ankara da hymenoplasty oldum

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
Kizlar bugun cok kotu bisey oldu eski nisanlimla karsilastim yaninda eside vardi biara esini nasil atlatti bilmiyorum ama yanima gelip hayatin boyunca evlenemiyceksin bakire olmayan birini kimse istemez dedi ve iyiki yapmisim dedi zatn benimki isteyerek olan bisey degildi okadar canim acidiki bide kerc yapar gibi mutkulugunu gozume soktu sabahtan beri aglamaktan mahvoldum bn bu pisligi nasil temizliycem diye kara kara doktor dusunurken o bikere daha canimi yakti biran once diktirip evlenmek istiyorum o hakli cikicak dikim tutmuycak gene ben rezil olcam diye cok korkuyorum ya bi obur bu olaydan dolayi ona mahkum lcaktim yada rest cekicektim rest cektim ama gene ben cekiyorum

canm benm kıyamam sana nasıl üzülmüşsün.o tür insanlar sorunlu kişiler. başkalarının mutsuzluğyla mutlu olan pislikler. evinde mutlu oldugunumu sanıorsun. kesnlkle ben sanmıorum. sen en güzel seyleri hakediorsun. bu işlem, yaptrıp mutlu olucaksın. o ruh hastası birisi. sana böle seyler soledyse gercekten hasta ruhlu. sen onu takmıorsun artık bu allahtan gelen bir hastalık die düşünrek tedavisine bakıcaksın. böle düşün canm benm rahatla lütfen

cicegim_c

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2012
155
0
Arkadaslar hepinize tesekkur ederim iyiki varsiniz iyiki bu siteye uye olmusum dedim birkere daha bunu kimseyle paylasamadigim icin buraya yazdim sadece allaha havale ettim seni diyebildim sinirden dolandirici pisligin biriydi yalanlari ortaya ciktiginda ona mecbur oluyum onu birakmayim diye yapti ama basaramadi onu sindiremedi ama hala canimi yakiyo ins hepimuz mutlu oluruz dualarim hepinizle kizlar

roserose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
103
0
kızlar inşallah hepimizin yüzü güler hepimiz mutlu oluruz ben hergün dua ediyorum hepimize bunu ancak yaşayan anlar ya tutmazsa olmazsa korkusu çok kötü birşey kendimi rahatlatmaya çalışıyorum bi yaptırsam da geçse şu günler kontrole gideceğim düğünüde beklemeyeceğim ne olacaksa düğünden önce olsun istiyorum şahap beye güveniyorum bana güven verdi ama kanaması olmayanlar ve kötüleyenler var o çok korkutuyor beni :KK43:(

hopicik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2012
112
0
kızlar bugün işlemi yaptırıyorum bana dua edin yarın cvbı yazıcam sizlere buaralar giremeyebilirim koşturmacadan ama en kısa zamanda yarın gece yazmaya çalışıcam bana gönülden dua edin nolur:KK43:

tofita23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2012
22
2
hopicik herşey yolunda gidecek insallah panik yapma sakin olmaya çalış bizleride habersiz bırakma şansın açık olsun arkadaşım:)

queen41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2012
145
1
kızlar bugün işlemi yaptırıyorum bana dua edin yarın cvbı yazıcam sizlere buaralar giremeyebilirim koşturmacadan ama en kısa zamanda yarın gece yazmaya çalışıcam bana gönülden dua edin nolur:KK43:

canı gönülden dua ediyorum arkadaşım inşallah atlatacaksın sağ salim ne mutlu sana uzun bekleyişlerin olmadı ne olduğunu bile anlamadan kurtulacaksın gör bak.güzel haberlerini bekliyoruz canım umut ol bize...

