ankara da hymenoplasty oldum

Carmen_

I’m waiting for the miracle 💫
Pro Üye
7 Nisan 2010
5.325
4.794
ben anlattım .. kabul etti.. sonra kaldıramadı .. konu bi kac damla kan degil .. daha önce el sürülmüş olmak..
sonra bir daha döndü.. sonra gene pes ettik .. ki bunları yasadgım insanın elini bile tutmadım ben ( bazı seylerden bu kadar net dönüş yapmak gerek)
böyle zor bir durumda hep aklına gelecek olan birşey..
evet cok sevdii. eminim buna bende cok sevdm kendimden bile cok o yüzden ona kıyamadım belki de tertemiz birine kendimi layık görmedim belki..
ve belki de kandırabilcegm tek kişiydi o kadar diyeyim size...

benimde kanamam olmamıştı ..evet güvenen insan bunu beklemez illa kanamasını ..
ztn mesele kanamasını isteyen biziz...
böyle eksiklikli bir evlilik ilerde büyük ihtiml sorun cıkarır ... bunu anlamak güç olmasa gerek..
o yüzden olması gereken bu bana göre.. tersini düşünenlere de saygm var ..
sadece insanlar kolay seyler yasamıyor.. insanlara bi söz söylerken azıcık düşünmek gerek ..
bu forumda nedense bu karsı fikirli olan insanlar gürleyip gidiyor ... biz hic bir şekilde illa sizde diktirin demiyoruz ..
ama onlar illa diktirmeyn ...
herkesin kendi bacak arası .. kendi evliligii .. kendi cinsel hayatıı .. zevkii .. bu kadar basit ve net konu ..
ayrıca .. bu zina denen seyin basında da kadınlar geliyor .. müsade etmemesi gerekn insanlar bizdik .. erkekleri süçlamıyrum ben ..
bu eksiklikten dolayı da ilerde eşim olacak insanı ben böyleym beni böyle kabul et .. ama sen kendi kendini üz .. bana söylemesende her gece yataga gelirken üzüll. bu sana zulum olsun diye ..
bir kez dedim ..
bir daha itiraf etmem ..
bir daha aşagılanma hakkını baskasına vermem ( bu hakkı verdgm insanın agzından da tek kelime kötü söz duymadım , ama o hakkı kimseye vermem)

üzgünüm, amacım yarana basmak veya seni ya da burdaki arkadaşları üzmek değildi.. daha önceki yazdığım biraz sert olmuş olabilir ben sadece sonradan ortaya çıkar da evliliğiniz bozulmasın yani yalan üzerine evlilikler olmasın diye söylemiştim.. gerçeği anlattığını bilmiyodm tabiki en doğrusunu yapmışsın. Zaten gerçekten seviyorsa kabullenir ama asıl dert olan bizim vicdanımız dediğin gbi.. bnden iki damla kan gelmedi diye kafaya ben taktım o değil.. ben de onu kastettm zaten kendi vicdanınıza nasl yediriyorsunuz falan dedm ama anladığım kadaıryla zaten sen çok pişmansın... ben de şuan öyle güzel bir aşk yaşıyorum ki :nazar: daha önceki yaşadklarıma lanet ediyorum hergün... bazen böyle güzel bir aşkı hakettimmi diyorum kendime.. elbette herkesin hataları olur söyledklerim yanlış anlaşılmasın lütfen ama gerçek aşk ve dürüst evlilik istiyorsanız asla gerçeklerden kaçınmayın.

Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-12-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 20 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsaklarında önemli miktarda mekonyum denilen ilk dışkı birikti. Koyu yeşil renkteki mekonyum içinde, bebeğin karaciğeri, pankreası ve safra kesesinin ürettiği artıklar bulunur. Bebeğinizin boyu yaklaşık 34-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2600-3000 gr. aralığında. Genişleme ve açılmayı takip etmek için vajinal muayene mutlaka yapılmaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0
kızlar bişe diycem diyorlarki eğer düzenli bir ilişki yaşamamışsan bikere kazayla falan bozulduysa zaten o gün kendini kasınca ister istemez kan geliyor diyorlar.zar dan değil ama tahrişten geliyor diyorlar.ne diyorsunuz?bilgisi olan var mı

rosens86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2012
445
0
kızlar bişe sorcam utanarak soruyorum ama şimdi geçici dikiş yaptırıyosunuz yaa diyelim eşiniz o gün oral sex yaparsa rahatlamanız için ne olacakkkk??o ipleri hissederse ne olacak??

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
benm tutmuştu kızlar ama düğün öncesi gidicem yıne. kmsede yazmıor bu aralar:KK43:

ben cok korkuorum kalbm daralıor yaklaştıkça

makdelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
121
0
benm tutmuştu kızlar ama düğün öncesi gidicem yıne. kmsede yazmıor bu aralar:KK43:

ben cok korkuorum kalbm daralıor yaklaştıkça

İmkanın varsa git canım negüzel inş sorunsuz atlatırsın canımmm dualarım hepimiz içinnn ebru hanıma güveniyoruz ve bizi bu durumdan kurtaracak Allahın izniyle

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
kızlar ben bu olayı takarak başka yerlerimden hastalklarm cıktı.ömür boyu ilaç kullanmam gerekjiormş.şmdi hastalığımı sölemek istemiorum ama büyük bişey.:KK43:

takmayn kızlar hersey olcagna varıor ben gibi üzüntüden biyerlernzden bişey cıkmasn.

inş su düğünüde atlatrmda rahatlarm artık bıktım :/(

Yasayasa

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
10
0
Basligi sayfalardir okuyorum, bu operasyonu gayet normalmis gibi empoze edenler var. Operasyondan kastim netice itibariyle kendinden baska herkesi kandirmak. Merak ettigim sey, bunu normal karsilayanlar ogullarini boyle bir yalan soyleyen insanla evlendirmek istermi? Ayrica Allah yasatmasin hicbirinize ama, yarin obur gun o kandirdiginiz esiniz sizi aldatirsa, aman sesimi cikarmiyim bende onu kandirmistim diyip goz mu yumacaksiniz?
Not: rica ediyorum normalmis gibi anlatmayin, mumkunse her mesajinizda bunun dogru olmadigini ve pismanliginizi( pisman olanlar) dile getirin. Cunku bunlari okuyup nasilsa sorun olmuyomus diyip rahat davranan genc kizlar olacaktir..

Carmen_

I’m waiting for the miracle 💫
Pro Üye
7 Nisan 2010
5.325
4.794
Basligi sayfalardir okuyorum, bu operasyonu gayet normalmis gibi empoze edenler var. Operasyondan kastim netice itibariyle kendinden baska herkesi kandirmak. Merak ettigim sey, bunu normal karsilayanlar ogullarini boyle bir yalan soyleyen insanla evlendirmek istermi? Ayrica Allah yasatmasin hicbirinize ama, yarin obur gun o kandirdiginiz esiniz sizi aldatirsa, aman sesimi cikarmiyim bende onu kandirmistim diyip goz mu yumacaksiniz?
Not: rica ediyorum normalmis gibi anlatmayin, mumkunse her mesajinizda bunun dogru olmadigini ve pismanliginizi( pisman olanlar) dile getirin. Cunku bunlari okuyup nasilsa sorun olmuyomus diyip rahat davranan genc kizlar olacaktir..

