ankara da hymenoplasty oldum

ozgem_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
104
12
kızlar düğünme son 20 günnnnn:KK43:allahm yardm et yarabbm.

kızlar su gecktiricler işe yararmı ya o gün gelrse biterm.

birde kızlar ben 4 gün oncesnden yaptrcam işlemi mecburen bu geçici kaç gün önceye kadar oluordu.

işleme gerekte kalmayablr benm kalıcı tutu dedydi ebru hanm ama son kontrle kesn gidecem riske atamam

tabiki kontrole git ihmal etme sakın. geciktiriciyi kafana takma kesiyo ben kullanmıştım.

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
eskilerden kmse yazmıor ya . herkes kurtuldumu bu dertten. ben çok sterslıym. ogün nasıl izin alıp gidicem sehir dışına düşünüp duruporum. hadi izin aldım kanasn da kesn .

kızlar hersey güzl olsun dua edin. içimde biyandanda anlamsız bi rahatlık var ebru hocama cok güveniorum

moper35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2010
234
0
eskilerden kmse yazmıor ya . herkes kurtuldumu bu dertten. ben çok sterslıym. ogün nasıl izin alıp gidicem sehir dışına düşünüp duruporum. hadi izin aldım kanasn da kesn .

kızlar hersey güzl olsun dua edin. içimde biyandanda anlamsız bi rahatlık var ebru hocama cok güveniorum

cnm geciktirici bende kullandım bir sorun olmuyor ama 4 gün erken değilmi ebru hanıma sordunmu 2 3 gün diyolardı

kaderinisev

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2013
122
3
neye 2 3 gün diolardı canm. Ben anca 4 gün öncesnden gideblrm:KK43:

çnkü 19 undada kına gecem var. 2 gün öncesi imkansz zaten

canım cok az kalmış allah utandırmasın.. Tertemiz bi hayata başlıyosun herşey geride kalıcak inşş.. Lutfen bizede neticeyi yaz merak ediyorummm...

maydonoz_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2013
63
6
herzman dürüstlük; yalanla baslıyorsunuz evliliğe sonra temiz bir hayata baslamaktan soz ediyorsunuz... beni oldugum gibi kabullenmeyecek erkek olmazolsun... ne yalan soylerim ne de inkar ederim...
belki kızacaksınız ama insallah kısasa kısas olursuz diyorum...
bu mevzu yuzunden aynını teyzemn kızına da soyledim insallah o da sana karsı durust olmaz dedim küstü bana...

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
evet cok az kaldı kızlar heyecandan ölucem.alıvnde düğünü eyluln sonuydu ve hç yazmıor merak ediorum onuda.:KK43:

ist22

Her acı zamansız gelir
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2011
849
3
evet cok az kaldı kızlar heyecandan ölucem.alıvnde düğünü eyluln sonuydu ve hç yazmıor merak ediorum onuda.:KK43:

Dua ediyorum kızlar hepimiz için,canım inş atlatacaksın,sen hep olumlu düşünmeye çalış tamam mı? Sonucu da yaz bize muhakkak. Bir de doktorun öneride bulundu mu o gece için?

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
yın 18 ınde gidecem kontle kızlar. 21 ındede düğünm var.

yazıcam sonucumu inş sagsalım atlatrsam ölmezsem yazarm:KK43:

nedense ebru hanıma cok güveniorum tek cıkışmz o .

stresten cok kotuyum günüm iyice azaldı nlur dua edin :KK43:

ozgem_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
104
12
yın 18 ınde gidecem kontle kızlar. 21 ındede düğünm var.

yazıcam sonucumu inş sagsalım atlatrsam ölmezsem yazarm:KK43:

nedense ebru hanıma cok güveniorum tek cıkışmz o .

stresten cok kotuyum günüm iyice azaldı nlur dua edin :KK43:

dualarımız seninle cnm :KK43: inşallah herşey gönlünce olsun.

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
alivvv nerdesn canm düğünlermz aynı zamanda ama senden haber alamıorum.

ben stresten ölücem ya :KK43:((o geceyi sağsalim atlatablcekmym:KK43:

aliv06

bu günlerde geçecek..
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
387
3
Kızlar ğirme imkanim pek olmadı şimdi buldum yaziyorum doktorum ebru hanim Ve zamanim cok daraldi dua edin bana nolr beni taniyan tanimayan , heyecandan ölecegm sanki, gothic arkadasim sana da dua edyrm ,sonucu yazicam ALLAH IZIN WERİR SE :KK43:duanizi eksik etmeyin..

ozgem_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
104
12
Kızlar ğirme imkanim pek olmadı şimdi buldum yaziyorum doktorum ebru hanim Ve zamanim cok daraldi dua edin bana nolr beni taniyan tanimayan , heyecandan ölecegm sanki, gothic arkadasim sana da dua edyrm ,sonucu yazicam ALLAH IZIN WERİR SE :KK43:duanizi eksik etmeyin..

cnm herşey gönlünce olsun inşallah.

tugba2332

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2013
37
0
30
kızlar bişe diycem diyorlarki eğer düzenli bir ilişki yaşamamışsan bikere kazayla falan bozulduysa zaten o gün kendini kasınca ister istemez kan geliyor diyorlar.zar dan değil ama tahrişten geliyor diyorlar.ne diyorsunuz?bilgisi olan var mı

bende merak ediyorum bunu. konu hakkında bilgisi olan yok mu?

