• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

laeyla

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
194
119
Pandora cafe sila nasil gecmis ve anda iyidiydi ama gelecek dedigi tarihler olmadi ama hala cok iddali olacak dio gercekden zamana takilmadan cikarmi ki asirida sira oluyor cafede
Ben seneler once o kadar cok gittim ki ona. Ilk gittigimde 3. Gozdeydi. Sonra kendi yerini acti. Ustunden seneler gecti dedikleri hic olmadi. Hatta gecen gun arkadasimla konustum o da oyle dedi. Bosuna para dokmusuz

laeyla

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
194
119
Arkadaslar biri twitterda Ankara Polatlinin koyunde (koyu varmi bilmiyorum) cok cok iyi fal bakan bi kadin var demis. Bi kac kere kadinin adresini ve telini istedim hiic orali olmadi. Boyle bi kadin bilen varmi Polatli civarinda? Ben Ankarada oturmuyorum hic bilmem
O tür yerler gitmek icin cok uygun olmuyor. Cok guvenmiyorsaniz cok yakin biri oenermediyse gitmenizi tavsiye etmem.

Miaaa77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2011
202
158
Birde şöyle bir durum var... bazı falcılar ayrılığı görüp söylemiyorlar... kurtulmak lazim bundan peşini bırakmaz bu senin bak gör filan yapip.. işlem yapmak uğruna yani daha fazla para için sahtekarlık yapıyolar. Ses kaydı alın... sonra dinledikçe anlıyorsunuz.. umutsuzlugunuzu görüp dönücek bu diyenlerde var.. zaten ilişkisi güzel giden biri niye gitsinki... ne zaman gidişat kötü olursa iliskide o zaman gidiyoruz mağlum sonucu bile bile...

Miaaa77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2011
202
158
Birde bazı falcıların ugursuzlugumu yada tekrar gelsin diyemi bilmiyorum gittikten sonra falcıya isim gücüm rast gitmiyo herşey ters dönüyo... bazıları resmen biseyler yolluyo bozuyo bilesiniz

Miaaa77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2011
202
158
Acı bir itiraf daha... o adamin dönmeme ihtimali ne denli yuksekse o kadar çok falcıya gidip paralari heba etmek vardır bide....
Bekleme donmicek dense bile yine gdiilir .. umut satin alinjr.. o kritik saatler o kotu psikoloji gidene dek debeleniriz.. ama bikmeyizki Allahtan hersey karsimiza çıkartanda,, hayatımızdan cikartanda.. yine de dua ederiz hayirlisi neyse onu ver Allahım diye ama kalpten hep o vefasiz geçer...her kizin başına gelir dönem dönem ;/ ama yinede geçer be kızlar geçer.. sadece kendinize aşık olun...

gereksizkontes

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
156
66
Acı bir itiraf daha... o adamin dönmeme ihtimali ne denli yuksekse o kadar çok falcıya gidip paralari heba etmek vardır bide....
Bekleme donmicek dense bile yine gdiilir .. umut satin alinjr.. o kritik saatler o kotu psikoloji gidene dek debeleniriz.. ama bikmeyizki Allahtan hersey karsimiza çıkartanda,, hayatımızdan cikartanda.. yine de dua ederiz hayirlisi neyse onu ver Allahım diye ama kalpten hep o vefasiz geçer...her kizin başına gelir dönem dönem ;/ ama yinede geçer be kızlar geçer.. sadece kendinize aşık olun...
Haklısınız. Ben mesela gittim birkaç kişiye Ankarada.. Beni şaşırtan da oldu.... Ama bıraktım artık. Sadece hisleri kuvvetli olan arkadaşlarıma soruyorum. Kendim de güçlü hislere sahibim. Ama kendime yöneltemiyorum.. Gayb Allahdandır

Yukarı Alt