• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

Bukle06

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2018
46
63
Merhaba kızlar bende dün Turuncu kafede Sibel diye birine gittim çok beğendim. Yani gelecek ile ilgili daha öncede dediğim gibi zor...
Örnek veriyim; mesela diyor ki falcı karşıdaki kişi seni düşünüyor, gelecek... Aslında evet karşıdaki kişinin de düşüncesi bu gelmek istiyor veyahut düşünüyor doğru ama eyleme geçmesi tamamen kadersel bir durum yani o kişinin önüne engel çıkabilir, başka bir bayanla karşılaşabilir, hastalık olabilir, kaza olabilir, gurur olabilir , yada beklentiye girip blokaj da koyabilirsiniz çünkü beklemek daha geciktirir bunun gibi durumlar. O yüzden anla ilgili öğrenmek istediğiniz şeyler varsa evet gidilebilir. Ama gelecek için cafe falcılarına bence gitmeyin. Şunu da söyleyeyim düşünce okumak da o kadar kolay bir durum değil bu güç ve hissiyattır, çünkü düşüncelerinizle eylem bile yaratabiliyorsunuz.

Benim beğendiklerim (Tabi anda) - ANKARADA
Sibel (Turuncu Kafe) - Gerçekten beğendim
Vera (3.Göz) - Çok tatlı bir kız
Sıla - Bana dediği bir çok şey çıktı ama olumsuz olanlar diğerleri henüz var zaten zamanı (Ki büyük ihtimalle ben kötü olanları çağrışım yaptırdım galiba ondan olabilir)
Nur - Cidan Kafe (Yani kadın çok etkiledi beni bilmiyorum birdaha denemek istiyorum ama korkuyorum çünkü kötü şeyler söylediğinde bir falcı direk kabul etmiş oluyosunuz ve yaşıyosunuz)

Benim beğendiklerim (Tabi anda) - İSTANBUL
Yağmur, Hande, Özge, Yeşim
Pelin (bu arada vasattır)

Beğenmediklerim (Berbat Ötesi Olanlar) - ANKARA/İSTANBUL
Araf, Kader,Yeliz, Berrin, Meryem,Sevgi,Figen, Çimen, Nurdan (sanırım evim kafede), Melek, Sinem, Soner,Aşkın,Tatsuna ve Kızı, Mirza,Funda,Aykut,Gökhan, Kader (Yenimahalledeki), Leyla, Gül, Süheyla, Tuana, Yeter,Neslihan, Gökçe, Yıldız, Neslihan, Efsun,Melehat ve birsürü birsürü...............

Denemdiklerim (Pahalı Olanlar)
Armağan
Sevda
Zekiye

humeyragul77

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2018
148
143
Merhaba kızlar bende dün Turuncu kafede Sibel diye birine gittim çok beğendim. Yani gelecek ile ilgili daha öncede dediğim gibi zor...
Örnek veriyim; mesela diyor ki falcı karşıdaki kişi seni düşünüyor, gelecek... Aslında evet karşıdaki kişinin de düşüncesi bu gelmek istiyor veyahut düşünüyor doğru ama eyleme geçmesi tamamen kadersel bir durum yani o kişinin önüne engel çıkabilir, başka bir bayanla karşılaşabilir, hastalık olabilir, kaza olabilir, gurur olabilir , yada beklentiye girip blokaj da koyabilirsiniz çünkü beklemek daha geciktirir bunun gibi durumlar. O yüzden anla ilgili öğrenmek istediğiniz şeyler varsa evet gidilebilir. Ama gelecek için cafe falcılarına bence gitmeyin. Şunu da söyleyeyim düşünce okumak da o kadar kolay bir durum değil bu güç ve hissiyattır, çünkü düşüncelerinizle eylem bile yaratabiliyorsunuz.