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
kızlar kontlden geldm az once. işlem falan yapmadı ebru hanm. pembemsi kanamn olucak. kendini cok rahat bırakma ilşki sırasnda dedi:KK43:

bilmiorum ya o kanı görmeden rahat yok bana. ailemde süphelenmeye başladı bin zorlukla gttm fakat hç bişey yapmadı ebru hanm dikş falan atmadı. inş kanar kızlar cok korkuorum:KK43:cumartesi ölüm günüm olablr:KK43:

myduck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2012
75
0
Hadi dualarım seninle rabbim o gece senin yanında olsun inşallah istediğin gibi oluur herşey.Geçen gün arkdaşım evlendi oda eski sevgilisyle birlikte olmuştu ilk defa kanaması olmamıştı acı bile çekmemişti.ayrıldılar.Doktora gittik evlnecek diye doktor sakın diktirme zaten esnek dedi seşin seni ilişkiden sonra doktora bile götürse her doktor bu zar esnek der dedi.Düğün oldu o gece hiç uyumadı hep dua ettim sabah gizlice mesaj atmış bana canı çok yanmış ilk ilişkisinde böyle olmamıştı halbuki.Kan falanda gelmemiş zaten esnekti.ama eşi demiş niye kan gelmedi kızda bilmiyorum güvenmiyosan doktora gidelim demiş sonra yok ben sana güveniyorum demiş.Yani herşey biraz penis boyutuylada alakalı.Ve eşleriniz bilinçli ise zaten her zardan kan gelmeyeceğini bilir.

myduck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2012
75
0
Kendini kasabildiğin kadar kas,sık canım zorlanki kan gelme ihtimali dahada yükselsin.Sakın gevşeme hemen,eşinin şüpheleneceği davranışlarda bulunma,korktuğunu hissettir.Ölüm günüm falanda diyip durma bak görcen buraya yazcaksın güzel haberlerini inşallah.

myduck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2012
75
0
kızlar nişanlımla bu saate kadar konuştuk.önce dediki girmedi ama elimle zarar vermiş olabilirim.hem ister bozulsun ister bozulmasın ne önemi var.üzme kendini biz nişanlıyız falan işte merak ediyosan doktora gidelim dedi.sonra dedimki seni rahatlatmak için gidiyorum doktora,düğün günü kanamazsa niye kanamadı diyebilirsin oyüzden dedim.dediki ozaman beni rahatlatmak içinse asla gitmeyelim ben gitmek istemiyorum doktora,seninde gitmeni istemiyorum dedi.ben rahatım zaten beni niye rahatlatcan sanki dedi.asla istemiyorum dedi.sonrasında hayır kendimde merak ediyorum dedim.ama olmaz dedi.kızlar ne yapayım şimdi.7 gün içinde yırtığın yeni yada eski olduğu anlaşılıyomuş.onu dinlemeyip doktora gitsekmi beraber bu 7 gün içinde.yoksa gitmezsem de 7 gün sonra keşke gitseydik derse ben naparım ozaman.bu yedi gün çok önemli.ne dersiniz.aynısını onada dedim kalkıp böle bişe diyebilirsin.ben gitmediğimize pişman oldum falan gibi şeyler söyleyebilirsin dedim.dediki böle bişeyi benden nasıl beklersin gitmiycez diye inatlaştı.ben napsam yaa onu yumuşatıp gitsemmi yoksa ona güvenip gitmesemmi

Helal olsun valla çocuğa.Doktora falan gitme çok şanslısın ki böyle bir nişanlın var.

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
Kendini kasabildiğin kadar kas,sık canım zorlanki kan gelme ihtimali dahada yükselsin.Sakın gevşeme hemen,eşinin şüpheleneceği davranışlarda bulunma,korktuğunu hissettir.Ölüm günüm falanda diyip durma bak görcen buraya yazcaksın güzel haberlerini inşallah.

sen atlattnmı canm.

ya ben cok korkuorum. pembemsi kanaman olucak dedi ebru hanm. mılletin cok kanıo benmki okadr kanamycak sanırım.yada gevşersem hç kanamycak:KK43:

kızlar dua edin cok korkuorum.bana düğün öncesi dikş falan hç bsey atılmadı yaplmadı:KK43:

İlginizi Çekebilir