eline sağlık çok güzel yazmışsın aynı şeyleri aynen ben de düşünüyorum... aman kocalarımız anlamaz zaten, senin için rahat olsun da, dikildiği belli olmaz da vs.. demeyin lütfen. :KK20: burda 15-16 yaşında benim yeğenim kadar kızlar da giriyor ve bunları okuyorlar.. lütfen kimsenin örnek almamasını sağlayın herkes amaan yaşarsak yaşayalım nasılsa diktiririz zihniyetinde olmasın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-12-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 20 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsaklarında önemli miktarda mekonyum denilen ilk dışkı birikti. Koyu yeşil renkteki mekonyum içinde, bebeğin karaciğeri, pankreası ve safra kesesinin ürettiği artıklar bulunur. Bebeğinizin boyu yaklaşık 34-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2600-3000 gr. aralığında. Genişleme ve açılmayı takip etmek için vajinal muayene mutlaka yapılmaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

lavanta0

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2013
37
7

bu öperasyonu gerçekleştiren yada düşünen kişilerin ne kadar stres pişmanlık yaşadığı anlaşılıp görülmüyor mu acabada bu yazıyı yazmışsınız.herkesin korkusu ne kadar fazla ve hemen hemen her yazıda da kesin çözüm olmadığı da yazıyor.pişmanlık vicdan psikoloji korku... ben bunu yaşayan arkadaşların hiç birinde rahatlık görmüyorum,intiharı düşünen kendini eksik gören bir sürü insan var.bir yerlerden toparlaması gerekiyor hayatını.zaten bu pişmanlık ömür boyu onunla yaşıyacak....bunu yaşayan hiç kimse bu olayı normalmiş gibi yazmıyor konuşmuyor rahat değil.bir kurtuluş derdinde,onun korkusunda.

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
kızlar cok acil yardımınza ihtyacm var. adetm düğün günüme denk gel,ior düğünme bir ay var. bu aralar adet olucam 2. adetmde düğünme gelior. smdiki adetmi biraz gecktrsem dahamı mantıklı yoksa düğün zamanımı gecktrmem mantıklı napaym

makdelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
121
0
kızlar cok acil yardımınza ihtyacm var. adetm düğün günüme denk gel,ior düğünme bir ay var. bu aralar adet olucam 2. adetmde düğünme gelior. smdiki adetmi biraz gecktrsem dahamı mantıklı yoksa düğün zamanımı gecktrmem mantıklı napaym

Canım adetinin düğüne gelmesisıkıntı oluştururmusenin için zaten senin tutmadımı canım adetten sonrada kanaman olur son işlem yaptırcakmısın ki ?

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
kızlar neden kmse girmior yazmıor foruma benm düğünm 21 eylülde düğün hazrlklarmdan dolayı yazamıorum. son kontrle gidecem. inş kanmama olur kızlar cok korkuorum evim esyalarm herseym hazr.

tek sorunm bu ve adetm tam o güne denk gelior adet gecktiri hap kullanıp gecktirşcem. ink kanamam olur kızlar ebru hanıma cok güveniyorum

bişeyler yazın kızlar nerdesnz alivvv özellkle sen hç girmiorsun canm

ozgem_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
104
12
kızlar neden kmse girmior yazmıor foruma benm düğünm 21 eylülde düğün hazrlklarmdan dolayı yazamıorum. son kontrle gidecem. inş kanmama olur kızlar cok korkuorum evim esyalarm herseym hazr.

tek sorunm bu ve adetm tam o güne denk gelior adet gecktiri hap kullanıp gecktirşcem. ink kanamam olur kızlar ebru hanıma cok güveniyorum

canım dualarımız seninle. bencedde geciktirici kullan. umarım herşey gönlünce olur.

cicegim_c

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2012
155
0

Cnm bencede geciktirici kullan dualarimiz seninle icini ferah tut in rabbim sanada yardim etcek sende mutlu olcaksin

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
kızlar düğünme son 20 günnnnn:KK43:allahm yardm et yarabbm.

kızlar su gecktiricler işe yararmı ya o gün gelrse biterm.

birde kızlar ben 4 gün oncesnden yaptrcam işlemi mecburen bu geçici kaç gün önceye kadar oluordu.

işleme gerekte kalmayablr benm kalıcı tutu dedydi ebru hanm ama son kontrle kesn gidecem riske atamam