Benim beğendiklerim (Tabi anda) - ANKARADA
Sibel (Turuncu Kafe) - Gerçekten beğendim
Vera (3.Göz) - Çok tatlı bir kız
Sıla - Bana dediği bir çok şey çıktı ama olumsuz olanlar diğerleri henüz var zaten zamanı (Ki büyük ihtimalle ben kötü olanları çağrışım yaptırdım galiba ondan olabilir)
Nur - Cidan Kafe (Yani kadın çok etkiledi beni bilmiyorum birdaha denemek istiyorum ama korkuyorum çünkü kötü şeyler söylediğinde bir falcı direk kabul etmiş oluyosunuz ve yaşıyosunuz)

Benim beğendiklerim (Tabi anda) - İSTANBUL
Yağmur, Hande, Özge, Yeşim
Pelin (bu arada vasattır)

Beğenmediklerim (Berbat Ötesi Olanlar) - ANKARA/İSTANBUL
Araf, Kader,Yeliz, Berrin, Meryem,Sevgi,Figen, Çimen, Nurdan (sanırım evim kafede), Melek, Sinem, Soner,Aşkın,Tatsuna ve Kızı, Mirza,Funda,Aykut,Gökhan, Kader (Yenimahalledeki), Leyla, Gül, Süheyla, Tuana, Yeter,Neslihan, Gökçe, Yıldız, Neslihan, Efsun,Melehat ve birsürü birsürü...............

Denemdiklerim (Pahalı Olanlar)
Armağan
Sevda
Zekiye
Turuncu cafe Sibel i çok duydum ama gitmedim, sen iyi diyorsan deneyesım geldı:) o Cafedeki bazı falcılar bi garip ... Mesela birine gıdıyorsun başkasını denemek istiyorsun eski gıttıgın falcı trip yapıyor:)) O yuzden bana o cafe itici gelmeye başladı... Gidesim yok. Bence cafe sahıbı falcılarını bi uyarsın:))

eek140

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2014
844
622
Sakın

gitme sakın işi gücü para direk git çakran kapalı der yada yıldızın düşük vs hepsi için işlem parası ister aylık 10-20 bin gelirin varsa git kardeşim anca yeter o kadına sömürüyor
Çakra kapalı dedi ama açtırmadım :))ama çıkıyor mu falı o önemli.su falı baktırdım

Kbraaaaaaat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2018
64
46
arkadaşlar gülay kafedeki gülay hanımın dedikleri hiç çıkmaz.
sılaya gelince ah sıla ah derim ben hep. iyidir hoştur ama içi boştur.maalesef çıkmaz. keşke çıksaydı.
burada adı geçen herkese hemen hemen gittim sayılır ama çoğu boş.
şu sevdaya ben 3 yıl önce gitmiştim nasıl çıkıyor diyorlar şaşıyorum bende bir uğursuzluk var sanırım onunda dedikleri çıkmadı.
sıla son defa uyarı mahiyetinde yazıyorum ;acayip beyin okur.hepsi bu.
Sevda nin bana dediği 3 yıl gecikmeli olarak cıktı

Sila da arkadaşıma çıkmış bende o vikti diyijce gittim gecen ay

ykbli

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
874
971
Sevda nin bana dediği 3 yıl gecikmeli olarak cıktı

Sila da arkadaşıma çıkmış bende o vikti diyijce gittim gecen ay
cnm zaten bende olay şöyle oldu sevda ve sıla paraleldi. olaylar olumsuz olunca dolayısıyla her ikisi de patlamış oldu. ama umarım sende çıkar.

eek140

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2014
844
622
Ben bugün 6. His Yasemin’e gittim. Su falı baktı. Bilmiyorum ki çıkar mı.ama söylediği şeyler baya uç.çıkarsa şok olurum

Mrw1907

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2018
453
163
6. His Yasemin nasıl arkadaşlar
Kahwe falina gitmistim.icinden gelereke bamadi isteyerek.10dakika bakti.bitirdi .. direk cakran kapali acmam.lazm dedi bin kusur lira para istedi... yani kisisel fikrim.reklami yapildi kadar kahwede etkili.deil.direk.cakran kapali.dedi 10dakika.nedir ya faladdin bile.daha uzun bakio :)

Yukarı Alt