• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

ykbli

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
874
971
arkadaşlar gülay kafedeki gülay hanımın dedikleri hiç çıkmaz.
sılaya gelince ah sıla ah derim ben hep. iyidir hoştur ama içi boştur.maalesef çıkmaz. keşke çıksaydı.
burada adı geçen herkese hemen hemen gittim sayılır ama çoğu boş.
şu sevdaya ben 3 yıl önce gitmiştim nasıl çıkıyor diyorlar şaşıyorum bende bir uğursuzluk var sanırım onunda dedikleri çıkmadı.
sıla son defa uyarı mahiyetinde yazıyorum ;acayip beyin okur.hepsi bu.

ykbli

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
874
971
burada bir arkadaş yazmış ve aslında durumu da özetlemiş biz yalnızca kendimizi avutuyoruz sanırım. hepsi bu. giden gitti bizde ardından bakakaldık.Hoppa

asena3579

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2018
316
262
sılaya gelince ah sıla ah derim ben hep. iyidir hoştur ama içi boştur.maalesef çıkmaz. keşke çıksaydı.
şu sevdaya ben 3 yıl önce gitmiştim nasıl çıkıyor diyorlar şaşıyorum bende bir uğursuzluk var sanırım onunda dedikleri çıkmadı.
Sıla beyninizi okur (cinleri söyler o da size gelecekte olacakmış gibi aktarır.), olmasını istediğiniz şeyleri olacakmış gibi size anlatır. Mesela siz dönmesini istersiniz, adam dönecek der. İşe girmek istersiniz, işe gireceksiniz der. Sıla ya gitmemenizi öneririm.

ykbli

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
874
971
Sıla beyninizi okur (cinleri söyler o da size gelecekte olacakmış gibi aktarır.), olmasını istediğiniz şeyleri olacakmış gibi size anlatır. Mesela siz dönmesini istersiniz, adam dönecek der. İşe girmek istersiniz, işe gireceksiniz der. Sıla ya gitmemenizi öneririm.
aynen cnm.bu satırlara imzamı atarım.
gelseydi ooooooo şimdiye kadar çocuklarımız büyümüştü.
ama nerde......

eek140

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2014
844
622
O Gülay hnm o kadar kendinden emin ki konuşurken görmeniz lazım

humeyragul77

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2018
148
143
Valla Gülay bana iş için en gec Ekim dedi... Olmadı. Gaybı Yuce Allah bilir istediğine de bildirir. Çok emin olmasın falcılar :) ... Aldıgı para da az değil. Uslübu bana da sert geldi. Ama mizacı öyle. Şu anki durumu ve gecmişi analiz ediyor ama bu konuda çok daha iyileri var. İnsan sıkıntıda olunca kafa dagıtacak yer arıyor... Bazı ayetleri okuyup Rabbe sorunca gece ... cevap alabiliyorsun da herhalde yalnızlıktan kafayı falcılara sardık. Psikoloğa gitsen akıl verir modda. Yakın arkadaş kalmadı. Falcı, medyum bunların bir kısmı karşındaki kişinin düşüncelerini, arkandan kuyu kazanları varlıklar yolu ile biliyorlar da yine de gitmek uygun değil. Söylediklerini tasdik etmek de doğru değil de işte yeniliyoruz bişeylere Yüce Allah bizi affetsin eminim hıcbırımız falcı falcı gezip para harcamak istemiyoruz ama gercekten bazen insan agır bır noktaya gelebiliyor.

ykbli

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
874
971
Valla Gülay bana iş için en gec Ekim dedi... Olmadı. Gaybı Yuce Allah bilir istediğine de bildirir. Çok emin olmasın falcılar :) ... Aldıgı para da az değil. Uslübu bana da sert geldi. Ama mizacı öyle. Şu anki durumu ve gecmişi analiz ediyor ama bu konuda çok daha iyileri var. İnsan sıkıntıda olunca kafa dagıtacak yer arıyor... Bazı ayetleri okuyup Rabbe sorunca gece ... cevap alabiliyorsun da herhalde yalnızlıktan kafayı falcılara sardık. Psikoloğa gitsen akıl verir modda. Yakın arkadaş kalmadı. Falcı, medyum bunların bir kısmı karşındaki kişinin düşüncelerini, arkandan kuyu kazanları varlıklar yolu ile biliyorlar da yine de gitmek uygun değil. Söylediklerini tasdik etmek de doğru değil de işte yeniliyoruz bişeylere Yüce Allah bizi affetsin eminim hıcbırımız falcı falcı gezip para harcamak istemiyoruz ama gercekten bazen insan agır bır noktaya gelebiliyor.
Valla o kadar güzel ifade etmişsiniz ki durum aynen böyle .Allah yar ve yardımcımız olsun.çaresizlik umutsuzluk insanlara herşeyi yaptırıyor.Allah affettsin.

Yukarı Alt