Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

berikamiranda06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
15 Ocak 2016
Mesajlar
131
Emoji Skoru
65
Yaş
40
Sıla için şunu diyebilirim tam fiyasko hatta birşey anlatayım. Oraya giden bir kız vardı, ben sordum napıyosun falan çok üzgündü noldu dedim bunun eski vardı evlenmiş ve 15 günmü ne olmuş işte o günde Sıladaydı ya dedim Sıla abla sana gelicek böyle birşey yok dememişmiydi dedemi. Evet dedi sana dönecek başkasıyla evlilik yok dedi demişti şaşırdım sonra dedim ki e neden geliyosun dedim süreci bildi ama dedi. Ya dedim bunun sürecimi olur resmen sana umut verip bekletmektir bu olurmu ya dedim. Ogün bugündür gitmiyorum. 2ay oldu ki normalde ben Sılanın biri hakkındaki düşüncelerini beğenirdim. Ama yok.
Sineme gelince il gittim ben buna ban dediki gizemli birinden evlilik teklifi alacaksın dedi. Gizemli derken dedim yani seni sürekli izleyen biri tanıyosun aslında ama gizemli dedi. Neyse o günün akşamı bana bir mesaj tık diye benimle evlenirmisin bakıyorum bu kim ya diyorum meğerse beni sürekli takip eden mesaj atan biri bir nevi sapığım ama reelde kim bilmiuorum. Sonra bir tanıdığın vefat haberini alacaksın ama kan bağı yok üzüleceksin dedi evet genç bir çocuk öldü.
Bahsettiğiniz Sinem, Milaz Cafedeki kız mı?
 

qbrha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
23 Eylül 2010
Mesajlar
616
Emoji Skoru
111
ben fikriye ile örüşüorum 200tl tlfda bakıo ızmıre tasındı
Ben de hep fikriyeye baktirirdim ankaradayken. Sonra taşındı dediler ulaşamadım. Ben gayet memnundum. Dedikleri oluyordu ama zaman tutmuyordu. 3 hafta 3 ay diyorsa 5-6 ay belki daha geç oluyordu ama o sorun değil bence. Nasıl ulaşabilirim kendisine. Telefonunu özelden yazabilir misin bana rica etsem
 

edi12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
28 Nisan 2019
Mesajlar
11
Emoji Skoru
2
Yaş
30
sarı boyalı saçlı, kilolu, burnu hızmalı, otuzlu yaşlarda Sevilay Sılanın hangi kafede oldugunu, telefonunu ya da adresini bilen bana özelden yazabilir mi? (kesinlikle uzak durun dolandırıcı gibi birsey) onunla daha önce sıkıntı yasayan ya da çok para kaptıran varsa bana özelden yazarsa sevinirim.
 

edi12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
28 Nisan 2019
Mesajlar
11
Emoji Skoru
2
Yaş
30
"ben cok gücluyum, benden güclusu yok" diyen bu kadin güya bana musallat olan bir hocadan beni kurtarmak icin faldi, kursundu vs binlerce lira alip, ayni zamanda o adami facebookta bulup sevgili olmus. hani senden guclusu yoktu medyum sevilay sıla? zoru gorunce dayanamiyon.
 
Yukarı Alt