Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

sancak_e

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba

1 yaşındaki kızımın bakımını üstlenecek daha öncesinde başka bebeklere de bakmış, evime yakın (Harbiye Mh. Hürriyet Cd. oturuyorum), 07.30-18.30 saatler arasında evimde çocuk bakabilecek dadı arayışı içerisindeyim. İlgilenenlerin bana ulaşmasını rica ederim.

cilhan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba 9 aylık bebeğime bakıcı arıyorum
günlük işleri yapcak, yemek yapcak
dikmende oturuyoruz

sentinus14

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
871
Merhaba bağlıcada oturuyorum. 4,5 aylık ikiz bebeklerim var. Şuan annem ve kayınvalidem ile bakıyoruz. 27'e mayısa kadar yarım gün çalışacağım sonrasında işr 1 ocak 2019 a kadar çalışmayacağım.ikizlere evde annemle birlikte bakacak benim evde olduğun zamanlarda ise daha çok ev işleri ile ilgilenecek tam zamanlı bir bakıcı arıyorum. İlgilenenler özelden yazsın lütfen

Ynslv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Eryaman 3. Etapta site içinde bi tanıdık evinde bakmak için bakıcı arıyor arkadaşlar iletişim kurmak isteyenler bana msj gönderebilir.
Bende 3. Etaptayim bakici ariyorum. Ancak ben kendi evimde bakrirmak istiyorum. Ilgileirse gorusebiliriz. Bana ozelden yazabilir

Ynslv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Siz nerde ikamet ediyordunuz. Bende eryamandayim ve bebegime baka ak sevgi dolu davranacak onunla oyunlar oynayacak birini ariyorum

secretze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Merhabalar Ankara Cebeci semtinde ikametgah ediyorum .Ön lisans Çocuk Gelişimi mezunuyum 3 sene öğretmenlik yaptım şuanda evde çocuk bakıyorum ilerleyen dönemlerde özel bir kreş açacağım ilgili veliler iletişim'e geçebilir. Elif:0531 383 82 80

Aynrshn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba. 19 aylık kızım için, yakın mesafe ya da kısa mesafe tek vasıta bakıcı arıyoruz. Yenimahalle belediyeye yakın oturuyoruz.

semuana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba,
Haziran ortasında Bağlıca'ya taşınacağız, 21 aylık kızım için hafta içi 08:00-17:30 arası çalışacak birini arıyorum. Günlük evi toparlayıp gerektiğinde kızıma çorbasını yapabilecek, kızımla kitap okuyup oyun oynayabilecek birini istiyorum. Televizyon veya telefonla oyalamaması konusunda hassasız.
İlgilenenler mesaj atabilirler.
Teşekkürler.

Yukarı Alt