ankara da hymenoplasty oldum

aliv06

bu günlerde geçecek..
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
387
3
Slm kızlarr aylardir burdan okuyacgm güzel haberlrle umutlanrdim hep şimdi sıra bende bende sizlere umut olmak istiyorum , beni merak eden haber bekleyen arkadaslarim var biliyorum ,sizleri habersz birakmak ıştemedim sonucumu yazacagim demistim ve yaziyorum ben ebru hanima ameliyat olmustum kalıcı dugunmden 2 gün önce kontrole gttgmde tekrar diks atildi atmasakta olr kanar ama bunları fazldan atyrm dedi ,o geceye kadar her şeyi yaptm hareketlrmi kısmadim pek cömeldim defalarca , ve dugunümde de doya doya oynadım ama HİÇ bir şey olmadı ve Kanamam gerceklesti kanamam da çok oldu benim kızlar şükürki ilişkiye braz zor girdim canım yandi ertesi günde acıdı ayrca ip falan BELLİ olmuyor oraya bkinca ben HİÇ sorun yasamadim,size diyecegm sakin korkmayin korkulacak bir şey yokmus ebru hanima guvenin kesinlikle iyki ona gtmisim iyi ki, bana kesin kanar dedi ve kanadı ,ebru hanimdan Allah razı olsun Hayatimi kendisine borcluyuM bir yuvam oldu cok şükür kurtuldum ! darisi sizlerin başına kardeslerim..

ozgem_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
104
12
canım aklım sende. düğününde oldu . insallah istediğin sonuca ulaşmışsındır. hayırlı haberlerini bekliyoruz.

ozgem_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
104
12
Slm kızlarr aylardir burdan okuyacgm güzel haberlrle umutlanrdim hep şimdi sıra bende bende sizlere umut olmak istiyorum , beni merak eden haber bekleyen arkadaslarim var biliyorum ,sizleri habersz birakmak ıştemedim sonucumu yazacagim demistim ve yaziyorum ben ebru hanima ameliyat olmustum kalıcı dugunmden 2 gün önce kontrole gttgmde tekrar diks atildi atmasakta olr kanar ama bunları fazldan atyrm dedi ,o geceye kadar her şeyi yaptm hareketlrmi kısmadim pek cömeldim defalarca , ve dugunümde de doya doya oynadım ama HİÇ bir şey olmadı ve Kanamam gerceklesti kanamam da çok oldu benim kızlar şükürki ilişkiye braz zor girdim canım yandi ertesi günde acıdı ayrca ip falan BELLİ olmuyor oraya bkinca ben HİÇ sorun yasamadim,size diyecegm sakin korkmayin korkulacak bir şey yokmus ebru hanima guvenin kesinlikle iyki ona gtmisim iyi ki, bana kesin kanar dedi ve kanadı ,ebru hanimdan Allah razı olsun Hayatimi kendisine borcluyuM bir yuvam oldu cok şükür kurtuldum ! darisi sizlerin başına kardeslerim..

gözün aydın cnm :):):):) darısı başımıza inşallah!

makdelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
121
0

Canım inan çok duygulandım çok sevindimm ne mutlu daıı başımıza canımmm ebru hanım bu işte usta ben sana demiştimm korkma diye tbi önce Allah yardım etti çok şüküt kurtuldun bizede umut oldunn hayatın boyunca hep gül canımmm izede dua ettt

ist22

Her acı zamansız gelir
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2011
849
3

Çok duygulandım çok sevindim. Rabbim bize de yuva kurmayı nasip etsin. İnş Akın bey de bizi kurtaracak. Ebru hanım yakın olsaydı ona gitmeyi çok isterdim. Akın beye de güveniyorum. Bundan sonra da hep mutlu ol canım,unut bu kötü geçen günlerini artık.. MUTLULUKLAR