cicegim_c

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2012
155
0

Canim dualarim seninle Allah yardimcin olsun ins guzel haberlerini alcaz ben inaniyorum

dlksfsd

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2012
37
0
Kizlar bugun cok kotu bisey oldu eski nisanlimla karsilastim yaninda eside vardi biara esini nasil atlatti bilmiyorum ama yanima gelip hayatin boyunca evlenemiyceksin bakire olmayan birini kimse istemez dedi ve iyiki yapmisim dedi zatn benimki isteyerek olan bisey degildi okadar canim acidiki bide kerc yapar gibi mutkulugunu gozume soktu sabahtan beri aglamaktan mahvoldum bn bu pisligi nasil temizliycem diye kara kara doktor dusunurken o bikere daha canimi yakti biran once diktirip evlenmek istiyorum o hakli cikicak dikim tutmuycak gene ben rezil olcam diye cok korkuyorum ya bi obur bu olaydan dolayi ona mahkum lcaktim yada rest cekicektim rest cektim ama gene ben cekiyorum

Canım seni en iyi ben anlaybilirim. Bende buna benzer olay yaşadım. Böle pislikler işini görene kadar sakın yanlış anlamayın ama erkeklerin amacı belli. Biz sevdiğimiz için zorla veya güzellikle her istediklerini yapıyoruz. Üzülen taraf yine biz oluyoruz. Bende yaşadım şerefsiz bana kmse haketmediği bişeyi yaşamaz dedi sende bunu hakettin dedi. bende inşallah evlendiğin kızla çolugunda çolugunda çıkar dedim o laf ona yeter fazlasıyla. Düşmez kalmaz bi Allah kmsenn ahı kimsede kalmaz ben bunu bilirim. Herşey zamanla yoluna girecektir unutma o şerefsiz nasıl hayatını düzene koyduysa sanada sıra gelcektir. Rabbim yardımcımız olsun. Dualarım sizinle Allah utandırmasın ne diyelim bi hata yaptık Sonuçlarına da katlandık inşallah sonunda mutlu oluruzz....

ist22

Her acı zamansız gelir
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2011
849
3
İnşallah canım akın beyle hiç konuşmadım aslında. Olumsuz sonuç alanda gördüğüm kadarıyla hiç yok demi?

Biri vardı ama o hiç kontrole gitmemiş ve kanaması olmamış,kontrolsüz kanama garantisini hiç bir doktorda veremiyo zaten.. belki dikkat edememiştir

betateta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2012
107
1
cemree arkadasım sen de bence sahap beyin magdurusun... biz eğer bu işlemi yaptırıyorsak kesin bariz kanamanın olması gerekir. sende olmamış. Aynı bana da kontrole gelmene gerek yok demişti. Allahdan kontrolumu arkadaşımın ablasına yaptırmışım. Çünkü eğer seninki gibi kanama olmaması durumunda eşim beni direk suçlar ve boşanma noktasına gelirdik... evet sana katılıyorum arkadaşım kesinlikle doktorunuz gerek yok dese bile gidin kontrole. Tekrar söylüyorum bence Şahap bey bu konuda çok ters bir doktor. Bana telefondaki hitabını ve sert konuşmalarını asla unutamadım. Kızlar buradan söylüyorum ben maddi ve manevi olarak mağdur oldum siz olmayın. Kesin bariz kanaması olan doktorlarla ve içinize sinen doktorlarla görüşün. Bu işin psikolojik boyutunu unutmayın derim...benim canımı çok acıttı Şahap bey...

seda arkadaşım neden böyle kötülediğini anlamadım. sana mı kötü geldi bilmiyorum. bana iyi davrandı. üstüne üstlük senin yorumların sebebiyle ameliyatlı olduğum dönemleri buhranlı geçirmiştim. ve ben de aslında senin mağdurun olmuştum. benim canımı yakan doktorum olmadı sen oldun.
ama çok şükür her şey yolunda gitti. benim epey kanamam oldu. hatta eşime de geçti o kan. ve bir süre damla damla devam etti. ama kontrol için gittiğim başka doktor da kanamaz demişti. buna rağmen ilişkiye girdim ve kanadı. doktorların kontrol tekniğini de anlamıyorum. ya da belli olmuyor da olabilir.
zaten sıkıntılı bir süreç yazılan her olumsuz yorum insanların psikolojisini çok etkiliyor. daha sakin ve olumlu yazmayı denemelisin bence. benim gibi senin yorumların sebebiyle günlerce ağlayan kişiler olabilir.