• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Ankara’da Kızlık zarı dikimi

Angellwhite

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
16
3
26
Arkadaşlar ben Derya Korkmaz’a kalıcı dikim yaptırdım 1 ay 24 gün sonra kontrole gittim bana bir dikişin atmış dedi yani kanayabilir ama kanamayadabilir dedi tekrar yapalım dedi yine ücret istedi sizce ne yapmalıyım tekrar aynı doktora gideyim mi yada bana Ankara’da gidip memnun kaldığınız doktor önerir misiniz

Rosalya

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
102
57
24
Arkadaşlar ben Derya Korkmaz’a kalıcı dikim yaptırdım 1 ay 24 gün sonra kontrole gittim bana bir dikişin atmış dedi yani kanayabilir ama kanamayadabilir dedi tekrar yapalım dedi yine ücret istedi sizce ne yapmalıyım tekrar aynı doktora gideyim mi yada bana Ankara’da gidip memnun kaldığınız doktor önerir misiniz
Doc deniz ulas var cok iyi alaninda

Nadiremm1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
170
111
28
Ben arkadaşımı Esra Çabuk Cömert e götürmüştüm.Geçici yaptırdı ama kalıcı konusunda da sorun olcağını sanmam çünkü hastalarıyla hemen bağı koparmıyor.