ANKARA'daki arkadaşlar bizde burayı istiyoruz...Daha önce burada düğün yapan var mı ?

serce_serce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2012
193
0
Arkadaşlar bizim ekimde olacak düğünümüz ve salon olarak burayı düşünüyoruz...Biz yemeksiz yapacağız tahminimizce yemeksiz olarak 4-5 milyar civarıdır...Altınparkta bulunan bu salonun adı = Yıldız Salonu...Daha önce burada yapan var mı düğününü ? Ben çok istiyorum burayı ama fiyatlar nasıl bilemeyeceğim hiç arayıp fiyat alan oldu mu ? Ve sizce nasıl burası ? (Bu arada pasta yukarıdan iniyormuş aşağıya onu öğrendim :) :KK1:

$Altýnpark (24).jpg $Altýnpark (9).jpg $Altýnpark (8).jpg $Altýnpark (6).jpg $Altýnpark (3).jpg $Altýnpark (2).jpg $Altýnpark (1).jpg $Altýnpark (5).jpg $Altýnpark (18).jpg $Altýnpark (12).jpg $Altýnpark (7).jpg $Altýnpark (10).jpg $Altýnpark (11).jpg $Altýnpark (28).jpg $Altýnpark (23).jpg $Altýnpark (22).jpg $Altýnpark (20).jpg $Altýnpark (21).jpg $Altýnpark (19).jpg $Altýnpark (16).jpg $Altýnpark (15).jpg $Altýnpark (14).jpg $Altýnpark (13).jpg $Altýnpark (4).jpg

endlesslove06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2011
78
6
cnm benimde düğünüm altınparkta olacak yıldız salonunda veya tam karşısında rıhtım düğün bahçesi var ikisinden birinde olacak ama ben karar veremedim fiyatı söylediğin gibi 4 5 milyar civarında tam bilmiyorum senin düğün ne zaman benimki haziranda

serce_serce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2012
193
0
cnm benimde düğünüm altınparkta olacak yıldız salonunda veya tam karşısında rıhtım düğün bahçesi var ikisinden birinde olacak ama ben karar veremedim fiyatı söylediğin gibi 4 5 milyar civarında tam bilmiyorum senin düğün ne zaman benimki haziranda
Canım benim düğünümde kasımda olacak inşallah :) Ne güzel aynı yerde olacak olması dilersen sohbet ederiz hazırlık aşamalarımız hakkında :) :KK34:

eylemsii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2010
337
0
Rıhtımda bi arkadaşımın düğünü oldu kendimizi restauranta yemek yemeğe gitmiş gibi hissettik doğrusu kolonlardan dolayı sahne pek görülmüyor bi gidip görün mutlaka hatta bi düğüne gitseniz daha iyi olur

endlesslove06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2011
78
6
Rıhtımda bi arkadaşımın düğünü oldu kendimizi restauranta yemek yemeğe gitmiş gibi hissettik doğrusu kolonlardan dolayı sahne pek görülmüyor bi gidip görün mutlaka hatta bi düğüne gitseniz daha iyi olur
ben bi düğüne gitmiştim rıhtımdaydı evet sahne havuzun yanında oturanlara pek gözükmüyor yıldız salonu daha çok hoşuma gitti galiba yıldız salonunu tercih edecem :KK3:

serce_serce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2012
193
0
Yanlız bemimki Rıhtımda olamayacak...Rıhtım ve Yıldız salonu aynı yer değil ikiside Altınparkta ama farklı yerler...Yıldız salonunu gezdik gayette hoştu zaten bi arkadaşımın düğününe gittiğimde beğenmiştim ordan aklımdaydı :) Aynen resimlerde göründüğü gibi çok şık bi yer...:KK34:

ozsen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2010
536
0
Arkadaşlar buraların fiyatları nedir? Rıhtıma sayfasından baktım çok hoş görünüyor bahçeli olan fiyatını biliyormusunuz?

ozsen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2010
536
0
ikiside 4 5 milyar civarında cnm
ama ben şimdi sordum rıhtıma internetten bakmıştım,iki kısmı var kır düğünü birde düğün bahçesi,ikiside aynı fiyat 450-500 kişilik düğün
hafta sonu 13.000, hafta içi 8.000 dediler.4-5 değil yani.

Yukarı Alt