Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

Mrw1907

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2018
453
163
ben gittim su perisi cafeye aynen anı bildi gibi oldu ama ileriye donuk fasa fiso .. tuanna bi arkımda cıktı bıraz ama diğer arkadasmda we bende fasa fisoo hiç aynen tek soru hakkın var bi garip böle.. tavsiye etmiorum ikisinide boşa para onlar bid ebişe bilir gibi burnundan kıl aldırmazlar .. bnde evim özge yada üçüncü göz vera die ikilemdeyimm evim özge yokmus bi süre..

Mrw1907

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2018
453
163
tuannaya asla gitme fasa fiso 6.his yaseminde cidan figende turuncu cafedekilerden 2,3tanesine gittim abartısal hıcbıse yok onlarda fasa fiso klsasik... sadece evim cafedeki irem we özgeyi duydum özgede iizndeymiş şimdi canım ben benım gittiklerimi yazayımda boşa gitmesin paran gitme ...

eek140

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2014
844
622
34
Valla her fal baktırdıgımda barışacaksın diyor millet .biz her an her gün kavga halindeyiz .çözemedim ben bu işi

accalarentia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
49
30
Evimde İrem, Meryem, Sevda, Özlem, Sibel bende de patladı.
Ben de İrem ve Sibel'i denemek istiyordum. Demek ki gerek yok. Sevda bende ilk falı dışında çok başarısızdı. Özlem oraya sonradan gelen sarışın kadınsa eğer hayatım boyunca baktırdığım en kötü fallardan birisiydi. Meryem bende patlayalı çok oldu ayrıca.

Kizilsaclikizz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2018
172
171
gerçekten bana özelden mesaj atan çok oluyor zehra hanıma fal baktırdım çok memnun kaldım ama bunu forumda paylaşamıyorum diye.
neden diye sorduğumda ise saldırıyorlar cevabını alıyorum.
lütfen arkadaşlar herkes net yorumlarını yazabilsin iyi ya da kötü.
bir şey demiyorum ben. sadece hakaret içerikli yazmayalım. empati kurmaya davet ediyorum sizi.
bu burada zehra hanım değil başka biri olsaydı onun içinde aynı şeyleri söylerdim.
konu zehra hanım değil yani.
cin ve diğer kötü varlıklara inanıyorsanız zaten kimseye fal baktırmayın.
ama öncesinde yine sizi araştırmaya davet ediyorum.
ve kalbinizi temiz tutmanızı rica ediyorum.
aksi halde herkes dedikodunuzu yapar her zaman motivasyonunuz düşer.
ve o bahsedilen tüm kötü varlıklar her daim sizi bulur.
Zehra Hanım nerede bakıyor

Kizilsaclikizz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2018
172
171
arkadaşlar ekşi sözlükte biri hiç yeteneği olmadığı halde üç sene boyunca fal cafede sadece insanlara duymak istedikleri şeyleri tahmin edip onları söyleyerek nasıl fal baktığını, nasıl tutulduğunu ve çok para kazandığını anlatmıştı. "fal tersi laf" demiş ya biri onu okuyunca yazmak istedim ben inanıyorum buna.
gerçekten yeteneği olduğunu düşündüğüm insanlara denk geldim ama hiçbiri geleceği bilemez. gelecek değişken çünkü. bu söylediklerim fikrinizi değiştirmez biliyorum, zamanında bana söyledikelrinde benim de fikirlerim değişmedi. ama yine de fal baktırırken o an için söylediklerini önemseyin ama geleceği önemsemeyin.
mesela evim sevda. çok iyi fallar baktı bana. hayatımdaki insanları her özelliğiyle tarif etti. hatta eski sevgilimin aile yapısını, eğitim durumunu, fiziksel özelliklerini her şeyini söyledi. ama geleceği dair söylediği hiçbir şey çıkmadı.
bir iki ay önce deli gibi dolandım falcıları. evim özgenin iskambilini beğendim bir tek. kafanızda şu an için bir soru varsa özgeye iskambil baktırın. eski sevgilimin hayatıyla ilgili kolay tahmin edilemeyecek bir şeyi, yani sallama söylenecek bir şey değil, söyledi ve doğru olduğunu öğrendim ama çok net tarih verip görüşeceksiniz dedi hala görüşmedik. yani onun da gelecekle ilgili söyledikleri tutmadı.
böyle şu an için iyi yorumlar yapanlar var ama geleceğe inanmayın, gerçekten. hepsi boş laf.
Ne kadara bakıyorlar. Özge ve sevda.

Kizilsaclikizz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2018
172
171
arkadaşlar ekşi sözlükte biri hiç yeteneği olmadığı halde üç sene boyunca fal cafede sadece insanlara duymak istedikleri şeyleri tahmin edip onları söyleyerek nasıl fal baktığını, nasıl tutulduğunu ve çok para kazandığını anlatmıştı. "fal tersi laf" demiş ya biri onu okuyunca yazmak istedim ben inanıyorum buna.
gerçekten yeteneği olduğunu düşündüğüm insanlara denk geldim ama hiçbiri geleceği bilemez. gelecek değişken çünkü. bu söylediklerim fikrinizi değiştirmez biliyorum, zamanında bana söyledikelrinde benim de fikirlerim değişmedi. ama yine de fal baktırırken o an için söylediklerini önemseyin ama geleceği önemsemeyin.
mesela evim sevda. çok iyi fallar baktı bana. hayatımdaki insanları her özelliğiyle tarif etti. hatta eski sevgilimin aile yapısını, eğitim durumunu, fiziksel özelliklerini her şeyini söyledi. ama geleceği dair söylediği hiçbir şey çıkmadı.
bir iki ay önce deli gibi dolandım falcıları. evim özgenin iskambilini beğendim bir tek. kafanızda şu an için bir soru varsa özgeye iskambil baktırın. eski sevgilimin hayatıyla ilgili kolay tahmin edilemeyecek bir şeyi, yani sallama söylenecek bir şey değil, söyledi ve doğru olduğunu öğrendim ama çok net tarih verip görüşeceksiniz dedi hala görüşmedik. yani onun da gelecekle ilgili söyledikleri tutmadı.
böyle şu an için iyi yorumlar yapanlar var ama geleceğe inanmayın, gerçekten. hepsi boş laf.
Bu arada söylediklerinize katılıyorum. Gelecekle ilgili söyledikleri çıkmıyor falcilarin. Ani baktirmak istiyorum sevdigum kisiyi merak ediyorum.

Kizilsaclikizz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2018
172
171
Kızlar evim cafe hala karanfilde mi anı bilecek negatif enerjili olmayan birini arıyorum. Gelecekse dedikleri çıkmıyor zaten. Maksat birazda kafa dağıtmak.
Evimdeki her falcı her zaman orda oluyor mu.
Evimde başka hangi falcilar iyi. Özge ve sevda dışında.
Işin bilirsem gidince onları sorarım.

Ve başka bir yerde onebileceginiz falcı var mi?

Mrw1907

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2018
453
163
evim cafe özge çarşamba c.tesi pazar oradaymışş artık aradım şimdi cafeyide millet aklınızda olsun

_ladygagafan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2018
11
7
23
merhaba kızlar. cilveli cafedeki bahar hanıma fal baktırmak istiyorum da bu cafe tam olarak nerede acaba? biri tarif ederse çok sevinirim. ben de taksim cafedeki rukiye hanımı ve karanfil sokakta kontes korkuevinin yanındaki sıla hanımı öneririm. özellikle de sıla hanımı, kadın gerçek bir falcı..

Yukarı Alt