ankara da hymenoplasty oldum

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
kızlar neden kmse girmior yazmıor foruma benm düğünm 21 eylülde düğün hazrlklarmdan dolayı yazamıorum. son kontrle gidecem. inş kanmama olur kızlar cok korkuorum evim esyalarm herseym hazr.

tek sorunm bu ve adetm tam o güne denk gelior adet gecktiri hap kullanıp gecktirşcem. ink kanamam olur kızlar ebru hanıma cok güveniyorum

bişeyler yazın kızlar nerdesnz alivvv özellkle sen hç girmiorsun canm

ozgem_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
104
12
kızlar neden kmse girmior yazmıor foruma benm düğünm 21 eylülde düğün hazrlklarmdan dolayı yazamıorum. son kontrle gidecem. inş kanmama olur kızlar cok korkuorum evim esyalarm herseym hazr.

tek sorunm bu ve adetm tam o güne denk gelior adet gecktiri hap kullanıp gecktirşcem. ink kanamam olur kızlar ebru hanıma cok güveniyorum

canım dualarımız seninle. bencedde geciktirici kullan. umarım herşey gönlünce olur.

cicegim_c

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2012
155
0

Cnm bencede geciktirici kullan dualarimiz seninle icini ferah tut in rabbim sanada yardim etcek sende mutlu olcaksin

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
kızlar düğünme son 20 günnnnn:KK43:allahm yardm et yarabbm.

kızlar su gecktiricler işe yararmı ya o gün gelrse biterm.

birde kızlar ben 4 gün oncesnden yaptrcam işlemi mecburen bu geçici kaç gün önceye kadar oluordu.

işleme gerekte kalmayablr benm kalıcı tutu dedydi ebru hanm ama son kontrle kesn gidecem riske atamam

ozgem_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
104
12
kızlar düğünme son 20 günnnnn:KK43:allahm yardm et yarabbm.

kızlar su gecktiricler işe yararmı ya o gün gelrse biterm.

birde kızlar ben 4 gün oncesnden yaptrcam işlemi mecburen bu geçici kaç gün önceye kadar oluordu.

işleme gerekte kalmayablr benm kalıcı tutu dedydi ebru hanm ama son kontrle kesn gidecem riske atamam

tabiki kontrole git ihmal etme sakın. geciktiriciyi kafana takma kesiyo ben kullanmıştım.

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
eskilerden kmse yazmıor ya . herkes kurtuldumu bu dertten. ben çok sterslıym. ogün nasıl izin alıp gidicem sehir dışına düşünüp duruporum. hadi izin aldım kanasn da kesn .

kızlar hersey güzl olsun dua edin. içimde biyandanda anlamsız bi rahatlık var ebru hocama cok güveniorum

moper35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2010
234
0
eskilerden kmse yazmıor ya . herkes kurtuldumu bu dertten. ben çok sterslıym. ogün nasıl izin alıp gidicem sehir dışına düşünüp duruporum. hadi izin aldım kanasn da kesn .

kızlar hersey güzl olsun dua edin. içimde biyandanda anlamsız bi rahatlık var ebru hocama cok güveniorum

cnm geciktirici bende kullandım bir sorun olmuyor ama 4 gün erken değilmi ebru hanıma sordunmu 2 3 gün diyolardı

kaderinisev

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2013
122
3
neye 2 3 gün diolardı canm. Ben anca 4 gün öncesnden gideblrm:KK43:

çnkü 19 undada kına gecem var. 2 gün öncesi imkansz zaten

canım cok az kalmış allah utandırmasın.. Tertemiz bi hayata başlıyosun herşey geride kalıcak inşş.. Lutfen bizede neticeyi yaz merak ediyorummm...

maydonoz_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2013
63
6
herzman dürüstlük; yalanla baslıyorsunuz evliliğe sonra temiz bir hayata baslamaktan soz ediyorsunuz... beni oldugum gibi kabullenmeyecek erkek olmazolsun... ne yalan soylerim ne de inkar ederim...
belki kızacaksınız ama insallah kısasa kısas olursuz diyorum...
bu mevzu yuzunden aynını teyzemn kızına da soyledim insallah o da sana karsı durust olmaz dedim küstü bana...

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
evet cok az kaldı kızlar heyecandan ölucem.alıvnde düğünü eyluln sonuydu ve hç yazmıor merak ediorum onuda.:KK43:

ist22

Her acı zamansız gelir
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2011
849
3
evet cok az kaldı kızlar heyecandan ölucem.alıvnde düğünü eyluln sonuydu ve hç yazmıor merak ediorum onuda.:KK43:

Dua ediyorum kızlar hepimiz için,canım inş atlatacaksın,sen hep olumlu düşünmeye çalış tamam mı? Sonucu da yaz bize muhakkak. Bir de doktorun öneride bulundu mu o gece için?

ggothicc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
446
4
yın 18 ınde gidecem kontle kızlar. 21 ındede düğünm var.

yazıcam sonucumu inş sagsalım atlatrsam ölmezsem yazarm:KK43:

nedense ebru hanıma cok güveniorum tek cıkışmz o .

stresten cok kotuyum günüm iyice azaldı nlur dua edin :KK43: