• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

ykbli

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
874
971
ay keşke tamamen doğru olsa valla kanat takar uçarım.......:KK53::spor::KK55::oops:

asena3579

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2018
316
262
ay keşke tamamen doğru olsa valla kanat takar uçarım.......:KK53::spor::KK55::oops:
Keşke canım keşşkeeee... Dedikleri çok isabetliydi aslında. Ona şaşırdım. Tak tak tak bokta atışı yaptı. Enteresan. Bir süre gitmemem lazım ama nasıl engel olacaksam.

Kbraaaaaaat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2018
64
46
Ben en son evim cafe Ege'ye gittim. Söylediği şeyler an için hepsi tuttu diyebilirim. Gelecek içinse zaman var. Ama mantıklı şeyler söylüyor. Ne çok olumsuz ne de çok pembe tablocu.. Gelecek ile ilgili kısım bilemiyorum, zamanı gelince Kasım dedi çünkü, buraya yazarım.
Ege ye ben de yeni baktirfim da gelişmeleri merak ediyorum sizin cıktı mi .. bana olumlu şeyler söyledi hep olumsuz herhangi birşey duymadım o yuzden çok mu poliyanaci diye düşünmeye başladım:)) ama an da iyiydi

Kbraaaaaaat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2018
64
46
Cidan cafe figen.bos yenimahalle.superisi.cafe bos asmalikonakmi.asmalibahcemi.ne bos.sakaryadaki digee cafeleerde bos bicoguna gittmnsmsi falci adlarni hatrlamiorum ezel wardi earkadasm sonere baktrdi tuanna tam bi fiyasko.. yeni kisileri kesfedersek paylasalimmm :-)
Merhabalar siz daga önce gülay kafe gülay a baktirdiginizi yazmışsınız nasildi söyledikleri cıktı mi ya da an konusunda bildi mi ?

anzelha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2011
38
5
  • İyi geceler.... Benim gitmediğim hemen hemen falcı kalmadı Ankara’da!!Zaten buranında eski üyesiyim şuanda gül ablayı tek geçerim kendi yerini açtı kendisi çoğunlukla randevuyla alıyor bayağıda yoğun aramadan kabul etmiyor gitmek isterseniz değerlendire bilirsiniz.. Daha önce yorumlarımda bir çok falcılar hakkında yorum yaptım artık kafamı herkese giderek karıştırmıyorum en güzeli benim gibi tek bir falcınız olacak.Ankara da maalesef herkes falcı olmuş Gül abla gibi düzgün insanlarıdaçok az kalmış çok ta güzel fal bakıyor..Benim üç favorim var ama ilki Gül abla denemenizi tavsiye ederim....

Mrw1907

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2018
453
163
kibela ışın nekadar bakıyorki ?? uzunmu bakıyor resme yorum yapıomuki ?? gidenlerden cewap alabilrmiyim ?

Kbraaaaaaat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2018
64
46
  • İyi geceler.... Benim gitmediğim hemen hemen falcı kalmadı Ankara’da!!Zaten buranında eski üyesiyim şuanda gül ablayı tek geçerim kendi yerini açtı kendisi çoğunlukla randevuyla alıyor bayağıda yoğun aramadan kabul etmiyor gitmek isterseniz değerlendire bilirsiniz.. Daha önce yorumlarımda bir çok falcılar hakkında yorum yaptım artık kafamı herkese giderek karıştırmıyorum en güzeli benim gibi tek bir falcınız olacak.Ankara da maalesef herkes falcı olmuş Gül abla gibi düzgün insanlarıdaçok az kalmış çok ta güzel fal bakıyor..Benim üç favorim var ama ilki Gül abla denemenizi tavsiye ederim....
Gül abla dediginiz kişi nerde acaba ve ne kadara bakıyor? Iyi derken an da mi gelecekle ilgili tahminleri mi .. biraz acar misinis rica etsem :)

Yukarı Alt