• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

Aysun kayaca

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
10
2
Sıla geç gelir 5ten sonra gelir bazende gelmez karanfilde ata iskenderin caprazı korku evı var görceksınız zaten korku evının tabelasını onunla aynı katta evren sıla asu üç falcı sıla iyi aralarında ama bana cıkmadı dedikleri gelecekle ilgili sılada genelde sıra olur

berikamiranda06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2016
140
67
Ege ye ben de yeni baktirfim da gelişmeleri merak ediyorum sizin cıktı mi .. bana olumlu şeyler söyledi hep olumsuz herhangi birşey duymadım o yuzden çok mu poliyanaci diye düşünmeye başladım:)) ama an da iyiydi
Bana 17 Kasım demişti henüz gelmedi o yüzden bir şey diyemiyorum. Olursa mutlaka yazarım. kişilerle ilgili spesifik şeyleri bilmesi bana çok enteresan gelmişti. İlerisi için bildi demem için 1 hafta daha sürem var, yazarım :KK66:

Kbraaaaaaat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2018
64
46
Sıla geç gelir 5ten sonra gelir bazende gelmez karanfilde ata iskenderin caprazı korku evı var görceksınız zaten korku evının tabelasını onunla aynı katta evren sıla asu üç falcı sıla iyi aralarında ama bana cıkmadı dedikleri gelecekle ilgili sılada genelde sıra olur
Evet sılanın yanındakiler giden kişinin arkasından konuşuyorlardı doncek dedim bu onu 1 hafta idare eder falan diye onlara baktirmayim bence .. sıla da anda çok iyiydi ama gelecek çıkmıyor diyor gidenler bakalim

Yukarı Alt