Ankara'llar ne olurr bi bakn

demircool

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
19
kızlar ben ankarada doktora henüz gitmedim.ve doktor bilmiyorum.bu günledede gitmem lazım artık ikili test zamanı geldi:emir_bebek: ücreti uygun ve hemen randevu alabilecegim bir hastane arıyorum.tabi doktoruda iyi olsun.mümkünmü acaba:uhm:lütfen bi cevap verin yaaaaaaaaaaaa.evde kafayı yiycemmm doktorsuzluktan

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
kızlar ben ankarada doktora henüz gitmedim.ve doktor bilmiyorum.bu günledede gitmem lazım artık ikili test zamanı geldi:emir_bebek: ücreti uygun ve hemen randevu alabilecegim bir hastane arıyorum.tabi doktoruda iyi olsun.mümkünmü acaba:uhm:lütfen bi cevap verin yaaaaaaaaaaaa.evde kafayı yiycemmm doktorsuzluktan
canım batıkent bilgi hastanesinde baran hanım var çok ii hastane özel ve sigortalıya 20 ytl muayne ücretiyle bakıyolar ben oraya gidiyorum çok memnunum tabi hamile değilim tedavi için gidiyorum.

talu

bal böceği :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım ben başkent hastanesınde derya hanıma gıdıyordum muayne ucretı 145 ytl ıdı doç oldugu ıcın,ama cok memnundum tavsıye ederım

demircool

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
19
ankaranın taşına bak:1ninca: gözlerimin yaşına bak senağlama.amanınnnn yaaa ankaralı yok hiç dimi koca kadınlar kulübünde :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

daisy06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
kadinlar kulubunde ankaralı cok var ama dogum uzmanı bilen yok galiba benim gibi:)

snookie

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
130
canım benim de dr um var ama ücreti sana nasıl gelir bilmiyorum...
aylık 40 ytl ye gidiyordum muayenehanesine dışkapı mevki hastanesinde görev yapıyor...
tabi benim ssk doğumuma yetiştiği için hep özeline gittim doğumuma girdi hemde kendi hastanesinde yaptı...
geçen yıl bu anlattıklarım testlere ne kadar ödediğimi de inan hatırlamıyorum bide yanıltmak istemem fiyatlar değişmiş olabilir...
ama sana şunu da söyleyim hiçbir karşılık para vs. beklemeksizin doğumuma girdi bunu nadir dr yapıyor...
eğer istersen bulunduğu yerin tel. ini veriyim bir görüş...

dilek_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım sen ankaranın neresindensin? ankara çok büyük. Ben Eryaman'da bir doktora gidiyorum hem doktor iyi hem fiyatı. ikili ve üçlü testlere de fark almıyorlar. ilgiliysen yer ve adı verim. Bu arada randevu da yok istediğin veya doktorun söylediği zaman gidip direkt muayene oluyorsun.

Yukarı Alt