Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

Catlakcekirge

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2019
9
2
arkadaşlar birde kızılayda ankara cafede mihriye diye bi bayan vardı.harika bakıyordu,isimle bakıyordu kahve falına.ben bir kez gittim ona ama arkadaşlarım her ay gider,ve dedikleri çıkıyor.
şimdi o cafeden ayrılmış kendisine bir yer açmış,ama yeni yerini bilmiyorum.ilginenler için öğrenebilirim.
kız kardeşi de var bu bayanın o da fikriye ama mihriye çok daha iyi bakıyor.aklınızda bulunsun.
Yeri adresi?

nebeli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2010
1.095
231
Ben de Ankaradaki hemen hemen hepsini denemiş biri olarak cafelerde biraz iyiyi bulmanın zor olduğunu düşünüyorum ama iki gün önce farklı bir deneyim yaşadım cafede degil de bulusarak kagit falli baktirdim asıl işi bu değilmiş ek olarak yapıyormuş benu bayağı şaşırttı gelecek kusa vadede daha şimdiden bir iki şey cıktı isteyene özelden no veririm

babutsa_0607

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2018
581
1.585
Ben de Ankaradaki hemen hemen hepsini denemiş biri olarak cafelerde biraz iyiyi bulmanın zor olduğunu düşünüyorum ama iki gün önce farklı bir deneyim yaşadım cafede degil de bulusarak kagit falli baktirdim asıl işi bu değilmiş ek olarak yapıyormuş benu bayağı şaşırttı gelecek kusa vadede daha şimdiden bir iki şey cıktı isteyene özelden no veririm
Ben isterim

gereksizkontes

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
108
49
Ben de Ankaradaki hemen hemen hepsini denemiş biri olarak cafelerde biraz iyiyi bulmanın zor olduğunu düşünüyorum ama iki gün önce farklı bir deneyim yaşadım cafede degil de bulusarak kagit falli baktirdim asıl işi bu değilmiş ek olarak yapıyormuş benu bayağı şaşırttı gelecek kusa vadede daha şimdiden bir iki şey cıktı isteyene özelden
Kağıtt falı derken... Bir de ben alayım tel. İni

gereksizkontes

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
108
49
Özelden numarasını alabilir miyim

lightblue87

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
454
438
kızlar ben taynat meryem sanırım, ön yargılıydım fakat bana aylarrr önce baktığı fal çıkmış.
bana hayatındaki adam biraz sahtekar, bencil biri, gittiği anda endişelenirsin kıskançlık yaparsın, aldatma potansiyeli var. 2 aya hayatından çıkacak demişti. o zaman tabi inanmadım çünkü adam çok düzgün biri gibiydi. adam çıktı 2 aya hayatımdan. gittiği yerde kız bulmuş artı dolandırıcıymış :))

mrrsymor

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
102
35
kızlar ben taynat meryem sanırım, ön yargılıydım fakat bana aylarrr önce baktığı fal çıkmış.
bana hayatındaki adam biraz sahtekar, bencil biri, gittiği anda endişelenirsin kıskançlık yaparsın, aldatma potansiyeli var. 2 aya hayatından çıkacak demişti. o zaman tabi inanmadım çünkü adam çok düzgün biri gibiydi. adam çıktı 2 aya hayatımdan. gittiği yerde kız bulmuş artı dolandırıcıymış :))
Tarif edebilir misiniz acaba bu meryemi benim sürekli gittiğim kadın mı acaba merak ettim

Yukarı Alt