Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

Nameles

🙅🙆🙅
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
1.943
1.778
ya ben elmira'ya 150 tl'ye baktırmıştım. su falı en iyisini gösterir falan dedi diye. hatta ilişkinin başında da 125 e baktırdım kahve artı tarot. o yüzden 50 bana batmadı. iş arkadaşım baktırmış meryeme çok beğenmiş gidip baktırmış o. ben de bi arayayım dedim hoşlanmadım yani kadın samimi falan ama dedikleri çok ters geldi. sonra onun dedikleri çıktı en kötüsü oldu yani:))
Sorun şu ki çalışan insan değilim. Kendi çapımda para biriktiriyorum hepsinide falcıya vermek mantıksız gibi geldi. Selin ciğerci ramen ramon mu öyle birini övüp duruyor. Makul fiyatı var. İlk başta onla deneyeyim bari

lightblue87

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
454
438
Sorun şu ki çalışan insan değilim. Kendi çapımda para biriktiriyorum hepsinide falcıya vermek mantıksız gibi geldi. Selin ciğerci ramen ramon mu öyle birini övüp duruyor. Makul fiyatı var. İlk başta onla deneyeyim bari
biraz bu forumda da araştırıp deneyin bence. bloggerlar falan reklam alıyor çünkü. ben de meryeme çok iyi diyemem. bi kez baktırdım tuttu. elmira da ilk falında her şeyi tutturmuştu. o yüzden ben artık kesin diyemiyorum. hatta üç beş falcı aynı şeyi dese bile kesin diyemiyorum

Nameles

🙅🙆🙅
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
1.943
1.778
biraz bu forumda da araştırıp deneyin bence. bloggerlar falan reklam alıyor çünkü. ben de meryeme çok iyi diyemem. bi kez baktırdım tuttu. elmira da ilk falında her şeyi tutturmuştu. o yüzden ben artık kesin diyemiyorum. hatta üç beş falcı aynı şeyi dese bile kesin diyemiyorum
Gelecek değilde geçmişle ilgili şeyler ilgilendiriyor benide :) şu an yaşadığım şeyler geçmişin devamı aslında. Falcılarda gelecek ile ilgili yorumlara güvenmeme sebebim tamamen bana bağlı bi durum olması. Mesela falcı bi olayın gidiş seyiri hakkında yorum yaptığında yön değiştirip böylesi daha iyidir belki diyebiliyorum. Böylede olunca falcının dediği çıkmıyor. Kısacası o mu sallıyorda tutmuyor yoksa benim geri vites yapmalarımdan mı kaynaklanıyor hiç bi zaman emin olamıyorum

vaveyla6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2019
7
2
Aynen 50 tlydi 60 yapmış ben yeni gittim geçen ya Meryem’i ben de çok beğeniyorum sürekli de giderim zaten ama bana verdiği bi tarih tutmadı söylediği şeyde hala ısrarcı geç olur ama olur diyo bilmiyorum. Kişi analizleri çok iyidir ama Meryem’in.
Merhaba, bahsettiğiniz Meryemin yeri tam olarak nerde ve tipi nasıl gidince başka birine yönlendirmesinler Meryem diye

Yukarı Alt