Ankara'da uygun fiyatlı düğün salonu

pacwoman

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
322
22
Arkadaşlar merhaba. Düğünümüz de dahil her şeyi nişanlımla kendimiz karşılayacağımız için uygun fiyatlı bir salon arayışındayım. Düğün salonu dediğim mahalle arası bir yer değil, şık ve merkezi olmalı. Kokteyl tarzında da olabilir kuru pasta veren bir yer de. Ortalama 250 kişilik olacak ve düğün için 2015 haziranını düşünüyoruz. Bir de nikah kokteyl de yapılıyormuş ama pek düğün kültürüm ve hevesim olmadığı için nasıl olur hiç bilmiyorum. Bana önerebileceğiniz yerler ve hatta bildiğiniz fiyatlar varsa lütfen paylaşın yardımınıza ihtiyacım var. :KK17:

ASENK

kendimi durduracak değilimmm!!
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2013
1.468
1.486
Arkadaşlar merhaba. Düğünümüz de dahil her şeyi nişanlımla kendimiz karşılayacağımız için uygun fiyatlı bir salon arayışındayım. Düğün salonu dediğim mahalle arası bir yer değil, şık ve merkezi olmalı. Kokteyl tarzında da olabilir kuru pasta veren bir yer de. Ortalama 250 kişilik olacak ve düğün için 2015 haziranını düşünüyoruz. Bir de nikah kokteyl de yapılıyormuş ama pek düğün kültürüm ve hevesim olmadığı için nasıl olur hiç bilmiyorum. Bana önerebileceğiniz yerler ve hatta bildiğiniz fiyatlar varsa lütfen paylaşın yardımınıza ihtiyacım var. :KK17:
mesajını okuyunca ben mi yazdım bunu dedim ya :) hanımlarrr bize yardım edin yok mu böyle yerlerrrrr???

x_girl_y0

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2012
2.905
2.319
Club Mirador, çok şık bir mekan. Fiyat konusunda bir fikrim yok, nikah-kokteyl-düğün gibi birşey yapabilirsiniz.

Ershd

Çabucak geç zaman !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2012
1.116
431
200 kişi 10 12 bin arası :) çok teşekkürler bu arada.
Göksu park - Ada dugun salonu.
2 katlı, alt katı 1000 kisiye kadar alıyor, yemekli dusunursen 10bin gibi bir fiyat alırsın. Organizasyon dahil, süsler vs.
Üst katı size daha uygun olur, maximum 300 kisilik bir salon, yemekli derseniz 8bin ve 10bin arası bir fiyat olur.
Kesinlikle reklam yapmıyorum, universite son sınıfta bu salonda çalışmıştım. Mukemmeldir gercekten, bir bakın derim ben.
Aynı isletmecilerin farklı bolgelerde aynı fiyatlara da salonları var, wishes cayyolu,wishes eryaman,milena kecioren.
Dilerseniz özelden yazın.

ASENK

Kayıtlı Üye
22 Aralık 2013
1.468
1.486
2 katlı, alt katı 1000 kisiye kadar alıyor, yemekli dusunursen 10bin gibi bir fiyat alırsın. Organizasyon dahil, süsler vs.
Üst katı size daha uygun olur, maximum 300 kisilik bir salon, yemekli derseniz 8bin ve 10bin arası bir fiyat olur.
Kesinlikle reklam yapmıyorum, universite son sınıfta bu salonda çalışmıştım. Mukemmeldir gercekten, bir bakın derim ben.
Aynı isletmecilerin farklı bolgelerde aynı fiyatlara da salonları var, wishes cayyolu,wishes eryaman,milena kecioren.
reklam yaptığınızı düşünmedim zaten:) çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.hemen göksupark a bakıyorum iletişime geçiyorum yer internette çok şık gözüküyor zaten :) inş dediğiniz fiyatlardır arıyorum şimdi :)

ASENK

Kayıtlı Üye
22 Aralık 2013
1.468
1.486
cevabınız için çok teşekkür ederim.telefon ettim gerçekten dediğiniz fiyatları verdiler.en kısa zamanda görüşmeye gidicez ben internetteki fotolarını gördüm beğendim :)

Ershd

Çabucak geç zaman !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2012
1.116
431
cevabınız için çok teşekkür ederim.telefon ettim gerçekten dediğiniz fiyatları verdiler.en kısa zamanda görüşmeye gidicez ben internetteki fotolarını gördüm beğendim :)
Güzeldir gercekten, özellikle göl manzarası harikadır, ferah bir salon, oynamak icin alanı buyuk mesela, oldukça şık, ve fotograf cekimi icin baska yere gitmenize gerek bile kalmaz bence, salonun icinde harem konsepti olsun, modern saray konsepti olsun hepsi mevcut, fotografcısıda var salonla anlaşmalı, yanlış hatırlamıyosam bu fiyata salonda cekilen tum dijital fotograflar dahil, zaten salona başka fotografcı almıyorlar bu arada, ama guvenebilirsiniz,muhakkak gidin gorun, fotografcısı cesur erten, internetten calısmalarına bakabilirsiniz.
Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, umarım mutlu olursunuz :KK15:

Yukarı Alt