• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

gereksizkontes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
178
125
Gırgır kafe demet... Gittim gitmez olaydım. Bir Arkadaşım çok övdü. Gittim. Randevum yoktu zira kafenin telefon numarası hiçbir yerde yok. Söylediği 10 cümle için 40 tl. Aldı. Sezgileri kuvvetli olan biri için bu nedir ki...Beni iki ara bir dere aldı. Bana bakmadan önce birine bakıyordu. Ben de o sırada arkadaşımla tel. De konuşuyordum. Mevzu araba almam Üzerine idi. İçimden şöyle düşündüm. Eğer bu kadın bana araba alacağımı söylerse,beni dinlemiştir. Sesimde yüksekti biraz.. Elbette araba alacağımı söyledi. Şaşırdım mı HAYIR...
Bana iyi ders oldu. Bir daha zor fal baktırırım artık
Bu arada Şehrazat ın reklamını yapanlar. Kadın adresini vermiyor. Pardon da siz kimsiniz hanimefendi.. Gelmeden önce randevu alırsam verecek adresi... Oldu canım...

Consuela

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2020
1
0
Merhaba nerede fal bakıyor bilmiyorum fakat falcı nilgün'e 10 yıl önce fal baktırmıştım. Dediği her şey çıktı. Tanıyan var mı? Nasıl ulaşabilirim tekrar?

Son düzenleme:

kozmikask

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
4
4
arkadaşlar evim cafe yıllardır var evet herkes biliyor.
kim memnun kaldı peki?
bir süredir gitmiyordum yeniden şans verip gittim. Meryem tarot baktı sağolsun pek neşeli ve güzel şeyler dedi ama dediği hiçbir şey çıkmadı. hatta tam tersi şeyleri yaşadım. ben baksam daha iyi tutardı yani 1 tane çıkmaz mı yaa :KK70:

vaveyla6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2019
35
18
arkadaşlar evim cafe yıllardır var evet herkes biliyor.
kim memnun kaldı peki?
bir süredir gitmiyordum yeniden şans verip gittim. Meryem tarot baktı sağolsun pek neşeli ve güzel şeyler dedi ama dediği hiçbir şey çıkmadı. hatta tam tersi şeyleri yaşadım. ben baksam daha iyi tutardı yani 1 tane çıkmaz mı yaa :KK70:
Ordaki İrem fena patladı bende. Huriye’nin tutar gibi oldu ama sonuç olarak çıktı diyemiyorum. Fal kafelerin hala aşırı yoğun olması beni şaşırtıyor 🤷🏻‍♀️

Mrvyv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2020
2
0
Merhabalar 1 sene olmuş ama gittiniz mi bende gitmeyi düşünüyorum ona ama hala orada mı ? Memnun kaldınız mı ?? Teşekkürler 🤗

gereksizkontes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
178
125
Selam arkadaşlar uzun zamandır konu baslıgını takip ediyorum. Önerilerinize güvenerek bikac kisiyi denedim sonra üyelik alıp bende deneyimlerimi paylasmak istedim
Huriye : Anda iyi yakın tarihte söyledigi seylerin bikac tanesi cıktı asıl bekledigim olaydan halâ ses yok bikere daha gidebilirim duruma göre yine tazarim
Sinem : Acıkcası pek begenmedim daha cok durum analizi yapiyo gibime geldi olasılıgı yüksek seyler üstünden gidiyor ( misal sevgilimle kavgaliyim dedim geri döncek aricak vs. yaptı hemen ama benim sevgilim yok hoslandıgim cocuklada daha merabamız bile yok uzaktan bakiyom :KK43: )
Irem: Cok tatli ve iyi bi kız. Söylediklerinin cogunu yasadım tavsiye ederim. Tek problem süreli bakım olması o da calistigi yerle ilgili sanırım 10 dakika fal süresi oluyo kisa bakım yani uzatmak istersen ekstra ücret isteniyor
Tuğce: Tek kelimeyle rezalet. Param bosa gitti resmen
Vera: 3.gözden ayrilmis kendi yerini acmis. Daha öncede gitmistim anda cok basarılı sen anlatmadan herseyi söylüyor kisileri net tarif ediyo ayrica fal bitimi dua filan veriyor durumunla alakali isine yarayacak. ( ücretsiz) bi sorun randevusuz gitmeyin cok beklersiniz fallar uzun sürüyor biraz. gecen cumartesi gittim bekliyorum gelismeleri yazcam yine
Sultan: cok muska nazar muhabbetine giriyor pek begenmedim cok genelleme konusuyor. Sadece kahve baktirdim 6 7 dakka sonra falı kesti daha detayları gormem icin genis bi acilim gerek filana girdi bende devam etmedim. Sanki para tuzagi gibi geldi Haaa eden olursa banada haber versin :))
Simdilik aklima gelenler bunlar
Vera nerede ve telefon numarası varsa verebilir misiniz

Yukarı Alt