm tuttu dedi. ben düğün öncesi gidecem artık kontrole. 3 ay dolmadan gtmştim kontlrer inş açılma falan olmamştr. benm düğünümede az kaldı kızlar :KK43:

aliv06

bu günlerde geçecek..
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
387
3
bircoğunuz gibi ebru hanımı bende burdan tanıdım buldum iyiiki onu bulmuşum diyorm çünkü başka kimseye güvenemezdim sanırım hele de burdagüzel sonuçlar gördükçe iyiki oma gitmişim diyorum.. şimdiye kadar gördüğüm kadarıylakimsenin hayatını hiç riske atmıyor hem başarılı i hem insana moral veriyorr buda beni rahatlatıyorr.durumum ben daha bilmiyorum ama inşallh bende kurtulurum bu kötü günlerden yoksa olacakları düşnmek bile istemiyorum..

Son düzenleme:

ozgem_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
104
12
kızlar mrb nasılsınz.

banada ebru hanm tuttu dedi. ben düğün öncesi gidecem artık kontrole. 3 ay dolmadan gtmştim kontlrer inş açılma falan olmamştr. benm düğünümede az kaldı kızlar :KK43:
*
senin adına sevindim cnm. inşallah sorunsuz bir şekilde atlatırsın. ağrın sızın var mı? ne kadar oldu sen yaptıralı ve düğün ne zaman cnm? kusura bakma çok soru sordum..

nusya12

nicKimouSe
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2012
275
7
ne güzel birbirinize destek oluyosunuz
sizi yargılamak hakkım değil haşa
benım basıma gelmez dıye bısey yok bu herkesin basına gelebılır
benım gelmez ilerde kızımın basına gelır dünya küçük
sizleri yargılayan insanlar kendilerini namus bekcısı sananlardır,

siz bunu sadece iyi bır gelecek için mutlu olmak için yapıyosunuz
ve eminim hak edıyosunuz bu mutlulugu

dualarım sizinle
umarım hersey gonlunuzce olur
:KK3: :KK16:

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0
kızlar size bişe söylemek istiyorum.ben inanın çok korkuyorum.bozulup bozulmadığından bile emin değilim fakat kontrol ettirmeye bile çok korkuyorum.yaptırsam geçici yaptırım fakat aklıma şunlar geliyo:ya ipi farkederse ya görürse diye korkuyorum.bide dikilirken daralmada oluyormuş ya diyorum ki çok zorlarda giremezse o zaman doktora gitmek zorunda kalırsak nolur halimiz düşündünüz mü bunu?kızlar burda bi arkadaş yazdıktan sonra aklıma yattı alternatif yöntem deneyemezmiyiz acaba.diyorumki küçük bi jilet parçası alsak elimize o an tam birleşme sırasında o alt tarafta bi yeri hafifce kesemezmiyiz acaba?yada boya dökemezmiyiz?ne dersiniz kızlar?

paradigma006

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
30
0
sen kime yaptırdın canım mümkünse ismini verebilirmisin?? düğün ne zaman?

Canım forumda başlığım var dr. arda diye ama ben yaşadıklarımdan sonra o doktoru önermiyorum. Ben zaten Hasan Fındık'a yaptıracaktım şansıma 15 gün tatile çıkmış ben İstanbuldayken. Benim sana önerim Hasan Fındık'dan randevu al, yüz yüze konuşun inan çok faydası olacak.
Tatlım bu arada sevgilim yok benim :)

Son düzenleme:

paradigma006

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
30
0
kızlar size bişe söylemek istiyorum.ben inanın çok korkuyorum.bozulup bozulmadığından bile emin değilim fakat kontrol ettirmeye bile çok korkuyorum.yaptırsam geçici yaptırım fakat aklıma şunlar geliyo:ya ipi farkederse ya görürse diye korkuyorum.bide dikilirken daralmada oluyormuş ya diyorum ki çok zorlarda giremezse o zaman doktora gitmek zorunda kalırsak nolur halimiz düşündünüz mü bunu?kızlar burda bi arkadaş yazdıktan sonra aklıma yattı alternatif yöntem deneyemezmiyiz acaba.diyorumki küçük bi jilet parçası alsak elimize o an tam birleşme sırasında o alt tarafta bi yeri hafifce kesemezmiyiz acaba?yada boya dökemezmiyiz?ne dersiniz kızlar?

Boya olmaz da belki bi yerini kanatmak işe yarayabilir. Bir arkadaşımın düğünü var, o bu kanatma yöntemini deneyecek parmaklarından, sonucu yazarım inşallah ama bence de işe yarayabilir. Boyadan falan uzak durun çünkü çıkmıyorlar, şu yapay kızlık zarı olayı vardı duymuşsunuzdur kesinlikle kalkışmayın arkadaşlarım denedi bir hafta boyası çıkmamış..

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0
Boya olmaz da belki bi yerini kanatmak işe yarayabilir. Bir arkadaşımın düğünü var, o bu kanatma yöntemini deneyecek parmaklarından, sonucu yazarım inşallah ama bence de işe yarayabilir. Boyadan falan uzak durun çünkü çıkmıyorlar, şu yapay kızlık zarı olayı vardı duymuşsunuzdur kesinlikle kalkışmayın arkadaşlarım denedi bir hafta boyası çıkmamış..

canım kesin sonucu bizede yazar mısın aradaşının düğünü ne zaman?ama parmağı kanatmak olmaz bence.kan azda olsa hala akmaya devam ederse o zaman ne yapacak?görülür mutlaka.benim kast ettiğim eli o bölgeye uzatip vajinanın ordan biyeri kesmek olabilir.ama eli o an oraya götürmek elinde o şeyi saklamak sanırım zor iş.

