ankara da hymenoplasty oldum

ipek343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
111
0
doğum kontrol hapına başlasaydın aslında daha iyi olurdu. Tam günlerini kestirebilirdin. Adet söktürücüler var. Belki onları deneyebilirsin. Ya da doktora söyle o sana bir çözüm bulur. Eğer düzenli oluyorsan bence olursun. Sakinleşmeye çalış. çok kolay olacak.
Hangi gün gideceksin? Sonrasında da yaz buraya. Ben o günlerimi hep buralarda geçirdim. Insanı rahatlatıyor. Tabi o zamanlar bu ameliyatı şahap beye yaptırıp evlenen kimse yoktu. Olmasını çok isterdim. Ben o yüzden buradayım. Destek olacağıma söz verdim kendime. Eşim askerde şimdi zaten girmem yorum yazmam sorun olmuyor.

ya canım bulamıyorum forumda hangi dr kaça yaptırdın

betateta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2012
107
1
canım ya formu hepsini okudum ama kafam karıştı belki yazdın ama ben kaçırdım hangi dr yaptırdın kaça yaptırdın geçicimi kalıcımı tekrar yazarmısın sana zahmet

zahmet değil de unuttuğum şeyler oluyor. fiyatı bile unutmuşum şimdi yazdığım cevaplardan tekrar baktım. şahap beye 1300e kalıcı yaptırdım. profilimden yazdığım cevapları okuyabilirsin. tüm süreç tamamıyla yazıyor. şimdi baktım ben de ayrıntıları unutmuşum. insan hemen unutmak istiyor...

meryema

her şeye rağmen
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
306
26
aaa dikkatli okumamışım demek ben sadece minikperinin ona gitiğini sanıyordum evet en mantıklı öle yapıcam galiba birde şişli med uygun geldiği için tercihim de birde akın bey bulamasam başka dr olur diye düşündüm allah korusun murat bey tatile çıksa taşınsa veya bişi olsa gelemezse yanarım :KK43:(

canım murat bey yanıbaşında dururken boşver korkut beyi akın beyi, biz keşke murat bey ist'da olsaydı diyoruz, burdaki doktorlara güvenemiyoruz. akın bey'den memnunlar ama 3 ay süre veriyor tutmuş mu anlamak için, ben patlarım o sürede, ama fikrim değişir akın beye yaptırırm belli olmaz. şimdilik murat bey bana uzak olduğu için harun özkanı düşünüyorum garanti diyor ama arada ciddi ücret farkı var malesef...

meryema

her şeye rağmen
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
306
26
evet burda yaptıran bi arkadaş vardı ama uzun zamandır ortalarda yok.doktor sitesinde yaptıran biri olumlu sonuç almış

miajinin kabızlıktan dolayı flebinde biraz açılma olmuştu, harun bey ameliyatı tekrar yapıcaktı, enfeksiyon için fitil tarzında ilaç vermişti, onu kullanırken kanaması olmuştu. ilacı bitince tekrar ameliyat olcaktı. nerdesin miaji merak ediyoruz seni, dön artık foruma lütfen.

iltizam

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2012
25
0
daraltmayı yaptı. daraltma olmadan olmaz dedi doktor. gerçekten de daralmış. uzun süre her ilişkide zorlandık. herkes anlar mı bilmiyorum. ama başkalarıyla ilişkiye giren bir eşiniz olursa belki anlayabilir. o konuda hiçbir fikrim yok.
bilmiyor, orası hiç kapanmıyor. kapanırsa nasıl adet olacaksın? hep açık kalıyor. ama daha derli toplu duruyor. dikişlerim erimedi. kocaman siyah siyahtı. sonra düştü hepsi.

ne kadar açıklık vardı betata, bendede var biraz klavyedeki o harfi kadar belki çok az büyükçe sende ne kadardı açıklık

cemreee__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2012
12
1
merhaba arkadaşlar...
ben 2012 şubat ayında dr şahap inmeze ameliyat oldum. kalıcı yöntem dedi. kontrole gel filan dememişti bana. garanti yöntem dedi. kesinlikle aklında kalmasın dedi. ankaraya gittim. ameliyat olup döndüm. bu ay evlendim... eşimle birlikte olduğumda ilk önce kan filan gelmedi. 2. kez beraber olduğumda kan kanamam oldu ama o da sonradan oldu. lavaboya çıktığımda... mutlaka tekrar kontrole gidin doktorunuza. benim eşim hiçbirşey söylemedi. anladı ya da anlamadı onu bilmiyorum ama hala yüzüme aynı sevgi dolu gözlerle bakıyor. hiçbirşey sormadı bana. umarım hepiniz için iyi olur. fırsat buldukça yazarım buraya. ben forumu takip edemiyorum. eğer sormak istediğiniz birşey olursa pm atabilirsiniz.

roserose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
103
0
merhaba arkadaşlar...
ben 2012 şubat ayında dr şahap inmeze ameliyat oldum. kalıcı yöntem dedi. kontrole gel filan dememişti bana. garanti yöntem dedi. kesinlikle aklında kalmasın dedi. ankaraya gittim. ameliyat olup döndüm. bu ay evlendim... eşimle birlikte olduğumda ilk önce kan filan gelmedi. 2. kez beraber olduğumda kan kanamam oldu ama o da sonradan oldu. lavaboya çıktığımda... mutlaka tekrar kontrole gidin doktorunuza. benim eşim hiçbirşey söylemedi. anladı ya da anlamadı onu bilmiyorum ama hala yüzüme aynı sevgi dolu gözlerle bakıyor. hiçbirşey sormadı bana. umarım hepiniz için iyi olur. fırsat buldukça yazarım buraya. ben forumu takip edemiyorum. eğer sormak istediğiniz birşey olursa pm atabilirsiniz.

cemre canım hoş geldin bende seni arıyordum bende pazar günü yaptırıcam şahap beye ilişkide zorlandın mı? yaklaşık 10 ay sonra sanırım kontrole gitmeden ilişki yaşadın lavaboda da olsa kanaman gerçekleşmiş mutluluklar dilerim. peki tavsiyen ne olur bize msj hakkım yok cvp verirsen sevinirim.

