ankara da hymenoplasty oldum

SorunluyumSorunlu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2008
860
3
kızlar yardım edın bana dun akın beye gıttım muayene oldum 9 ve 6 yonunde centıkler var dedı yanıı bı sonrakı ılıskınde kanama meydana gelmez dıye konustu akın bey ve asıstanı cok ıyı ama napıcamı bılmıyorum yardım edın akın beye gıden ve bu ıslemı yaptıran varsa lutfen yazsın

Bende Akın Beye yaptırdım.18 gün oldu.Kontrole gidicem Ocak ayının sonunda.

roserose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
103
0
çok dağıldım yine kızlar benim sonuç nasıl olacak acaba kanaması olanlar olmayanlar ya benimkide olmazsa naparım ben offff offfff ağlıyorum yine :KK43:((

cemreee__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2012
12
1
cemre canım hoş geldin bende seni arıyordum bende pazar günü yaptırıcam şahap beye ilişkide zorlandın mı? yaklaşık 10 ay sonra sanırım kontrole gitmeden ilişki yaşadın lavaboda da olsa kanaman gerçekleşmiş mutluluklar dilerim. peki tavsiyen ne olur bize msj hakkım yok cvp verirsen sevinirim.

canım ilişkide zorlanma yaşamadım ama dediğim gibi ilk birlikte olduğumda kanamam olmadı. şahap beye ameliyat olacaksan mutlaka söyle bunları. kontrole de git mutlaka bence cnm.

ipek343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
111
0
çok dağıldım yine kızlar benim sonuç nasıl olacak acaba kanaması olanlar olmayanlar ya benimkide olmazsa naparım ben offff offfff ağlıyorum yine :KK43:((

canım ben bu formda kanaması olmayanı hiç okumadım merak etmem umutsuzluğa düşme sakın ama mutlaka düğünden 1 kaç gün önce drna git

SorunluyumSorunlu

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2008
860
3
bu işlemi yaptırdıgında çok acı hıssettınmı nasıl gectı benım tedırgınlıgım sadece acı duymak

Canım acı falan hiçbirşey duymuyorsun.Ben bir ara çok kastım kendimi ama acıdan değil,düşenceler utanma falan derken,asistanı elimi tuttu.Beni konuşturdu bir ara espiri bile yaptım hatta hep birlikte güldük:)
Acı hissetmiyorsun sadece iplerin dikildiği anı hissediyosun.Bitincede hiçbir acı yok.Çok az bir sızı oda dayanamıcak gibi değil.

dlksfsd

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2012
37
0
tamam canım haber vericem nerde oturuyorsun istdaysan hiç korkma 2 saatte burdasın ben yönlendiririm seni tarif ederim sana

istanbulda oturuyorum canım gelmesi sıkıntı deilde tekrar çagırırsa düğünden bi kaç gün önce falan gelemem diye korkuyorum o anki telaşla.s

Son düzenleme:

ipek343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
111
0
canım acı falan hiçbirşey duymuyorsun.ben bir ara çok kastım kendimi ama acıdan değil,düşenceler utanma falan derken,asistanı elimi tuttu.beni konuşturdu bir ara espiri bile yaptım hatta hep birlikte güldük:)
acı hissetmiyorsun sadece iplerin dikildiği anı hissediyosun.bitincede hiçbir acı yok.çok az bir sızı oda dayanamıcak gibi değil.

canım sen kalıcımı dikicimi oldun hangi dr kafam karıştı formu sürekli okuduğumdan

ipek343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2012
111
0
istanbulda oturuyorum canım gelmesi sıkıntı deilde tekrar çagırırsa düğünden bi kaç gün önce falan gelemem diye korkuyorum o anki telaşla.s

haklısın canım karşıya geçeceğim diyip bile gelebilirsin ama tabi risk bu kendi şehrnde düşünemezmiai şişli akın bey yada korkut bey

cicegim_c

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2012
155
0
Kizlar bugun cok kotu bisey oldu eski nisanlimla karsilastim yaninda eside vardi biara esini nasil atlatti bilmiyorum ama yanima gelip hayatin boyunca evlenemiyceksin bakire olmayan birini kimse istemez dedi ve iyiki yapmisim dedi zatn benimki isteyerek olan bisey degildi okadar canim acidiki bide kerc yapar gibi mutkulugunu gozume soktu sabahtan beri aglamaktan mahvoldum bn bu pisligi nasil temizliycem diye kara kara doktor dusunurken o bikere daha canimi yakti biran once diktirip evlenmek istiyorum o hakli cikicak dikim tutmuycak gene ben rezil olcam diye cok korkuyorum ya bi obur bu olaydan dolayi ona mahkum lcaktim yada rest cekicektim rest cektim ama gene ben cekiyorum

aliv06

bu günlerde geçecek..
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
387
3
Kizlar bugun cok kotu bisey oldu eski nisanlimla karsilastim yaninda eside vardi biara esini nasil atlatti bilmiyorum ama yanima gelip hayatin boyunca evlenemiyceksin bakire olmayan birini kimse istemez dedi ve iyiki yapmisim dedi zatn benimki isteyerek olan bisey degildi okadar canim acidiki bide kerc yapar gibi mutkulugunu gozume soktu sabahtan beri aglamaktan mahvoldum bn bu pisligi nasil temizliycem diye kara kara doktor dusunurken o bikere daha canimi yakti biran once diktirip evlenmek istiyorum o hakli cikicak dikim tutmuycak gene ben rezil olcam diye cok korkuyorum ya bi obur bu olaydan dolayi ona mahkum lcaktim yada rest cekicektim rest cektim ama gene ben cekiyorum

canım çk üzüldüm bu durumu yaşamana keşke karşılaşmasaydın.. ..adi bi adam olmasa gelip yanına bu lafları demezdi utanmadan
gün gelir bu yaptıkları dişinden tırnağından çıkar merak etme sen arkadaşım.etme bulma dünyası Allah onu daha beter etsin böylelerni de çk sinirlendim şu an ALLAH SANA D yardım etsin korkma inşallah bizlerde mutlu olacağız

Son düzenleme:

meryema

her şeye rağmen
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
306
26
tatlım hiç üzülme, terkedişini sindirememiş belli ki canını yakmak istiyor o zavallı. evini barkını kurmuş bir insan hala sağa sola saldırıyorsa hala canını yakan bir şeyler var demektir unutamamış seni :KK66:

marmar

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2012
84
1

keşke senin de kızın olur inşallah deseydin. o laf ona yeterdi.

Son düzenleme: