İğneli Epilasyon Ankarada İğneli Epilasyon yaptırıp memmun kalanlar......

rumus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
230
Ankara da gezmedigim yer kalmadi.Ta ki Sincan da Emel hanimi bulana kadar.Meger isin piri yakinimdaymis.Insanlar sehir disindan geliyor.Son derece isine hakim , guleryuzlu ,temiz ve eli cok hafif.Allah iyilerle karsilstirsin.Bi de Sincanı begenmezler.Ankara nin en elit salonlarindan biri.Sakin bilmediginiz yerlere girmeyin.Sincan Caglar Kuafor Guzellik salonu.Emel Baloglu.ellerinden opuyorum
Umarım reklam amaçlı açılmış üyelik sayfası değildir!ilk mesajınız bu ve iğneli epilasyon sayfalarında geziyosunuz.

1leyla1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
gül hanıma gidip bitti diyen var mı ? bir de delik delik iz kalıyor mu ? ilk defa zaman buldum hemen gitmeyi düşünüyorum birine :/ julia hanımı çok istiyordum randevu sıkıntısı var. elde baska kimse kalmadı.

arianrhod

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Yaklaşık 20 yılım sincanda geçti hala ailem orda ve 15 güne bir giderim öyle bi anlatmışsınızki buram buram reklam kokusu geldi bana çaglar kuaför sincanın en elit salonlarından biri olabilir belki ama ankaranın en elit salonlarından biri demek fazlasıyla abartılı bi yorum epilasyon konusunda herhangi bir yorum yapamam şuan ama denersem burdan yorumlarımı kesinlikle abartısız paylaşacagım

arianrhod

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Ankara da gezmedigim yer kalmadi.Ta ki Sincan da Emel hanimi bulana kadar.Meger isin piri yakinimdaymis.Insanlar sehir disindan geliyor.Son derece isine hakim , guleryuzlu ,temiz ve eli cok hafif.Allah iyilerle karsilstirsin.Bi de Sincanı begenmezler.Ankara nin en elit salonlarindan biri.Sakin bilmediginiz yerlere girmeyin.Sincan Caglar Kuafor Guzellik salonu.Emel Baloglu.ellerinden opuyorum
Yaklaşık 20 yılım sincanda geçti hala ailem orda ve 15 güne bir giderim öyle bi anlatmışsınızki buram buram reklam kokusu geldi bana çaglar kuaför sincanın en elit salonlarından biri olabilir belki ama ankaranın en elit salonlarından biri demek fazlasıyla abartılı bi yorum epilasyon konusunda herhangi bir yorum yapamam şuan ama denersem burdan yorumlarımı kesinlikle abartısız paylaşacagım

Zincir06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Ebru yada sevda hanıma gittim yüzümü bitirdim diyen yokmu yardımcı olabilecek lazer mağduru olarak çok kötü durumdayım

Zincir06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Ben sanıyorum 5 6 seanstır gidiyorum. Genelde yüz bölgesine 30 dakika şeklinde (bazen daha fazla) çalıştık. Boştayken de pedala basması benim de dikkatimi çekmişti ancak iğne deriye girdiğinde bir kere basıyor diye fark ettiğim için tedirgin olmamıştım. Benim yüz bölgemde azalma oldu ancak kıllar kalın olduğu için uzun süreceğini düşünüyorum. Siz sözünü ettiğiniz uygulama türlerinden bahsedebilir misiniz? Farkları nedir?
Merhabalar ben de Ebru hanıma başladım geçen sene yazmışsınız yüzünüz ne durumda bittimi devam ediyormusunuz

rumus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
230
Isı ve elektriği ayrı ayrı denemiş biri olarak elektriğe katlananlari tebrik etmek istedim.hancer saplanıyor gibi nasıl bir zonklamadir o dişlerim sizladi elektrkten.ya akım yüksekti elektirikli de ya da ciddi manada etkisi ısı yöntemine göre fazla ve ağrılı.sizin tecrübeleriniz nedir bu konuda.

bulukabuluka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
80
Isı ve elektriği ayrı ayrı denemiş biri olarak elektriğe katlananlari tebrik etmek istedim.hancer saplanıyor gibi nasıl bir zonklamadir o dişlerim sizladi elektrkten.ya akım yüksekti elektirikli de ya da ciddi manada etkisi ısı yöntemine göre fazla ve ağrılı.sizin tecrübeleriniz nedir bu konuda.
elektrik derken? kime gittiniz ki?

Yukarı Alt