• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Anne haller...:) biraz da gülelim

Dike

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2008
118
26
selam kızlar,geçen gece kızım 3-4dfa uyandı ve uzun sürdü dalması sürekli emdi.sonunda fursat buldum ve tuvalete gittim bir anne ne yaparsa onu yaptım: pijamamı sıyıracağıma mememi dışarı çıkarttım:)kendime geldim hemen ve çok güldüm:)siz de ne şekerlikler var. Okuyup eğlenelim. bayanssulusmile

nxixnxixm

nınım ve ata'm herşeyim
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
2.744
6
çok güldüm yahuuuu :)))))))))))))))))))
aklıma şuan gelmedi gelince yazarım...
güzel konu açmışsın , eğlenceli............

innuk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
3.902
2.787
Benim oğlum pencereden dışarı bakmaya bayılıyor. dışarı bakarken aynı anda bende dizlerimden yaylanarak sallıyorum onu hoşuna gidiyor. Geçenlerde oğlum kucağımda değil ama ben pencerenin önünde yaylanıyorum.. Penceremiz fransız dedikleri yere kadar pencere ve karşımızda durak var insanlar anlam vermemiştir. Çişim var sanmıştır heralde....

MaviEge

DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
4.531
37
evelsi gece sabah uyandım göğsümü kapatmamışım öyle dışarıda uyumuşum emzirdikten sonra.eşim de yoktu, işteydi anlattım nasıl güldü.
ikinci vukuat, beşiğini sallarken gece uyumuşum yere düştüm öyle uyandım :KK43:(

gelmesendeolur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2008
1.190
41
uykusuz geçen bir gecenin ardından bende bir keresinde kül tablosuna çaydanlıktan çay doldurdum taşmaya başlayınca kendime gelebilmiştim...

birkerede oğluma geceyarısı uykudan ağlayarak uyandığında susamıştır diye biberonla su vereyim dedim,suyu biberona doldurdum fakat emzik kısmını takmamışım vermeye kalkınca tabi bütün su suratına döküldü çocuk tıkanıyordu neredeyse ödüm kopmuştu..sonra bir açıldım ne sersemlik kaldı ne birşey :)

melisdeniz

ıkı erkek annesı :)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
20.222
8
uykusuz geçen bir gecenin ardından bende bir keresinde kül tablosuna çaydanlıktan çay doldurdum taşmaya başlayınca kendime gelebilmiştim...

birkerede oğluma geceyarısı uykudan ağlayarak uyandığında susamıştır diye biberonla su vereyim dedim,suyu biberona doldurdum fakat emzik kısmını takmamışım vermeye kalkınca tabi bütün su suratına döküldü çocuk tıkanıyordu neredeyse ödüm kopmuştu..sonra bir açıldım ne sersemlik kaldı ne birşey :)

:1shok::1shok:

kestane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1.091
8

ay alemsin canım allah korumuş bebeğini çok güldüm valla geçmiş olsun benimde 3 aylık oğlum var şimdi benimde aklıma gelmiyo yaptığım sakarlıklar gelince yazarım delikafadulden

Yukarı Alt