Carmen_

I’m waiting for the miracle 💫
Pro Üye
7 Nisan 2010
5.325
4.794
yazık ya evleneceğiniz erkeklere düşünüyorum da :KK43: yalan üzerine evlilik kurmak değilmi sizinkisi?? anlatsanız ne olacak ayrılacakmı yani bitecek mi herşey?? sizi öyle de kabulleniyosa bitmiştir zaten birini herşeyiyle kabullenmek değilmidir zaten aşk?? anlamıyorum neden başvuruyorsunuz böyle şeylere...

ben de nişanlımla birlkte oldm hem de 2-3 kez falan ama benden hiçbirşey gelmedi.. İlk kez olmama rağmen. Ve inanın benden hiç şüphe duymadı sana inanıyorum dedi fakat kafaya takan ben oldum. İlla kan gelecek diye birşey mi var ya ?? neden gelmedi hala onu da anlamş değilim.. feci derecede esnek olmalı.. muayene olmak istiyorum zaten en kısa zamanda bozulmuştur belki de kan gelmemiştir..

Ayrıca gördüğünüz gibi bnden gelmedi mesela herkesten gelmeyebiliyormuş.. niçin böyle ameliyatlar falan yoruyosunuz kendinizi? herşey birkaç damla kanmı ya ? yapmayın. üzülüyorum hem sizler adına hem de sevdiğiniz insan adına..

noldu yani benden gelmedi hiçbirşey nişanlımla ayrıldıkmı? hayır. O zaten ilk defa yaptığımı kendi anladı. Ama içi rahat olsun diye muayene olucam ben gene de. Hem kendim de merak ediyorum neden gelmediğini. Bakın ben namus bekçisi falan değilim. Kimseyi de yargılamak istemiyorum haddime değil.. sadece herkes dürüst olsa dünya çok daha güzel bir yer olurdu... Benim de hatalarım oldu... ama hep dürüstlükten yana oldum.

Bayanlar siz de bunlar yerine niçin gerçeği anlatmıyorsunuz eşleriniz olacak adamlara? anlamıyorum o kadar mı geri kafalılar? anında terk mi ederler sizi? yoksa siz mi terk edilmekten korkuyorsunuz? sizi zaten o yüzden terk edecekse hiç olmasın bunu hiç düşünmüyormusunuz? mutluluk birkaç kan damlası üzerine olmamalı...

Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-12-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 20 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsaklarında önemli miktarda mekonyum denilen ilk dışkı birikti. Koyu yeşil renkteki mekonyum içinde, bebeğin karaciğeri, pankreası ve safra kesesinin ürettiği artıklar bulunur. Bebeğinizin boyu yaklaşık 34-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2600-3000 gr. aralığında. Genişleme ve açılmayı takip etmek için vajinal muayene mutlaka yapılmaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

bilmiyor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
882
3
ben anlattım .. kabul etti.. sonra kaldıramadı .. konu bi kac damla kan degil .. daha önce el sürülmüş olmak..
sonra bir daha döndü.. sonra gene pes ettik .. ki bunları yasadgım insanın elini bile tutmadım ben ( bazı seylerden bu kadar net dönüş yapmak gerek)
böyle zor bir durumda hep aklına gelecek olan birşey..
evet cok sevdii. eminim buna bende cok sevdm kendimden bile cok o yüzden ona kıyamadım belki de tertemiz birine kendimi layık görmedim belki..
ve belki de kandırabilcegm tek kişiydi o kadar diyeyim size...

benimde kanamam olmamıştı ..evet güvenen insan bunu beklemez illa kanamasını ..
ztn mesele kanamasını isteyen biziz...
böyle eksiklikli bir evlilik ilerde büyük ihtiml sorun cıkarır ... bunu anlamak güç olmasa gerek..
o yüzden olması gereken bu bana göre.. tersini düşünenlere de saygm var ..
sadece insanlar kolay seyler yasamıyor.. insanlara bi söz söylerken azıcık düşünmek gerek ..
bu forumda nedense bu karsı fikirli olan insanlar gürleyip gidiyor ... biz hic bir şekilde illa sizde diktirin demiyoruz ..
ama onlar illa diktirmeyn ...
herkesin kendi bacak arası .. kendi evliligii .. kendi cinsel hayatıı .. zevkii .. bu kadar basit ve net konu ..
ayrıca .. bu zina denen seyin basında da kadınlar geliyor .. müsade etmemesi gerekn insanlar bizdik .. erkekleri süçlamıyrum ben ..
bu eksiklikten dolayı da ilerde eşim olacak insanı ben böyleym beni böyle kabul et .. ama sen kendi kendini üz .. bana söylemesende her gece yataga gelirken üzüll. bu sana zulum olsun diye ..
bir kez dedim ..
bir daha itiraf etmem ..
bir daha aşagılanma hakkını baskasına vermem ( bu hakkı verdgm insanın agzından da tek kelime kötü söz duymadım , ama o hakkı kimseye vermem)