Anne sutunu neler artirir?

Azerin

Dost istersen, Allah yeter...
Pro Üye
Emoji Skoru
1
3 ayli bebeyim var/ 2-ci ayin sonunda sutum azaldi. Annemlerin israriyla mamaya basladik. keske baslamasaydim. bebeyim her gun daha cok biberona sariliyo ve beni itiyo senağlama
ben mamaya devam etmek istemiyorum. :KK43::çok üzgünüm:
Lutfen Bildiklerinizi paylasin. Sutumu nasil artira bilirim. hic olmazsa 1 ay daha emzire bilsem.

Son düzenleme:

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Isigan otunu kurutup çayini içtim.onun faydasi oldu.hergün maden suyu içiyorum.taze incir de süt yapiyor.benim denediklerim bunlar.

gulce2008

zeynep
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
humana rezene cayı kullandım ben hem gazı onluyor hem sutu arttırıyor. bırde semız otunun arttırdıgını bılıyorum kendım denemedım ama kullananlardan bılıyorum.

ilgin0707

seviyor seviliyor:)
Pro Üye
Emoji Skoru
2
canım bol sıvı almak özellikle su anne sütünü kesinlikle arttırıyor bende çok işe yaradı

yaxgxxixzxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
humana still-tee emziren anneler için olan çayını kullanabilirsin

Son düzenleme:

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
humana still-tee kullanabılırsın bide kayısı hoşafı iç bol bol....
hee rezene çayıda arttırıyor sütüü.......

kelebek30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben de beyaz dut kurusunu ve kuru üzüm duymuştum. Kullanıp faydasını gören bir arkadaşım tavsiye etti. İnşallah faydasını görürsün.

Ansaneri

мιηιк кє&#8
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Biyerde okumuştum burçak bisküi süt yapıo diye bi ara benimde azaldı denedim bisküileri süte batırarak yedim anında göğüslerime sütün geldiğini hissettim ara ara yiyorum aynı şey oluyo

M

mehtapbaygus

Ziyaretçi
humana çayının faydasını gördüm bende hergün en az bir bardak içiyorum içmediğim günlerde fark ediyor.birde ılık duş alırken çıkacağıma yakın göğüslerime suyu tutarak hafif masaj yapıyorum ii geliyo.

avebru

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
Ben anne sütünü artıran herşeyi denedim ama sonradan duydumki anne sütünün asıl azalma nedeni doğum sonrası başlayan depresyonmuş..Benimde 2. ayımdan sonra azaldı ama emzirmeye devam ettim..Hatta açtığım bir başlıkta var.. Ama asıl önemlisi gerçekten emzirmeye istekli olup bol sıvı almanmış..Isırgan otu, funda çayı,rezene, karpuz,bulgur, tariş'in inciri, bulgur, soğan, humana still tee, helva benim denediklerim..Önemli olansa huzur ve stressten uzak durma yoksa bunlarda bi işe yaramıyo. Ayrıca bebekle birlikte onun uyku saatlerinde uyursan, uyku anında stress yaşamadığın için sütte oluyo...

Yukarı Alt