• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Anlaşılır ve açık şekilde anlatacağım lütfen fikir verin net şekilde

Audrey Hepburn x

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
811
1.720
çıkarcı adam ya. oraya alışamadı geri dönüyor hemen seni avucuna alma derdine düşmüş. alışabilseydi aklına bile gelmeyecektin. bu hayatta seninde olmanı istiyorum adı konulmuş bi şekilde vs demeleride tamamen göz boyamaya çalışmak, hayatında seni yanında isteyen, ilişkinin adını koymak isteyen adam bırakıp gitmezdi. fırsat verme bu fırsatçıya bence. her an ne yapıcağı belli olmayan bir tip belli ki güven olmaz.

Gsyabk

Üstüme gelmeyin şu köşeye doğururum!!
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
3.416
15.104
Oraya gittim bulamadım sana geri dönüyom diyo ama tabi hayırlısı reis

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-06-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 9 gün kaldı.

Bu noktadan sonra uyumada zorluk yaşamanızın bir çok sebebi vardır. Bebeğinizin çok daha fazla aktif olması, periodik kasılmalar yaşamanız, sinirli olmanız, ve doğumu bekliyor olmanız bu sebeplerden bazılarıdır. Bütün bu sebepler öngörülebilir ve çok yaygındır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Meralmeryemm

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2020
313
73
çıkarcı adam ya. oraya alışamadı geri dönüyor hemen seni avucuna alma derdine düşmüş. alışabilseydi aklına bile gelmeyecektin. bu hayatta seninde olmanı istiyorum adı konulmuş bi şekilde vs demeleride tamamen göz boyamaya çalışmak, hayatında seni yanında isteyen, ilişkinin adını koymak isteyen adam bırakıp gitmezdi. fırsat verme bu fırsatçıya bence. her an ne yapıcağı belli olmayan bir tip belli ki güven olmaz.
Ama mecburen gitmesi gerekiyordu. Hatta bilerek girmedim günahı mi alma dedi. Orda kendi isleri vardi ailesi de çağırdı evi herseyi orda gitti yani o şekilde

Audrey Hepburn x

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
811
1.720
Ama mecburen gitmesi gerekiyordu. Hatta bilerek girmedim günahı mi alma dedi. Orda kendi isleri vardi ailesi de çağırdı evi herseyi orda gitti yani o şekilde
siz zaten affetmişsiniz, burda kendinizi onaylatmaya çalışıyorsunuz gibi geldi bana hakkınızda hayırlısı olsun :)

Yukarı Alt