Anlamadım gitti

benlacivert

Popüler Üye
Pro Üye
25 Ağustos 2014
6.205
7.812
Abla lafı kullanılmaz böyle ortamlarda çok itici .
Kim olursa olsun ya x derim samimiysem, yada x bey x hanım derim .
Abla çok garip geliyor bana da demesinler kimsenin akrabası değilim

Wrtwcurls

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
292
496
Abla lafı kullanılmaz böyle ortamlarda çok itici .
Kim olursa olsun ya x derim samimiysem, yada x bey x hanım derim .
Abla çok garip geliyor bana da demesinler kimsenin akrabası değilim
Önemli değil ki zaten demezler. Minyon olduğum için beni yaşıtları sanıyorlar. Ben onu "bakın bu kız evli sakın yürümeyin." gibi garip bir cümle söylediği için söyledim. Hani sanki tüm sınıf bana yürüyor da ben ondan evliyim diyorum gibi bir duruma soktu hoca. Alakası bile yok. Egosuz bir insanım, aklımdan bile geçmedi. Bu yüzden şoklardan şoklara koştum.
Yoksa olay abla bilmem ne değil.

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.115
2.845
Çok aşırı takıntılı bi insanım ben :)) olayı benim yasadığımı düşündüm ki lisede bi hoca tüm sınıfın önünde bozmuştu beni sıkıntıdan ders çıkışında hocanın yanına gidip çıkışmıştım sizin hakkınız yok böyle biseye falan diye sonra tüm sınıfın önünde özür dilemişti kadın:KK70: aşırı kafama takarım ben böyle şeyleri. Milletin önünde nasıl bi imaj verdim, yanlış bisey mi dedim, millet beni nasıl görecek şimdi falan:p kendimi yedim durdum hep . Boşver takılacak bi durum yok; milleti de keşke bu kadar onemsemesek.

ozlemem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2014
278
568
Üniversitedeki hocaların genelde böyle egosu yüksek oluyor maalesef..
Amaaaa sizinde hem kendinizi tanıtma kısmında sadece"adım x evliyim" deyip, hem de tek vasfı evlilik yapmış kadın gibi algılanmaktan sitem etmeniz doğru değil bence...

Ama merak etmeyin çabuk unutulur, hoca bi sonraki ders başka birine takılır...

benlacivert

Popüler Üye
Pro Üye
25 Ağustos 2014
6.205
7.812
Siz hazır cevaplar bulun o hocaya diğer derste takılması muhtemel .
Hala evlimisin ,yada evli olan kimdi vs vs diyebilir.
Bozun gitsin :KK70:

Wrtwcurls

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
292
496
Üniversitedeki hocaların genelde böyle egosu yüksek oluyor maalesef..
Amaaaa sizinde hem kendinizi tanıtma kısmında sadece"adım x evliyim" deyip, hem de tek vasfı evlilik yapmış kadın gibi algılanmaktan sitem etmeniz doğru değil bence...

Ama merak etmeyin çabuk unutulur, hoca bi sonraki ders başka birine takılır...
Yok adımı söyledim, mezun olduğum üniyi söyledim en son evliyim deyiverdim. Söylemem kimseye artık. Kendinizi tanıtın dedi, tanıttım. Kendisi kendisini tanıtırken "evli ve çocuk sayısını" söyledi ama. Belli ki sıkıntılı biraz, "dersleri çalışıp versem de bana takmasa bari" diyorum zaten.

Yukarı Alt