Son düzenleme:

ipek343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
111
0
zahmet değil de unuttuğum şeyler oluyor. fiyatı bile unutmuşum şimdi yazdığım cevaplardan tekrar baktım. şahap beye 1300e kalıcı yaptırdım. profilimden yazdığım cevapları okuyabilirsin. tüm süreç tamamıyla yazıyor. şimdi baktım ben de ayrıntıları unutmuşum. insan hemen unutmak istiyor...[/QU
seni anlıyorum haklısın sağol canım takip edicem ordan

SorunluyumSorunlu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2008
860
3
canım murat bey yanıbaşında dururken boşver korkut beyi akın beyi, biz keşke murat bey ist'da olsaydı diyoruz, burdaki doktorlara güvenemiyoruz. akın bey'den memnunlar ama 3 ay süre veriyor tutmuş mu anlamak için, ben patlarım o sürede, ama fikrim değişir akın beye yaptırırm belli olmaz. şimdilik murat bey bana uzak olduğu için harun özkanı düşünüyorum garanti diyor ama arada ciddi ücret farkı var malesef...

Akın Bey beni 1.5 ay sonra çağırdı.

SorunluyumSorunlu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2008
860
3
Kızlar ben işlem yaptıralı 18 gün oldu.Dikiş falan düşmedi yada düştüde ben görmedim.Sizce bu çok kötü birşey mi?Yani düşmemesi?

ipek343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
111
0
selam arkadaşlar. Bende sizler gibi madur olnlardanım. Yazılanları elimden geldiği kadarıyla okudum ve inanın bende buradaki arkadaşlarım gbi çok çaresizim. Doktor çok önemli ewt ama parada bi yerde işin içine giriyo. Ben istanbulda oturuyorum ilklerde korkut beye gitmeyi düşündük sonra hakkında çok ii şeyler duymadık. Ebru hanım çok iyi dediler ama ankarada günü birlik gidip gelmek sıkıntısı var. En son bursada murat aslan beyi buldum ve olumlu sonuç alanlar çok adamın konuşmasındanda bu idrak ediliyor. Fiyatı 1750 tl dedi ve tekrar muayeneye çağırıyo kontrol amaçlı. Size napmalıyım?

canım ben bursada yaşıyorum yarın murat aslana gideceğim bilgi için hatta büyük ihtimal ona yaptıracağım sizleri bilgilendiririm

dlksfsd

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2012
37
0
canım ben bursada yaşıyorum yarın murat aslana gideceğim bilgi için hatta büyük ihtimal ona yaptıracağım sizleri bilgilendiririm

Canım yarın senden dört gözle haber bekliyo olucam. ben bursada oturmadıgım için sıkıntı olur diye gitmesem mi diye düşünüyorum.

seda90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2012
28
1
merhaba arkadaşlar...

cemree arkadasım sen de bence sahap beyin magdurusun... biz eğer bu işlemi yaptırıyorsak kesin bariz kanamanın olması gerekir. sende olmamış. Aynı bana da kontrole gelmene gerek nyok demişti. Allahdan kontrolumu arkadaşımın ablasına yaptırmışım. Çünkü eğer seninki gibi kanama olmaması durumunda eşim beni direk suçlar ve boşanma noktasına gelirdik... evet sana katılıyorum arkadaşım kesinlikle doktorunuz gerek yok dese bile gidin kontrole. Tekrar söylüyorum bence Şahap bey bu konuda çok ters bir doktor. Bana telefondaki hitabını ve sert konuşmalarını asla unutamadım. Kızlar buradan söylüyorum ben maddi ve manevi olarak mağdur oldum siz olmayın. Kesin bariz kanaması olan doktorlarla ve içinize sinen doktorlarla görüşün. Bu işin psikolojik boyutunu unutmayın derim...benim canımı çok acıttı Şahap bey...

seda90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2012
28
1
cemree arkadasım sen de bence sahap beyin magdurusun... biz eğer bu işlemi yaptırıyorsak kesin bariz kanamanın olması gerekir. sende olmamış. Aynı bana da kontrole gelmene gerek yok demişti. Allahdan kontrolumu arkadaşımın ablasına yaptırmışım. Çünkü eğer seninki gibi kanama olmaması durumunda eşim beni direk suçlar ve boşanma noktasına gelirdik... evet sana katılıyorum arkadaşım kesinlikle doktorunuz gerek yok dese bile gidin kontrole. Tekrar söylüyorum bence Şahap bey bu konuda çok ters bir doktor. Bana telefondaki hitabını ve sert konuşmalarını asla unutamadım. Kızlar buradan söylüyorum ben maddi ve manevi olarak mağdur oldum siz olmayın. Kesin bariz kanaması olan doktorlarla ve içinize sinen doktorlarla görüşün. Bu işin psikolojik boyutunu unutmayın derim...benim canımı çok acıttı Şahap bey...