Anne ben nasıl dünyaya geldim?

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Emoji Skoru
104.251
Kızım Yağmur o zamanlar 2,5-3 yaşlarında bıcır bıcır konuşup sorularıyla bunalttığı bir dönem,birgün durduk yere -Anne ben nasıl dünyaya geldim diye sormasın mı?Ben şoktayım tabii,el kadar çocuğa ne diyeceğim?Uzmanlar çocuklara lahanadan çıktın pazardan aldık ya da leylekler getirdi demeyin diyordu,yaşına uygun makul bir açıklama yapın diyordu:dead: Şimdi hapı yuttun kızım dedim içimden,ne söyleyeceğim ben bacak kadar çocuğa?Çocuk ısrarla sorunun cevabını bekliyor,yüzüme bakıyor,benim yüz şekilden şekile giriyor:rolleyes2: Birden aklıma bir açıklama geldi ve kızıma:-Babanla ben senin doğmanı çok istedik,o yüzden sevgiyle birbirimize sıkıca sarıldık,babanın karnındaydın sen ve sarılınca benim karnıma geldin,dedim.... :dead: Demez olaydım kızım bizi her gördüğü yerde çekiştirip karınlarımızı birbirine yapıştırıp ben kardeş istiyorum diyordu:laugh: hatta karınlarımız yapıştıktan sonra 3-5gün bekliyor sonra anne hani kardeşim olmuyor neden olmuyor diyordu bende battıkça batıyor eh kızım napalım babanın karnındaki kardeşler bitmiş diyordum:rolleyes2: :laugh: :laugh: Kızım hüngür hüngür ağlıyordu,hatta birgün ağlayarak yengeme babamın karnındaki kardeşler bitmiş deyince eşimle ben hem pancar gibi olduk hemde sonrasında gülmekten koptuk:laugh: çok şükür bir müddet sonra kızım kardeşten ümidini kesti ve bizi yapıştırmaktan vazgeçti,ilerki yaşlarında da bir daha hiç sormadı,eh artık sormasına da gerek kalmadı şimdi 11 yaşını bitiriyor ve ortaokul öğrencisi oldu fen bilgisi dersinde ilk konuları ''Canlılarda Üreme'' çocuk konuyu işleyip öğrendikçe dumura uğrayacak:dead: Annesinin tüm yalanları tek tek ortaya çıkacak,itiraf ediyorum kızım karnımızı yapıştırmayla kardeş olmuyor :laugh:

S

safety

Ziyaretçi
Valla pes. hayal gücün de pek genişmiş Mune:laugh: :laugh:

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Emoji Skoru
104.251
safety .!.:
Valla pes. hayal gücün de pek genişmiş Mune:laugh: :laugh:

Safety:laugh: :laugh: :laugh: bir çırpıda aklıma gelen tek masum yalan buydu :laugh: yok bişey değil şimdi çocuk öğreniyor konuyu okulda:dead: psikolojisi bozulcak evladımın:laugh: bir yanda yalancı bir anne öte yanda hayatın gerçekleri:laugh:

gulayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ay.. nerden aklına geldi cocuğa böyle bir şey söylemek ilahi
bende atladım kızıma aynı şeyi söylerim diye ama olmaz başka bir açıklama bulmam lazım

moondance

kuzucuklarım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
valla ben düşünsem böyle birşey aklıma gelmezdi :laugh:
aklınla bir yaşa valla mune

M

masal

Ziyaretçi
muneciğim kızın altıncı sınıfa başlamış . o zaten artık biliyordur doğrusunuda sana belli etmemiştir. yani okulda dumura falan uğramaz merak etme.

elin

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
munecigim allah iyiligini versin cok guldurdun beni

didemsu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
:)
mune valla iyi düşünmüşsün..ben bukadarını bile düşünemezdim:)

1

1_sen

Ziyaretçi
alemsin mune iyi akil etmissin diyecegim ama keske biraz daha buyudugunde baska turlu aciklama imkanin olsaydi..kizcagiz dumur olacak simdi:KK66:

Yukarı Alt