• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinize öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

porcelainsong

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2019
3
1
Kızlarr ben Telegram'dan canlı bakıyorum, Kahve Falı 20 TL, Tarot 40 TL'den bakıyorum, enerjimin iyi olduğunu söylerler :) İlgilenenler özel mesaj gönderebilir :)
 

Gurmehaz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2019
18
3
Bu arada belirteyim. Sinem' e yeni yerinde gittim. Bana kesin ve yakın bir vade verdi ve çok da emindi. O vade geçti. Hatta durum daha kötüye gitti. Ama geçmişimle ilgili doğru bilgiler verdi. Muhtemelen o da zihin okuyor ve geleceği buna göre tahmin ediyor. Ya tutarsa işte...
Bende gittim sineme hiç bir dediği tutmadı suya baktirdim arkadaşımda tesadüf eseri gitm
Şehrazat’a başka baktıran yok mu kızlar ?? Bir ay kadar önce turuncudaydı dediklerini yaşadım bir daha bulamadım kadını ‍♀♀ Tanıyan var mı bu kadını?
Ben Gülay hanıma gidiyorum çok memnunum tarzı farklı akademisyen gibi eğitimli söylediklerini yaşadım
 

varak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2019
22
5
Merhaba herkese, bu konuyu üye olmadan önce hep takip ederdim artık üye olup yazmaya karar verdim kendi deneyimlerimi.

İlk gittiğim falcı şu an Jan Jan kafede, önceden Chadır kafede çalışan Süheyla hanımdı. Söyledikleri genellikle uzun vadeli şeylerdi o an hayatımda bir olay olmadığı için. Üç kez gittim sanırım son gittiğimde baya bir şey bilmişti yakın zamanla ilgili. Çıktı yani dedikleri. Tek bilemediği şey hukuk görünüyor demişti yine sosyal bilimler alanından bir bölüm okuyorum ama hukuk değil. En son gittiğimde ama hala hukuk görünüyo dedi bilemiyorum artık. Enteresan çünkü diğer falcılar da hep hukuk der. Yine de bence en başarılı falcı kendisi çünkü tek bilemediği konu bu oldu.

Asmalı konak kafede Arzu adında bir falcı vardı o bana çok olumsuz konuşmuştu ve abartmıştı anlattığı durumu. Ama arkadaşım o aralar birini seviyordu, bunun bir sevgilisi var şu an ama şu tarihte ayrılacaklar dedi ve gerçekten ayrıldılar o tarihte. Sonradan Asmalı konak cafe’ye gidip Arzu hanımı çok sordum ama ayrılmış izini bulamadım. Bilen varsa ve yazarsa makbule geçer.

Turuncu Kafe’de üç falcıyı denedim. Onlardan bahsedeyim.

Yeliz hanım daha çok sohbet eder çok nokta atışı yaptığını görmedim. Bence olumlu bir kadın nedense ona fal baktırmayı seviyorum.

Sibel hanım sanırım Süheyla hanımla birlikte en sevdiğim falcı. O kadar nokta atışı şeyler söylüyor ki. Ama bir aydır Turuncu cafe’yi aradığımda izinde diyorlar. Çalıştığı işten izin alamıyor dedi telefondaki beyefendi. İnanasım gelmedi arkadaşlar aranızda gerçek akıbetini bilen var mı? En sevdiğim falcıydı.

Yasemin Gül hanımı çok hatırlayamıyorum ama diğer falcılarla paralel şeyler söylemişti. Ben sevmiştim ama arkadaşlarım hiç sevmemiş. Anlattıklarına göre haklılık payı var çünkü hepsine aynı şeyleri söylemiş ve bir arkadaşıma çok iddialı şeyler söylemesine rağmen hiçbiri çıkmadı. Üzücü açıkçası ben beğenmiştim.

Bahçelievler Hülya Kafe’deki Hülya hanıma iki kez gittim ve dediği şey çıktı maalesef. Çok ayrıntılı bakıyor kendisi. Başka giden arkadaşlar varsa deneyimlerini yazabilirler mi? Çok merak ettim.

Son olarak şu an Asmalı Konak Kafe’nin yanındaki kafede (adını gerçekten hatırlamıyorum) Kerem bey var. Çok hızlı bakıyor ama çok nokta atışı. 15₺’ye fazlasıyla değen bir faldı. Arkadaşlarım da memnun kaldı.

Şu aralar falcı Şehrazat’ı denemek istiyorum ama emin değilim. Hep reklamını yapmışlar burada gerçekçi bir yorum göremedim. İnşallah buraya Şehrazat yazdım diye yine damlamazlar :KK43: Vera dediğiniz kişiyi de merak ettim ilk falda çıkıyor denilmiş. Nerede kendisi tam olarak?

Benden bu kadar. Umarım faydalı olmuşumdur.
 
Yukarı Alt