Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

ANKET doldurarak para kazanan var mı bayanlar? (mail uzerınden)

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve melankoliaLover tarafından 2 Haziran 2012 başlatılmıştır.

2 Haziran 2012
    Konu Sahibi : melankoliaLover
  1. melankoliaLover

melankoliaLover Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    113
    ınternette anket doldurarak para kazanılabılcegını soyleyen bır takım sıtelere rastladım,bıraz arastırdım

ama malumunuz guven olmuyor eger yapan bılen varsa yardımcı olursanız cok sevınırım

2. 2 Haziran 2012
  3. tatyana35

tatyana35 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    ben iki tanesine üye oldum. güven konusunda sıkıntı çektim ama neticede kredi kartı numarası falan vermiyosun en kötü ne olabilir diye düşündüm sadece uğraşırsın paran gelmez. üye olduğumdan bitanesi hiç mail gelmedi öle kaldı. diğerinde bikaç ankete katıldım 12 liracık oldu 100 lirada para alabiliyomuşsun. öle maillerime ara ara bakıyom yani gelirse giriyom yanıtlıyom.

4. 3 Haziran 2012
  5. melankoliaLover

Ödül Puanları:
    113
    ben ogrencıyım yazın cok bos vaktım var ve bunu yapmak ıstıyorum ama dedıgın gıbı ıste guven sorunu var tabıkı
    yagmasa da damlasa benım ıcın yeterlı olur yanı okul harclıgımı cıkarcak mıktarı bana yeterlı amam ıste guvenıp de baslayamıyorum :///

6. 3 Haziran 2012
  7. beserr

beserr Üye Üye

Ödül Puanları:
    16
    kardeşim uğraşıyor anket işleriyle. aynı zamanda öğrenci kendisi. kapı kapı dolaşıp anket dolduruyordu bir ara ama parasını tam alamadı. şimdi yeni bir iş bulmuş, doldurulmuş anketleri bilgisayara giriyormuş, parasını da peşin veriyorlarmış. öyle bir iş düşerse düşünebilirsin belki

8. 3 Haziran 2012
  9. tatyana35

tatyana35 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    bende öğrenciyim ya öle bi iş varsa bende yaparım:) dediğim gibi daha başındayım bide pek bilgini girmediğin için kötü bişi ile karşılaşmam diye düşündüm. denemekte fayda var eğer sitenin adı verilebiliyorsa yaziyim bana güvenilir geldi

10. 4 Haziran 2012
  11. melankoliaLover

Ödül Puanları:
    113

cnm bende forumda yenıyım yanlıs bırsey yapmayalım belkı yasaktır ozelden msj la benı bıraz bılgılendırırsen cok sevınırım :)

12. 4 Haziran 2012
  13. melankoliaLover

Ödül Puanları:
    113

bu konuda bızı aydınlatır mısın acaba :)))))))))) nasıl bır ıs ben pc basında olsun ıstıyorum bu fıkır supermıs cunku bılgısayarla aram superdır doldururuz nolacak :KK70:D:KK1::))

Pinklowe bunu beğendi.
  14. 4 Haziran 2012
  15. melankoliaLover

Ödül Puanları:
    113

cnm msjın geldı bnm msj sayım yetersız oldugu ıcın donemedım sana cok tsekkur ederım bende bır bakayım yazın 3-5 harclıgımı cıkartırm belkı bu sekıldee

Pinklowe bunu beğendi.
  16. 4 Haziran 2012
  17. nur

nur Guru Üye

Ödül Puanları:
    286
    anket konusunda benide bilgilendirirmisiniz ltfn

18. 4 Haziran 2012
  19. nur

nur Guru Üye

Ödül Puanları:
    286
    bende genelde pc başındayım yapabilirim diye düşünüyorum beni bilgilendirrmisin cnm

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.