ankara da hymenoplasty oldum

papatyaa80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
139
12
ben harun özkana amliyat olduğumu yazmıştım daha önce arkadaşlar düğünüm oldu çok şükür ki kanamam da oldu hatta zor oldu 3. gün birlikte olabildik fazlasıyla daraltmış doktor sancılı geçti ama çok şükür ki sonuç sevindirici. Uzun zamandır girmiyor olmamın sebebi bu konuyu geride bırakmak ama sizelere de sonucu bildirmek istedim.

canım çok sevindim..çok mutlu olursun inşallah..darıısı bizlere olsun..harun özkandan memnun kaldın mı tavırları seni sakinleştirmesi..bir de geçiciyi kaça yapıyor..muayene ücreti ne kadar?kısaca bilgi verirsen çok memnun olurum

ozgem_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
104
12
ben harun özkana amliyat olduğumu yazmıştım daha önce arkadaşlar düğünüm oldu çok şükür ki kanamam da oldu hatta zor oldu 3. gün birlikte olabildik fazlasıyla daraltmış doktor sancılı geçti ama çok şükür ki sonuç sevindirici. Uzun zamandır girmiyor olmamın sebebi bu konuyu geride bırakmak ama sizelere de sonucu bildirmek istedim.

oh be sonunda harun beye ameliyat olan birini bulduğuma sevindim. bende harun beyi düşünüyodum. Gözün aydın ve darısı başımıza :)

pelinyaman28

bitola moj roden kraj jas te sakam od srce znaj
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.118
2.740
30
Arkadaşlar bende bu ameliyatı olmak istiyorum ama çok kararsızım günlerdit forumları okuyorum.
Yalnız olacağım ailemden kimsenin haberi olmayacak ne tavsye edersiniz. İstanbuldaym.

minnik80

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
23
0
Arkadaşlar bu ameliyatları çok rahat yaptıranlar ve mutlu olanlar var etraftan duyuyorum.Hem de Manisa'da, İzmir ve Diyarbakır'da bu vajen estetiği konusunda deneyimli bir doktor isterseniz tavsiye edebilirim.İzmir'de Op.Dr.Murat Ataseven, estetik plastik cerrah kendisi.kesinlikle iz kalmıyormuş.55 yaşında birinin yaptırdığını biliyorum, hatta kızlık zarıda dikildi.Kendisi anlatmıştı ameliyat oldugunu.Arayışta olanlar için,Murat Bey'le bir konusun derim.Ben ona göğüs büyütme ameliyatı yaptırdım,gayet memnunum fiyatlarıda cok normal,zaten muayeneden ücret almıyor.herkese iy bayramlar bu arada.

fato33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
40
0
bu operasyonu yaptırıp kurtulan arkadaşlarım adına çok seviniyorum. ama benim gibi yaptıramayıp eli kolu bağlı arkadaşlarım içinde çok üzülüyorum biz ne yapcaz nasıl yapcaz onu da bilmiyorum. bazen bi yerden kendimi atıp kurtulasım geliyor bazende sırf ona inat anlı şanlı düğün yapasım geliyo ama çok korkuyorum olmazsa diye gerçi yaptıracak olsamda hiç param yok ben o kadar parayıda nerden bulup yaptıracam onuda bilmiyorum...:KK43: YARDIM ET ALLAH'IM BİZE BİZİM YANIMIZDA OL

bilmiyor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
882
3
ailen falan buna inancksa yap öyle bsey . buradan bi arkds öyle yapmıstı da suanda da evli ve mutlu ..
benm gibi saf olma diye dedim :)

pinknblue

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2013
11
0
30
ben de yaptırmayı düşünüyorum ama bilmiyoorum korkuyorum ama bu psikolojiden de kurtulmak istiyorum. dr. ebru zülfikaroğlu nu çok duyuyorum. ücreti ne kadardır tahminen bilen var mı?

pelinyaman28

Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.118
2.740
30
Arkadaşlar İstanbulda hangi doktoru önerirsiniz. Hep Ebru Hanımla ilgili yorumlar okuyorum.

pelinyaman28

Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.118
2.740
30
ben ahrun özkana yaptırmayı düşünüyorum. İstanbul'da

Özgem_ estetik cerrah değil mi o? ben kararsızım valla kadın doğumcuların daha başarılı olduklarını söylüyorlar bu konuda.
Formda hiç Harun Özkanın başarısına rastlamadım cnm sen araştırdın mı?

yarenyrn

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2013
15
0
gözün aydın cnm :) sabah sabah aldığım güzel haber ohhh dedim içimden senin adına çok sevindim :) darısı başımıza.[/QUO

öncelikle bu işlemi yaptıran ve sonucu güzel olan arkadaşlarım için çok sevindim..

darısı bize olsun inş.
kızlar ya ben ebru hocaya yaptırcam kalıcı fiyatını öğrendim 2500 TL ama bu işlem ne kadar sürüyor yani 1 saat mi yoksa daha uzun mu ?

pelinyaman28

Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
3.118
2.740
30
gözün aydın cnm :) sabah sabah aldığım güzel haber ohhh dedim içimden senin adına çok sevindim :) darısı başımıza.[/QUO

öncelikle bu işlemi yaptıran ve sonucu güzel olan arkadaşlarım için çok sevindim..

darısı bize olsun inş.
kızlar ya ben ebru hocaya yaptırcam kalıcı fiyatını öğrendim 2500 TL ama bu işlem ne kadar sürüyor yani 1 saat mi yoksa daha uzun mu ?

Bende Ebru hocaya yaptırmak istiyorum ama ben İstanbuldayım kontrollere gidip gelmem sorun olur.
İstanbulda dr araştırıyorum ama hiç bir fikrim yok onlar hakkında. Forumdan işlemin ortalama 20 dk olduğunu okudum. Ama beni en çok korkutan işlemden sonra iyileşme sürecinde ağrı ve kanama olması. Ebru Hanım iyi canım keşke bende ona gidebilsem.

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
mrb kızlar ben geldmn. ilişkm cok güzel gidior. eşimle cok mutluyum. hiç korkmayın herşeyın çaresi var olumden başka. taktıgınza değmior. kalıcı işlem yaptrsanz dahi o geceyi atlatmadan rahat olmuorsnz. ben oleydım şahsen. benm 1 hafta kanamam oldu. her ilşkde kan geliordu. daha yeni yeni topladm kendmi şmdi hersey yolnda cok şükür.

darısı sizlere olsun. ben artk nete cok zor giriıorum kızlar habernz olsun.

papatyaa80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
139
12

darısı bize olsun inş.

canım sen ebru hocaya muayene oldun mu?bende ebru hocaya gitmeyi düşünüyorum...acelem yok ağırdan alıyorum biraz..