• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ankara'ya yeni tasinacak çocuklu aile icin nezih semt onerisi?

H M

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
9.461
24.042
Ay etimesgut cok varoş bi yer, sincanin bi tık ustu
Ben orda yasamiyorum ama orda muteahhit tanidiģim kisi genis genis evleri sakin de muhiti var civarlarin. Varoş insanlarda degil ustelik.neye gore dediniz bilmiyorum.bir semtin her mahallesi varos olucak diye birsey yok.insanlar nerde doyuyorsa ordadir
Herkesin lüks yasami yok maalesef.

mucizelazim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
729
940
sakın ama sakın demetevlere bakmayın yenimahalle merkez falan olabilir yada arabanız varsa çayyolu yaşamkent incek

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-05-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 93 gün kaldı.

Bebeğinizin beyin dalga şekilleri artık doğmuş bir bebeğin beyin dalga şekilleri ile aynı. Bebeğinizin beyninin görsel ve işitsel bilgileri işleyen bölümünde faaliyetlenme başladı. Anneler artık haftada 200-400 gr kilo alırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Barcemad

Guru
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2009
1.795
603
Ben orda yasamiyorum ama orda muteahhit tanidiģim kisi genis genis evleri sakin de muhiti var civarlarin. Varoş insanlarda degil ustelik.neye gore dediniz bilmiyorum.bir semtin her mahallesi varos olucak diye birsey yok.insanlar nerde doyuyorsa ordadir
Herkesin lüks yasami yok maalesef.
Size şöyle söyleyeyim, doğduğumdan beri ankarada yaşıyorum. Temiz, nezih, güvenli bi yer olsun diye bahsetmiş konu sahibi ve siz altına etimsgut yazmışsınız😂 etimesgut böyle biyer asla olamaz. Etimesgut, sincan, demetevler, şentepe vs. buralar sosyo ekonomik düzeyi görece düşük yerler. Tabiki herkesin lüks yaşamı yok herkes doyduğu yerde falan yazmışsınız bunların konuyla ilgisi yok.

Ha bide bahsettiğiniz yeni geniş evlerin yapıldığı yer bağlıca olabilir. Orası yeni bi yerleşim yeri ve lüks geniş evler var, ve çevre sakin. Ama oraya kimse etimesgut demez bağlıcada oturuyorum der.

H M

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
9.461
24.042
Size şöyle söyleyeyim, doğduğumdan beri ankarada yaşıyorum. Temiz, nezih, güvenli bi yer olsun diye bahsetmiş konu sahibi ve siz altına etimsgut yazmışsınız😂 etimesgut böyle biyer asla olamaz. Etimesgut, sincan, demetevler, şentepe vs. buralar sosyo ekonomik düzeyi görece düşük yerler. Tabiki herkesin lüks yaşamı yok herkes doyduğu yerde falan yazmışsınız bunların konuyla ilgisi yok.

Ha bide bahsettiğiniz yeni geniş evlerin yapıldığı yer bağlıca olabilir. Orası yeni bi yerleşim yeri ve lüks geniş evler var, ve çevre sakin. Ama oraya kimse etimesgut demez bağlıcada oturuyorum der.
Ama ben orayi kastediyorum. Yasamadigimi soyledim size. Ilce olarak etimesgut olarak geciyor. Ben hepsi nezih demedim ilce olarak belirttim. Tam adreslerini bilmedigimi de soyledim.onlarin yasadigi evet nezih bir yer sakindi temizdi cadde ustu olmasina ragmen.
Ben iddiali degilim fikrim bu sadece orayi goren biri olaraktan.
Evet sosyo ekonomik durum gayette onemli cunku konu sahibi kira konusunda cok yuksegi tercih etmeyecegini belirtti yorumlarda ve alakali bi durum.
Ben yaşayan biri olarak degil, misafir olarak edindiģim dusunceyi belirttim gerisi benim icin deģil konu sahibi icin onemli :)

MatthewClairmont

Veritas, Anoris, Amare..
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
271
308
Merhaba yaklasik 15 yildir İstanbul'da yaşıyoruz iş sebebiyle Ankara'ya taşinma ihtimailimiz var 2-3hafta icinde.3yasinda bir oglum var.Ankara'yi boyle gezmek disinda hic bilmiyorum,yardimci olursaniz çok sevinirim.Temiz nezih guvenli ilce semt onerisinda bulunabir misiniz?Konuyu da ins dogru yere acmisimdir😊
Etimesgut falan öyle iyi biryer değil düşünüldüğü gibi eğer durumunuz iyiyse Çayyolu, Ümitköy taraflarını öneririm orta halli sayılırız diyorsanız bence Çankayadan şaşmayın derim :) Özellikle Bahçelievler, Nenehatun, Küçük Esat, Büyük Esat, Oranlar vs..

Dreamer Swan

Whatever
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Ocak 2019
945
3.481
Nezihligin goreceliligini gormus oldum. Oldukca genismis skala..yani nezihlikten anlasilanlar farkliymis epey..

Busenuray06

Başarı değer yaratmakla alakalıdır
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
196
301
Maddi imkanlara gore degisir bu balgata balabilirsin imkan varsa

ayseMsb

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü