• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

carino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2013
96
112
merhaba kızlar. cilveli cafedeki bahar hanıma fal baktırmak istiyorum da bu cafe tam olarak nerede acaba? biri tarif ederse çok sevinirim. ben de taksim cafedeki rukiye hanımı ve karanfil sokakta kontes korkuevinin yanındaki sıla hanımı öneririm. özellikle de sıla hanımı, kadın gerçek bir falcı..
Sıla'nın telefonunu mesaj olarak yazar mısınız bana?

Putto

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
750
243
merhaba kızlar. cilveli cafedeki bahar hanıma fal baktırmak istiyorum da bu cafe tam olarak nerede acaba? biri tarif ederse çok sevinirim. ben de taksim cafedeki rukiye hanımı ve karanfil sokakta kontes korkuevinin yanındaki sıla hanımı öneririm. özellikle de sıla hanımı, kadın gerçek bir falcı..
Rukiye hanım zayıf bir kadın değil mi ve fiyatı nedir acaba?

Devrimsvs

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
153
83
Cilveli vcafe karanfil 2 de pegem dersahnesni biraz geçince sag rarfta en üst kt görrsünüz

accalarentia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
49
30
Dayanamadım dün ilk kez Evim'deki İrem'e fal baktırdım. Çok iyi değildi ama bakalım söyledikleri çıkacak mı? Çıkarsa mutlaka yazarım buraya.

cananf0606

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2018
21
7
formda çok övmüsler bir de Neslihan Hanımdan çok bahsetmişler o sebeple istedim ben numarasini ben Eskişehir'den Kadriye Hanim bir de Taksim Kafeden inci ablaya fal baktırıyorum ama onlarda biliyor artık herseyi.negatif enerjinin kalkıp kalmadığını soracagim
merhaba eskişehirdeki kadriye hanımın telini verirmisiniz

cananf0606

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2018
21
7
yıllardır Zehra hanıma fal baktırıyorum. ne dediyse de harfiyen yaşadım.
ama ne kızıyım ne komşusuyum ne de arkadaşıyım.
dışarıdan telefon numarasını bulup arayıp fal baktıran bir insanım.
burada size oturup zehra hanımı övmedim hiçbir zaman şuan savunmuyorum da.
beğenen beğendiğini söyler, beğenmeyen de beğenmediğini söylemekte oldukça özgür.
benim kendi şahsi fikrim; ben öneriyorum.
hakkı var ben bekardım zehra hanıma fal baktırmaya başladığımda, evleneceğimden tutun yurtdışına gideceğime, kaynanamdan tutun iş hayatıma, arkadaş çevremden tutun eşime ve aileme kadar her şeyi bilip sonrasında da şunu şunu yaşacaksın dediği şeyleri yaşadığım için kalkıp göz göre göre kötü diyemem.
haa beğenmeyen de varsa ki elbet olabilir, bunu düzgün bir lügatla söylemesi gerektiğine inanıyorum. yeni üye gelip burada yorum yapamaz mı?
herkes kendisinden sorumludur.
eğer yalan konuşuyorlarsa buradaki yeni üyeler biz kendimizden sorumluyuz.
üstelik burada ona buna hakaret edenlerde çok eski üye sayılmazlar.
bizlerde sizlere yeni üyesiniz belki şu falcının düşmanısınız ya da başka yerde falcı olup buraya üye oldunuz ve insanlara hakaret ediyorsunuz demiyoruz.
beğenen beğendiğini söylesin düzgün ve reklam yapmayacak şekilde, beğenmeyen de ben beğenmediğim kardeşim deyip yorumunu yapsın.
bir insan ne kadar iyi ya da kötü olsun hakareti hak etmez.
şimdi burada bana saldıranlar olacak.
bir bakın bakayım
eski üyelerdenim :)
çok fazla falcıya da fal baktırmışlığım var.
tecrübemde var.
isteyene istediği soruyu cevaplarım.
iyi günler diliyorum arkadaşlar.
sürç-i lisan ettiysem affola...
merhaba zehra hanımın telini verirmisiniz

Yukarı Alt