Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

Putto

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
750
243
26
merhaba kızlar. cilveli cafedeki bahar hanıma fal baktırmak istiyorum da bu cafe tam olarak nerede acaba? biri tarif ederse çok sevinirim. ben de taksim cafedeki rukiye hanımı ve karanfil sokakta kontes korkuevinin yanındaki sıla hanımı öneririm. özellikle de sıla hanımı, kadın gerçek bir falcı..
Rukiye hanım zayıf bir kadın değil mi ve fiyatı nedir acaba?

Devrimsvs

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
153
83
28
merhaba kızlar. cilveli cafedeki bahar hanıma fal baktırmak istiyorum da bu cafe tam olarak nerede acaba? biri tarif ederse çok sevinirim. ben de taksim cafedeki rukiye hanımı ve karanfil sokakta kontes korkuevinin yanındaki sıla hanımı öneririm. özellikle de sıla hanımı, kadın gerçek bir falcı..
Cilveli vcafe karanfil 2 de pegem dersahnesni biraz geçince sag rarfta en üst kt görrsünüz

accalarentia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
49
30
Dayanamadım dün ilk kez Evim'deki İrem'e fal baktırdım. Çok iyi değildi ama bakalım söyledikleri çıkacak mı? Çıkarsa mutlaka yazarım buraya.

cananf0606

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2018
21
7
25
formda çok övmüsler bir de Neslihan Hanımdan çok bahsetmişler o sebeple istedim ben numarasini ben Eskişehir'den Kadriye Hanim bir de Taksim Kafeden inci ablaya fal baktırıyorum ama onlarda biliyor artık herseyi.negatif enerjinin kalkıp kalmadığını soracagim
merhaba eskişehirdeki kadriye hanımın telini verirmisiniz

cananf0606

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2018
21
7
25
yıllardır Zehra hanıma fal baktırıyorum. ne dediyse de harfiyen yaşadım.
ama ne kızıyım ne komşusuyum ne de arkadaşıyım.
dışarıdan telefon numarasını bulup arayıp fal baktıran bir insanım.
burada size oturup zehra hanımı övmedim hiçbir zaman şuan savunmuyorum da.
beğenen beğendiğini söyler, beğenmeyen de beğenmediğini söylemekte oldukça özgür.
benim kendi şahsi fikrim; ben öneriyorum.
hakkı var ben bekardım zehra hanıma fal baktırmaya başladığımda, evleneceğimden tutun yurtdışına gideceğime, kaynanamdan tutun iş hayatıma, arkadaş çevremden tutun eşime ve aileme kadar her şeyi bilip sonrasında da şunu şunu yaşacaksın dediği şeyleri yaşadığım için kalkıp göz göre göre kötü diyemem.
haa beğenmeyen de varsa ki elbet olabilir, bunu düzgün bir lügatla söylemesi gerektiğine inanıyorum. yeni üye gelip burada yorum yapamaz mı?
herkes kendisinden sorumludur.
eğer yalan konuşuyorlarsa buradaki yeni üyeler biz kendimizden sorumluyuz.
üstelik burada ona buna hakaret edenlerde çok eski üye sayılmazlar.
bizlerde sizlere yeni üyesiniz belki şu falcının düşmanısınız ya da başka yerde falcı olup buraya üye oldunuz ve insanlara hakaret ediyorsunuz demiyoruz.
beğenen beğendiğini söylesin düzgün ve reklam yapmayacak şekilde, beğenmeyen de ben beğenmediğim kardeşim deyip yorumunu yapsın.
bir insan ne kadar iyi ya da kötü olsun hakareti hak etmez.
şimdi burada bana saldıranlar olacak.
bir bakın bakayım
eski üyelerdenim :)
çok fazla falcıya da fal baktırmışlığım var.
tecrübemde var.
isteyene istediği soruyu cevaplarım.
iyi günler diliyorum arkadaşlar.
sürç-i lisan ettiysem affola...
merhaba zehra hanımın telini verirmisiniz

bitutampapatya

mutluluk kadar soyutken acı kadar belirgin.
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
933
739
Kızlarr evim cafe ye gittim bugün özgeye iskambil falı baktırdım ordaki abla da onu denedi aslında sıef denemek için ne öneriosunuz dedim :) neyseee sonuca geliorum...iş olayı için eylüşde byerden haber gelek öğrwtmenmisiniz dedi değilim ama bir kolejden haber bekliorum. Maddi,soeunumu bildi ve merak ettiğimiöiz ask konusu onu da baya tutturdu düşünceleriöi baya okudu vee karsıbtaragın bana dediklerinde direk sötledi gelecek ile ilgilide söyledi. Baya baya tutturdu gidilebilir bemce memnun kaldım ben..
Ne kadara baktırdınız acaba

Ranoss93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2018
26
5
26
Ben iki kez baktırdım iskambil falına.an konusunda çok başarılıydı.ama gelecek konusunda dedikleri için daha var.Gelecek çıkmaz bence ama an konusunda iyi ben seviyorum.Kahve hic bakdırmadım o yüzden bilmiyorum

Mrw1907

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2018
453
163
Kizlaaar kizceler arkadaslaar neolacak bizim bu halimizz fallardayiz arkadasim bahcelide baktirmiis birine memnun kalmis adini falan yazmsti cafennde untmm sorayimda tekrar uygnsa bide onu deneyeyimm ://

Kizilsaclikizz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2018
172
171
kizlar evim cafedeki ozge iskambilde iyidir kahvede iyi degil ya tarot ya iskambil baktirin bide surekli gitmeyin cok gidince her kelimesi artik bazi seyler duzelecek duzene girecek oluyor an konusunda sevdim ozge ve iremdir karsindaki adamin beynini okumak istedimde onlara giderim
Bu irem hangi cafede

Yukarı