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
kızlarr geldim mutlu bir şeilde kanama gerçekleşti hemde fazlasyla:)o gece cok stres yaptım cok kastm kendmi ve çok zor ilşkiye girdim hatta giremedm yanı. kan gelnce bıraktık.halada tam anlamyla ilşkiye giremiorum canm cok acıor. çok zor girdi kızlar çok kastm kendmi. 3 4 gün kanamam devam etti. daha devam etseydik daha cok kan gelecekti. eşim anlayışlı olduğu için devam etmedk. halada yapmıoruz yara iyilşsin ole yapalm dedik. eşim sürekli yanmda olduğundan giremiorum nete . smdide balayına gidicesz. mutluyum kızlar atlattm ben çok şukur darısı sizlerin başınııza.

sakın korkmayın geçior bir şeklde ebru hocaya güvenn riske atmıor.

ben flep oldum kalıcı tuttu ve son dikişşte atılmadı. istedgm zaman ilşkiye girdim kanamamda oldu.

çarşafa penise hereyere bulaştı. sorcaklarnz varsa sorablrsnz fakat cvp geç yazablrm cnku balayına gidioruz. ve nete de giremiorum. aklım hep sizlerde. kendnize güvenn hepsi geçicek. mutlu bir yuvam oldu benmde artık çok mutluyum :)

tek sorunum ilişkiye giremiorum şuanda canm cok acıor onada krem aldık uyuşturucu onla yapmaya calışıcaz

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
hareketlermde hiç bir kasma yapmadım cnku zaten benm flep tutmuştu. son dikiş falanda atılmadı haberinz olsun.

flepte son dikişten korkanlar inanmayanlar bana atmadı ebru hanm . ve daha güvenlydm kendme.

son dikş atılsaydı o gece oılcak illa die stres yapablrdm .

kanama gerçekleşti fazlasyla ebru hanm pembemsi demşti ama ben kendmi kastgm iiçin istemsiz bir şeklde cok kanamam oldu.kasmasaydmda olurdu . cok dar çnku orası. inş darısı sizlerin başınıza.tekrar girmeye çalışıcam sonucumu size yazmak için binbir zorlukla girdim nete.

alivcim sanada cok sevndm canm benm birbibimze cok destek olduk. darısı diğer kardeşlerimzin başına

aliv06

bu günlerde geçecek..
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
387
3
Canım inan çok duygulandım çok sevindimm ne mutlu daıı başımıza canımmm ebru hanım bu işte usta ben sana demiştimm korkma diye tbi önce Allah yardım etti çok şüküt kurtuldun bizede umut oldunn hayatın boyunca hep gül canımmm izede dua ettt
makdelencim nerelrdydin çok merak etmstm ben SENİ kontrole gitmedin mi daha? dügn bu ay değilmydi senin başına kötü iş geldi sandim ben..çok teskkr ederim sende mutlu ol darisi hepnzin başına olsun dua edcegm sİzlere arada girerim yine merak edp sizleri..sende güven canım ebru hanima ben kontrolden ciktiktan sonra anlamsz bir rahatlik vardı ebru hanım Ne derse güvendim aklima şöyledklrni getrdm ve düsnmedim pek bu şeyi Ve ALLAH A ŞÜKÜR Bİ sorun olmadı rahat ol..

aliv06

bu günlerde geçecek..
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
387
3
Çok duygulandım çok sevindim. Rabbim bize de yuva kurmayı nasip etsin. İnş Akın bey de bizi kurtaracak. Ebru hanım yakın olsaydı ona gitmeyi çok isterdim. Akın beye de güveniyorum. Bundan sonra da hep mutlu ol canım,unut bu kötü geçen günlerini artık.. MUTLULUKLAR

Çok sağol canım bende sizin güzel haberlrnizi okumak isterim sizlerde mutlu olursunuz inşallah , caresiz değilsiniz bunu unutmayn kızlar ,o gecede hemen ayaga kalkin ya da otrun yatmayin kan geliyor zaten hemen. sorularnz olursa sorAbilrsinz kızlar

Son düzenleme:

aliv06

bu günlerde geçecek..
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
387
3
hareketlermde hiç bir kasma yapmadım cnku zaten benm flep tutmuştu. son dikiş falanda atılmadı haberinz olsun.

flepte son dikişten korkanlar inanmayanlar bana atmadı ebru hanm . ve daha güvenlydm kendme.

son dikş atılsaydı o gece oılcak illa die stres yapablrdm .

