• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

Littlebutterfly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
398
275
30
neyse bayram üzeri strese girmeye gerek yok. sanırım bana söylediğiniz şeyleri siz uygulamada pek başarılı değilsiniz.yazdıklarınızla çelişir gibisiniz. intihardan dönmek filan aslında bu tür kişilere paye veren sizsiniz. o kim oluyor da benim hayatımı yönlendiriyor. ayrıca ben dediğim gibi baktırmadım. neyse konuşmaya daha fazla iştirakçi olamayacağım çünkü antalya yolcuları kalmasın......size iyi bayramlar.........:KK49:
hayırlı yolculuklar canım :)

Devrimsvs

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
153
83
29
yıllardır Zehra hanıma fal baktırıyorum. ne dediyse de harfiyen yaşadım.
ama ne kızıyım ne komşusuyum ne de arkadaşıyım.
dışarıdan telefon numarasını bulup arayıp fal baktıran bir insanım.
burada size oturup zehra hanımı övmedim hiçbir zaman şuan savunmuyorum da.
beğenen beğendiğini söyler, beğenmeyen de beğenmediğini söylemekte oldukça özgür.
benim kendi şahsi fikrim; ben öneriyorum.
hakkı var ben bekardım zehra hanıma fal baktırmaya başladığımda, evleneceğimden tutun yurtdışına gideceğime, kaynanamdan tutun iş hayatıma, arkadaş çevremden tutun eşime ve aileme kadar her şeyi bilip sonrasında da şunu şunu yaşacaksın dediği şeyleri yaşadığım için kalkıp göz göre göre kötü diyemem.
haa beğenmeyen de varsa ki elbet olabilir, bunu düzgün bir lügatla söylemesi gerektiğine inanıyorum. yeni üye gelip burada yorum yapamaz mı?
herkes kendisinden sorumludur.
eğer yalan konuşuyorlarsa buradaki yeni üyeler biz kendimizden sorumluyuz.
üstelik burada ona buna hakaret edenlerde çok eski üye sayılmazlar.
bizlerde sizlere yeni üyesiniz belki şu falcının düşmanısınız ya da başka yerde falcı olup buraya üye oldunuz ve insanlara hakaret ediyorsunuz demiyoruz.
beğenen beğendiğini söylesin düzgün ve reklam yapmayacak şekilde, beğenmeyen de ben beğenmediğim kardeşim deyip yorumunu yapsın.
bir insan ne kadar iyi ya da kötü olsun hakareti hak etmez.
şimdi burada bana saldıranlar olacak.
bir bakın bakayım
eski üyelerdenim :)
çok fazla falcıya da fal baktırmışlığım var.
tecrübemde var.
isteyene istediği soruyu cevaplarım.
iyi günler diliyorum arkadaşlar.
sürç-i lisan ettiysem affola...
Merhaba telefon numatasını alabilrimiyim özelden. Teşekkür ederim :) merak ettim. Birde aradıgımızda gün içünde bakar mı

Mrw1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2018
453
163
ben özgeyi duydumm arkadasım egeye gitti ama cok memnun kaldımı bilmiorumm ama özgeden cok memnun kalan olmus iskambilinden :KK70:

begum2210

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2018
5
3
25
zehra hanımın numarasını rica edebilir miyim ?
ayrıca ücret nedir

gulminho

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2014
7
1
23
hanımlar bana iyi bir falcı önerir misiniz? hiçbiri çok iyi değil anladığım kadarıyla ama kötünün iyisi dediğiniz var mı?çok ihtiyacım var şu sıralar

Devrimsvs

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
153
83
29
hanımlar bana iyi bir falcı önerir misiniz? hiçbiri çok iyi değil anladığım kadarıyla ama kötünün iyisi dediğiniz var mı?çok ihtiyacım var şu sıralar
Ben refikacıyım telefondan bakıyor bide ankarada bahar var baska önerevegim yok. Yasemin var nilio sağlam ama cok pahalı ve işlem yapalım dio genelde

Sunay9876

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2018
1.170
1.450
Ben refikacıyım telefondan bakıyor bide ankarada bahar var baska önerevegim yok. Yasemin var nilio sağlam ama cok pahalı ve işlem yapalım dio genelde
benim falcim var ama artık farklı kisilere de fal baktırmak istiyorum hayatımla ilgili herşeyi biliyorlar artık çünkü.bahsettiginiz hanımlar içinde su falı bakan var mı acaba ben daha çok su falı baktiriyorum .iyi farlar herkese...

Devrimsvs

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
153
83
29
benim falcim var ama artık farklı kisilere de fal baktırmak istiyorum hayatımla ilgili herşeyi biliyorlar artık çünkü.bahsettiginiz hanımlar içinde su falı bakan var mı acaba ben daha çok su falı baktiriyorum .iyi farlar herkese...
Su falına refika abla bakmıyor.. Yasemin 200 e baharda yanlış bilmiosam 100 e bakıyomus yasemin baktı bana tutturdu da bahara hiç baktırmadım.

Devrimsvs

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
153
83
29
Kızlarr evim cafe ye gittim bugün özgeye iskambil falı baktırdım ordaki abla da onu denedi aslında sıef denemek için ne öneriosunuz dedim :) neyseee sonuca geliorum...iş olayı için eylüşde byerden haber gelek öğrwtmenmisiniz dedi değilim ama bir kolejden haber bekliorum. Maddi,soeunumu bildi ve merak ettiğimiöiz ask konusu onu da baya tutturdu düşünceleriöi baya okudu vee karsıbtaragın bana dediklerinde direk sötledi gelecek ile ilgilide söyledi. Baya baya tutturdu gidilebilir bemce memnun kaldım ben..