• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu Ankara'daki Falcılar

smallbutterfly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2016
555
446
Merhaba kızlar uzun zamandır ne fal baktırıyorum nede gidiyorum çünkü hepsi fiyaskoydu ama dün itibariyle 3kişinin falının çıktığını gördüm hemde iş aşk her konuda şaşkınım okadar burada bahsettiğimiz falcıların hiçbiri birşey bilememişken bu kişilerin bilmesi çok tuaf. Çıkanları ve asla gidilmemesi gerekenleri söylicem zaten gitmiyorum artık ama size faydam olsun.
Masal Kafe Derin: şöyle söyleyim söylediği herşeyin doğru olduğu çıktı hem olumlu hem olumsuz bir faldı hiç inanmadım hatta sinir oldum ama hepsi dediği gibiymiş ve öyle oldu. Ayrılmış bilen varda numarasını istiyorum birkere daha gitmek istiyorum
Evim Kafe Ebru: Yani kıza okadar şaşkınım ki falının çıktığına 😀 görseniz yok bu nerden bilecek dersiniz ama onunda söyledikleri doğruymuş ve çıktı Derinle aynı baktı zaten
İstanbul Niko: O geleceğe yönelik bildi ve söyledikleri çıktı çıkmaya devam edecekse de ..... yedim 😀
Böyle bu üçü beni çok şaşırttı bu arada Neva da iyi ama onda çelişkiler çoktu.

Gidilmemesi gerekenler İrem asla çıkmaz, Sibel çıkmaz, turuncu kasedekiler çıkmaz, vicdan, çatı bunlar asla ve asla çıkmadı buda benden bilgi size denerseniz Benin’de bilgilendirin
Canim bu falcilardan Niko istanbulda biliyorum ama digerleri nerde bakiyor

Yasarnsb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
1
0
turuncu cafe gibi bir yere hiç yakıştıramadım asıl şehrazat ayrılınca yerine saçma sapan birini koyup adını şehrazat koymuşlar bilmeyenlere yediriyorlar e tabi onun gibi bakamayınca da sahte şehrazat rezil oluyorlar
Turuncu cage
En son ordaydı ama kendisine yer açmış insanlar yanlış bilgilendirilmesin 😊
Şehrazat hanıma burdaki yorumlar sonucu geçen hafta gittim cidden çok gerçekçi bakıyor hatta benim için önemli bir olayı anlattığı şekilde haftasında yaşadım yine gideceğim. Diğer falcı medyumlar gibi herşeye olumlu sözler söylemiyor iyi kötü ne varsa söylüyor en çokta bu hoşuma gitti. Mesai arkadaşlarımı yönlendirdim onlarda çok memnun kaldı. Ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.. 😊🙏🏻

Yukarı Alt