kanama gerçekleşti fazlasyla ebru hanm pembemsi demşti ama ben kendmi kastgm iiçin istemsiz bir şeklde cok kanamam oldu.kasmasaydmda olurdu . cok dar çnku orası. inş darısı sizlerin başınıza.tekrar girmeye çalışıcam sonucumu size yazmak için binbir zorlukla girdim nete.

alivcim sanada cok sevndm canm benm birbibimze cok destek olduk. darısı diğer kardeşlerimzin başına

Bende sana çok sevindim arkadasim BENim aklim sendeydi hep ama kurtldun sende artık mutlu ol ,benimde kanamam cok oldu her yer batti daha sonra 2-3 gün devam etti az az canım bende kastim kendimI Biraz Korkyrdm canımin yanmasndan cünkü . .destekln için çok sağol arkdasim..darısı bütün kardeslrmize..

Son düzenleme:

ozgem_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
104
12
kızlarr geldim mutlu bir şeilde kanama gerçekleşti hemde fazlasyla:)o gece cok stres yaptım cok kastm kendmi ve çok zor ilşkiye girdim hatta giremedm yanı. kan gelnce bıraktık.halada tam anlamyla ilşkiye giremiorum canm cok acıor. çok zor girdi kızlar çok kastm kendmi. 3 4 gün kanamam devam etti. daha devam etseydik daha cok kan gelecekti. eşim anlayışlı olduğu için devam etmedk. halada yapmıoruz yara iyilşsin ole yapalm dedik. eşim sürekli yanmda olduğundan giremiorum nete . smdide balayına gidicesz. mutluyum kızlar atlattm ben çok şukur darısı sizlerin başınııza.

sakın korkmayın geçior bir şeklde ebru hocaya güvenn riske atmıor.

ben flep oldum kalıcı tuttu ve son dikişşte atılmadı. istedgm zaman ilşkiye girdim kanamamda oldu.

çarşafa penise hereyere bulaştı. sorcaklarnz varsa sorablrsnz fakat cvp geç yazablrm cnku balayına gidioruz. ve nete de giremiorum. aklım hep sizlerde. kendnize güvenn hepsi geçicek. mutlu bir yuvam oldu benmde artık çok mutluyum :)

tek sorunum ilişkiye giremiorum şuanda canm cok acıor onada krem aldık uyuşturucu onla yapmaya calışıcaz

gözün aydın cnm :) sabah sabah aldığım güzel haber ohhh dedim içimden senin adına çok sevindim :) darısı başımıza.

bilmiyor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
882
3
çok çok mutlu oldum aliv sana da canım gothic e de:)
özellikle aliv nasıl bunalıyrdu cok iyi hatırlıyorum .. umut oldunuz bize...
musmutlu olun eşlernizle Allah hayırlı evlatlar versin inşallah...
cok coookkk öpüyorum ne desem ki heyecandan bilemedim :KK24::KK24::KK35::KK76::KK76:

aliv06

bu günlerde geçecek..
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
387
3
çok çok mutlu oldum aliv sana da canım gothic e de:)
özellikle aliv nasıl bunalıyrdu cok iyi hatırlıyorum .. umut oldunuz bize...
musmutlu olun eşlernizle Allah hayırlı evlatlar versin inşallah...
cok coookkk öpüyorum ne desem ki heyecandan bilemedim :KK24::KK24::KK35::KK76::KK76:
amin canım arkadasim hepmz hep mutlu olalım İnşallah
evet çok bunaliyrdum forumda en takintili en korkan insan bendim hattaa :)ama gecti gitti hepsi şükür..güzel habrlrniZi okumak isterim bende cok cok ópyrmm..

miaji1453

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2012
91
1
ben harun özkana amliyat olduğumu yazmıştım daha önce arkadaşlar düğünüm oldu çok şükür ki kanamam da oldu hatta zor oldu 3. gün birlikte olabildik fazlasıyla daraltmış doktor sancılı geçti ama çok şükür ki sonuç sevindirici. Uzun zamandır girmiyor olmamın sebebi bu konuyu geride bırakmak ama sizelere de sonucu bildirmek istedim.