ANKARADA TÜP BEBEK YAPTIRMAYI DÜŞÜNENLER

ozlem4242

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
3
0
MRB ARKADAŞLAR.. ANKARADA TÜP BEBEK YAPTIRIPTA MEMNUN KALDIĞINIZ DR VEYA HASTANE VARMI? BEN BUGÜN BAHCECİDE GÖRÜŞMEYE GİTTİM AMA KAFAM KARIŞIK..DAHA İYİ YERLER VARDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..MESELA AYGÜL DEMİROL MEMORİAL HASTANESİNDE ONADA İYİ BİR DR DİYORLAR..TECRÜBESİ OLANLAR VAR İSE YARDIMCI OLABİLİRLERMİ?

akaleli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2015
927
448
Canım ben ankarada olmadım ama bahcecide tedavi oldum istanbulda o yüzden kesinlikle tavsiye ederim doktorları çok iyi lab. Cook başarılı benim anne olma hayatımı gerçek yaptılar allah onlardan razı olsun

nurusima81

MUCİZEM GEL ARTIK
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
7.469
555
merhaba centrum tüpbebek merkezini tavsiye ederim .çok kalabalık ama başarı oranları çok yüksek.merkezde tanıdıklarım var gitmek isterseniz özelden yazabilirsiniz sizinle ilgilenebilirim

beyazlale78

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
138
88
Centrm a asla gitmeyin para tuzağı bir klinik sonucum negatif olduğu için demiyorum ilk denememizdi ve bizi bin pişman ettiler parayı alınca insan yerine koymuyorlar blastokist embriyomu ne yaptılar belli değil

Romeo33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2019
48
33
Merhaba arkadaslar ,

Ben Anatolia ile basladim ancak bin pisman ettiler,bu yuzden ordan vazgecerek Dr.Tolga Ecemis ile devam ettim ve cok memnunum.Hem cok bilgili hemde cok ilgili,kesinlikle arastirmamizi ve tavsiye almak icin gitmenizi oneririm.

Yukarı Alt