ankara medicalpark ta dogum yapan veya gebelik takibi icin gidenler

kamikaze06

baharımn müjdecisi cemrem
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2011
673
28
Merhaba hanimlar batikentte yeni acilan medicalparka dogum icin gideniniz varmi. Gidenler hangi dr.a gidiyorlar izlenimlerinizi anlatiraaniz cok sevinirim. Dogum icin dr arayisi icindeyim

saremnur

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2014
1
1
Merhaba canım. .ben t.ozal unideyken aylin hocama gittim hep şimdi medical park ankarada hala ona gidiyorum çok memnunum muhteşemdi dr atom karınca gibi eli ayağı çabuk enerjik keyifli ve cok sevimli tavsiye ederim

mayisprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2014
404
451
Merhaba canım. .ben t.ozal unideyken aylin hocama gittim hep şimdi medical park ankarada hala ona gidiyorum çok memnunum muhteşemdi dr atom karınca gibi eli ayağı çabuk enerjik keyifli ve cok sevimli tavsiye ederim
batıkent medicalpark ta mı aylin hanım?o zaman açılış oldu ve tedaviye başladılar mı?

kamikaze06

Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2011
673
28
tesekkur ederim cnm. Iki kisiden daha aylin hanimi duydum. Ama daha onceden taniyan biriyle karsilasmak daha iyi oldu. Aralikta gidecem randevumu aylin hanima aliyim o zman

angelkopil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2011
6
6
Merhaba ben de 39.haftadayım. Batıkent Medicalpark Aylin hoca'nın takibindeyim inşallah haftaya doğumumu yaptıracak. Gerçekten pozitif,güleryüzlü ve işini iyi yapan bir hekim. Hastane zaten yeni,pırıl pırıl,insana kendisini 5 yıldızlı bir oteldeymis gibi hissettiriyor. Herkese tavsiye ederim.

kamikaze06

Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2011
673
28
Merhaba ben de 39.haftadayım. Batıkent Medicalpark Aylin hoca'nın takibindeyim inşallah haftaya doğumumu yaptıracak. Gerçekten pozitif,güleryüzlü ve işini iyi yapan bir hekim. Hastane zaten yeni,pırıl pırıl,insana kendisini 5 yıldızlı bir oteldeymis gibi hissettiriyor. Herkese tavsiye ederim.
Simdiden hayirli dogumlar diliyorum bende bu ay gitmeyi dusunuyorum aylin hanima ims benimde icime sine ve aylin hanimla dogumumu yaparim. Dogum sonrasida memnuniyetinizi paylaairsaniz cok sevinirim saglikla kucaginiza alin ins

tatildee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
185
53
Kizlar ben de batikentte oturdugum icin medicalpark i dusunuyorum ama fiyatlarindan korkuyorum. Memur ailesiyiz malum.fiyatlari konusunda bilgi verebilir misiniz. Giden birilerini gorunce cok sevindim:KK70:

angelkopil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2011
6
6
Normal dogum 1 gece 1750 tl dolaylarında refakatçiyle birlikte 2000i buluyor,sezaryan durumunda 2 gece kalınıyormuş onun da fiyatı 2500ü buluyor.

tatildee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
185
53
Normal dogum 1 gece 1750 tl dolaylarında refakatçiyle birlikte 2000i buluyor,sezaryan durumunda 2 gece kalınıyormuş onun da fiyatı 2500ü buluyor.
Cok sagol canim. Ben de bugun dogum paketleri var mi diye soracaktim arayip. Tabi gebelik takibi de icinde olsun istiyorum muayene ve tetkiklerde cok tutar heralde. Senin bebisin gelmesine az kalmis. Saglikli ve rahat bi dogum olsun insallah

mayisprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2014
404
451
teşekkür ederiz.doğum fiyatı diğer hastanelere göre uygunmuş, aylin hanımın bir muayenesi kaç para acaba?ya da sadece aylin hanım mı iyi orada?

Yukarı Alt