Anlamadım gitti

Wrtwcurls

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
292
496
Üniversitedeyken benimde bu üslupla konuşan hocalarım vardı. Ki ben hoşlanmam hiç gereksiz şaka kisvesi altında laf sokmalardan. Sana özel değildir belki de herkese karşı budur tavrı. Yine de takılacak bir durum değil, sen eğitimine bakmalısın. Kim ne demiş, ne düşünmüş, acaba ne der diye inan düşünüp kendini yorma. Elalem ne der, ne düşünür diye diye harap ettik kendimizi yıllarca çoğumuz.. boşuna..
Yok bana özel değil, bir kaç kişiye de takıldı farklı şekilde.

Wrtwcurls

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
292
496
Bu hocaların çoğu ne konuştuğunu bilmez, ego tavan, ne söylesem de şu kişiyi nasıl bozsam kendi üstünlüğümü nasıl kanıtlasam diyen boş insanlar, senle alakası yok üzülme.

Bu arada bende hocayım, şimdiye kadar bir kez olsun derse girip kendinizi tanıtın demedim, ilkokul mu burası, bir de oldu olacak annenin babanın mesleğini sorsun. Derse girer, kendimi kısaca tanıtır, dersin içeriğini kısaca anlatır, yıl boyunca dersi nasıl işleyeceğimizi açıklar, sonra da hemen dersime başlarım, ilk hafta ders olmadığını ilk defa duyuyorum.
Evet ben de şaşırdım. Bir üniversite daha okudum ben bu tür bir şeyle karşılaşmadım. Bilemiyorum ilk hafta ders olmaz dediler, sizin gibi bir hocamız işledi sadece.

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
22.035
11.501
Bildiğim kadar mutlaka bu öğrencileri merak edip sorular soruyorlar, senin öğretmenin ukalanın biriymiş birde kadına saygısız davranmak artık memlekette moda, sanırım kendilerini daha erkeksi, entelektüel sanıyorlar
Kesin bu öğretmenin özel yaşamında da kadınlara davranışı bu şekildedir bu genelde ailede başlar saygısızlık okuldada devam ettirir, bu üniversite olmak ile alakalı değil aile
Ve yetiştiği çevre ile alakalı

mein_traume

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2017
846
1.078
Evet ben de şaşırdım. Bir üniversite daha okudum ben bu tür bir şeyle karşılaşmadım. Bilemiyorum ilk hafta ders olmaz dediler, sizin gibi bir hocamız işledi sadece.
Üniversiteden üniversiteye değişiyor demek ki. Şimdi hatırladım, özel bir üniversiteye derse gidiyordum, ben dersi işledim, öğrenciler ilk hafta ders işlenmiyor bizde demişlerdi.

Diğer durumu da takmayın hiç, herkes unutmuştur.

Pinkflambe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2016
1.231
3.872
Siz adınız soyadınızın hemen ardından evliyim derseniz eğer tek vasfı evlilik yapmış kadın imajı vermiş olursunuz evet. Hocanız haklı mı kesinlikle değil toplum içinde daha ilk günden bir öğrenciyi rencide etmesi hem gereksiz hem hoş değil. Medeni durum kendimizi tanıtırken kullanacağımız ilk cümle olmamalı sizin bunu özellikle belirtmeniz garip olmuş

Mstfamls

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
197
239
😂😂😂 aklıma getirdin tekrar güldüm kendime valla. Bende uniye ilk basladigimda daha ilk ders'te hoca gelince ayağa kalkmistim 😅😅😂😂😂 bi baktım herkes oturuyor bana bakıyor tam bir rezillik 🙈🙈🙈 o an yerin dibine girip birdaha cikmamak istedim😂 Uzulmee orda ki hocalarin hepsi olmasada geneli egolu ukala olurlar ve acimasiz olurlar. Umursamicaksin dersine adapte olacaksin. Başta ne diyecegini bilemez nasıl davranacagini kestiremezsin ama çömezlik bitene kadar 😎 sonra sen yeni gelenlere tecrubelerini anlatirsin 😉😉 bol şans

DooDooDoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
283
279
Hocanız ukala, orası kesin ama sizin söylemeniz de biraz garip kaçmış. Ben olsam bu şekilde sizi rencide etmem ama ben de garipserim. Bilemedim. :KK14::KK14:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-03-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 176 gün kaldı.

Bebeğinizin kalbi dördüncü ay boyunca günde yaklaşık 20-25 litre kan pompalayacaktır. Doğduğu zaman bu değer günde 280-300 litreye kadar çıkacaktır. Bu ay sonuna kadar rahminizin büyüklüğü kalça kemiğinizin sınırlarını aşacaktır. Bebeğiniz yeterince hareketli olsada hala onun hareketlerini hissedemiyorsunuz. Bunun sebebi bebeğinizin rahim duvarına henüz çarpmaması ve bunu yapacak kas gücüne henüz erişmemiş olmasıdır. Anneler bacak krampları yaşayabilirsiniz. Kramp oluştuğunda bacağınızı uzatmak yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Wrtwcurls

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
292
496
Siz adınız soyadınızın hemen ardından evliyim derseniz eğer tek vasfı evlilik yapmış kadın imajı vermiş olursunuz evet. Hocanız haklı mı kesinlikle değil toplum içinde daha ilk günden bir öğrenciyi rencide etmesi hem gereksiz hem hoş değil. Medeni durum kendimizi tanıtırken kullanacağımız ilk cümle olmamalı sizin bunu özellikle belirtmeniz garip olmuş
Özellikle belirtmedim ki bir anda alışkanlık söyleyiverdim. Bir daha asla zaten, nasıl insanlar var hayatta.

Yukarı Alt