• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

ykbsiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
1.700
1.839
29
Simdi bu hangi sehrazat. Gecen hafta turuncu daydi. Kilolu orta yasli bayan. Bir de genc güzel bi bayan var. Bu kimin numarasi hangi sehrazat ın.

.sehrazat yeri nerde eger o dedigimiz kisi ise

O progresyon ile ruhsal yolculuk yapip gelecegini kendi gözünle görüyosun. Progresyon terapisi yazinca cikar google
bu nesıl şeyki o zaman hayal ettiğin şeyleri yazıyorsun filan herhalde öyle bir film vardı eskiden.

Lila0025

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
121
19
28
bu nesıl şeyki o zaman hayal ettiğin şeyleri yazıyorsun filan herhalde öyle bir film vardı eskiden.
Hayir canım seni zaten hipnoz edip alfa boyutunda ruhsal yolculuga çıkıyorsun. Mesela mentalist bi falcı var. Zihin okuma yapan. Bana soylemisti ve ben şok olmustum. Istedigi kisinin beynine giriyo. Ama şok etkisi

gereksizkontes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
239
228
40
Asıl şehrazat genç siyah saçlı beyaz tenli çok güzel bir kız. Turuncudaydı daha sonra kendisine yer açtı. Şimdi pandemiden dolayı sadece telefonda bakıyor.. Turuncu gerçek şehrazat gidince başka kişileri koyup şehrazat yaptı hep. Ben size numarasını vereyim şehrazat hanımın 0531 561 72 60
Şu işyerinin adresini vermeyip üstüne saygısızca mesaj atan mı...bırakın Allah aşkına..gidin kendi falınıza kendiniz bakın