• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Ankara'ya yeni tasinacak çocuklu aile icin nezih semt onerisi?

H M

14.08.2020 🕊️
Pro Üye
22 Ağustos 2015
12.528
31.431
Ay etimesgut cok varoş bi yer, sincanin bi tık ustu
Ben orda yasamiyorum ama orda muteahhit tanidiģim kisi genis genis evleri sakin de muhiti var civarlarin. Varoş insanlarda degil ustelik.neye gore dediniz bilmiyorum.bir semtin her mahallesi varos olucak diye birsey yok.insanlar nerde doyuyorsa ordadir
Herkesin lüks yasami yok maalesef.

mucizelazim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
802
1.028
sakın ama sakın demetevlere bakmayın yenimahalle merkez falan olabilir yada arabanız varsa çayyolu yaşamkent incek

Barcemad

Guru
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2009
1.809
626
Ben orda yasamiyorum ama orda muteahhit tanidiģim kisi genis genis evleri sakin de muhiti var civarlarin. Varoş insanlarda degil ustelik.neye gore dediniz bilmiyorum.bir semtin her mahallesi varos olucak diye birsey yok.insanlar nerde doyuyorsa ordadir
Herkesin lüks yasami yok maalesef.
Size şöyle söyleyeyim, doğduğumdan beri ankarada yaşıyorum. Temiz, nezih, güvenli bi yer olsun diye bahsetmiş konu sahibi ve siz altına etimsgut yazmışsınız😂 etimesgut böyle biyer asla olamaz. Etimesgut, sincan, demetevler, şentepe vs. buralar sosyo ekonomik düzeyi görece düşük yerler. Tabiki herkesin lüks yaşamı yok herkes doyduğu yerde falan yazmışsınız bunların konuyla ilgisi yok.

Ha bide bahsettiğiniz yeni geniş evlerin yapıldığı yer bağlıca olabilir. Orası yeni bi yerleşim yeri ve lüks geniş evler var, ve çevre sakin. Ama oraya kimse etimesgut demez bağlıcada oturuyorum der.

H M

14.08.2020 🕊️
Pro Üye
22 Ağustos 2015
12.528
31.431
Size şöyle söyleyeyim, doğduğumdan beri ankarada yaşıyorum. Temiz, nezih, güvenli bi yer olsun diye bahsetmiş konu sahibi ve siz altına etimsgut yazmışsınız😂 etimesgut böyle biyer asla olamaz. Etimesgut, sincan, demetevler, şentepe vs. buralar sosyo ekonomik düzeyi görece düşük yerler. Tabiki herkesin lüks yaşamı yok herkes doyduğu yerde falan yazmışsınız bunların konuyla ilgisi yok.

Ha bide bahsettiğiniz yeni geniş evlerin yapıldığı yer bağlıca olabilir. Orası yeni bi yerleşim yeri ve lüks geniş evler var, ve çevre sakin. Ama oraya kimse etimesgut demez bağlıcada oturuyorum der.
Ama ben orayi kastediyorum. Yasamadigimi soyledim size. Ilce olarak etimesgut olarak geciyor. Ben hepsi nezih demedim ilce olarak belirttim. Tam adreslerini bilmedigimi de soyledim.onlarin yasadigi evet nezih bir yer sakindi temizdi cadde ustu olmasina ragmen.
Ben iddiali degilim fikrim bu sadece orayi goren biri olaraktan.
Evet sosyo ekonomik durum gayette onemli cunku konu sahibi kira konusunda cok yuksegi tercih etmeyecegini belirtti yorumlarda ve alakali bi durum.
Ben yaşayan biri olarak degil, misafir olarak edindiģim dusunceyi belirttim gerisi benim icin deģil konu sahibi icin onemli :)

MatthewClairmont

🥑 / 🍀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
738
1.098
28
Merhaba yaklasik 15 yildir İstanbul'da yaşıyoruz iş sebebiyle Ankara'ya taşinma ihtimailimiz var 2-3hafta icinde.3yasinda bir oglum var.Ankara'yi boyle gezmek disinda hic bilmiyorum,yardimci olursaniz çok sevinirim.Temiz nezih guvenli ilce semt onerisinda bulunabir misiniz?Konuyu da ins dogru yere acmisimdir😊
Etimesgut falan öyle iyi biryer değil düşünüldüğü gibi eğer durumunuz iyiyse Çayyolu, Ümitköy taraflarını öneririm orta halli sayılırız diyorsanız bence Çankayadan şaşmayın derim :) Özellikle Bahçelievler, Nenehatun, Küçük Esat, Büyük Esat, Oranlar vs..

Dreamer Swan

Whatever
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Ocak 2019
959
3.603
Nezihligin goreceliligini gormus oldum. Oldukca genismis skala..yani nezihlikten anlasilanlar farkliymis epey..

Busenuray06

Başarı değer yaratmakla alakalıdır
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
388
816
Maddi imkanlara gore degisir bu balgata balabilirsin imkan varsa

ayseMsb

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
3.729
17.482
çukurambar cankaya çayyolu ümitköy buralar
biraz evler pahalı
etimesgut sincan yenimahalle orta halli

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :78 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.

OtekiTavuk

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2018
22
90
30
Merhaba.🖐 tasindin mi karar verdin mi bilmiyorum. Ben de senelerce istanbul ve trabzonda yasadim. Bir yildir ankaradayim. Cok yer gezdim. Bence ankarada yasanacak tek yer ankaranin merkezi olan Gölbasidir 😂😂😂😂

lavanta111

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2018
1.099
2.271
Ben de etimesgut a iyi demiştim, çok yanilmisim baya baya varoş insanlar varmış ama baglicaya yakın yerlerini hariç tutuyorum zaten onun için iyi demiştim.

Morgitar61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2020
20
13
Anıttepe, genelde orta yaş grubu yaşar sakin huzurlu ve en merkezi yerdir. Sevgiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-12-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 70 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak tırnakları görülmeye başlamış olabilir. Bugün bittiğinde gebe kalmanız ve bugün arasında tam yedi ay geçmiş olacak. Bebeğinizin büyümesi bu kadar hızlı ve haftalardır devam ederken bundan sonra bebeğinizin büyüme hızı doğum yaklaştıkça yavaşlaşacaktır. Emziren anneleri desteklemek için ve kar amacı gütmeyen çeşitli dernekler bulunmaktadır. Bunlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yesa1

Bşlngç 59.8 güncel 50.7 hedef 48 boy 1.56
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
22.158
33.227
Kesinlikle

1. Tercih eryaman
2. Tercih batıkent diyorum

Uzak deniliyor neye uzak

Kizilay mi merkez allah aşkına kim gidiyor kizilaya artık