Op. Dr. Tevfik Sözen Ankara’da burun estetiği olanlar ve olmak isteyenleeer

Ellfiayy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
Merhaba,

Ankara’da doktor araştırması yaparken Tevfik hocaya denk geldim ve içime sindi. Güncel olan çok mesaj göremedim.

Hem burun estetiği
hem Ankara’daki doktorlar
hem de Tevfik hoca hakkındaki görüş ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum 😊🌸

Anneyimben10

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Tevfik bey ile ilgili kötü yorumlar okumuştum bu sitede.eskilerde kalmis olabilir yorumlar bir araştırın bulursunuz sanırım.Bende doktor arayisindayim 4 yıldır düşünüyorum bir türlü hem ekonomik hem iyi doktor bulamadım.genelde devlet hastanesinde olanlar şikayetçi memnun değil.iyi doktorlarda çok pahalı bakalım hayırlısı

Ellfiayy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
Tevfik bey ile ilgili kötü yorumlar okumuştum bu sitede.eskilerde kalmis olabilir yorumlar bir araştırın bulursunuz sanırım.Bende doktor arayisindayim 4 yıldır düşünüyorum bir türlü hem ekonomik hem iyi doktor bulamadım.genelde devlet hastanesinde olanlar şikayetçi memnun değil.iyi doktorlarda çok pahalı bakalım hayırlısı

Sadece bir kötü yorum okudum. O da daha sonra Özür dilemiş sonradan, önceki ameliyatıyla alakalı olduğunu söylemiş. Onu hatırlıyor olabilirsiniz

Teşekkürler cevap verdiğiniz için ☺💖

Dilerim aklınıza yatan bir doktor bulabilirsiniz 😇

lavanta111

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
635
Merhaba,

Ankara’da doktor araştırması yaparken Tevfik hocaya denk geldim ve içime sindi. Güncel olan çok mesaj göremedim.

Hem burun estetiği
hem Ankara’daki doktorlar
hem de Tevfik hoca hakkındaki görüş ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum 😊🌸
Ondan randevu almak inanilmaz zor imkansiz gibi nerdeyse :) ama cok iyi incelemeni tavsiye ederim cunku instagraminda gordugum bir burun çok çok kötüydü, baya kalin derili biriydi onun etkisi var tabi ama hic olmamişti.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2019

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 53 gün kaldı.

Bu noktada amniyotik sıvı maksimum hacmine ulaşır. Bebeğiniz büyüdükçe, daha az sıvı kalacağı için bebeğinizin hareketlerini daha da çok hissedeceksiniz. Süt üretimine hazırlanan göğüslerinizi yumru yumru, topak topak hissedeceksiniz. Eğer bebeğiniz bugünlerde doğarsa yaşama şansı yüksektir fakat ekstra bakıma ihtiyacı olacaktır.Bebeğinizin derisinin rengi artık daha az kızmızı ve daha az kırışık.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ellfiayy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
Ondan randevu almak inanilmaz zor imkansiz gibi nerdeyse :) ama cok iyi incelemeni tavsiye ederim cunku instagraminda gordugum bir burun çok çok kötüydü, baya kalin derili biriydi onun etkisi var tabi ama hic olmamişti.
Sanırım kast ettiğiniz kişiyi anladım 🙈 kalın derili olmasının etkisidir inecektir diye düşünüyorum.

Randevu şans meselesi. Deneyeceğim 😊
Teşekkür ediyorum 💐

Yukarı Alt