Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Anne Yle çocuk Kaç Yaşina Kadar ....??

Konusu 'Nasıl Anne Babalarız ?' forumundadır ve efeckt tarafından 8 Mart 2007 başlatılmıştır.

8 Mart 2007
    Konu Sahibi : efeckt
  1. efeckt

efeckt Guru Üye

Ödül Puanları:
    278
    arkadaşlar benim bir arkadaşımın kuzeni nin çocuğu 7 yaşında fakat halaaa annesiyle birlikte uyuyor.... yanii bence bu anormal bir durum ama sizcede anormal deyilmi... yanii çocuğa bence çok zararlı.. sizler ne düşünüyorsunuz yazarsanız sevinirm paylaşmış olurum..

2. 8 Mart 2007
  3. efeckt

efeckt Guru Üye

Ödül Puanları:
    278
    üstelik çocuk Kiz Ve 7 Yaşinda

4. 8 Mart 2007
  5. efeckt

efeckt Guru Üye

Ödül Puanları:
    278
    arkadaşlar cevap bekliyorum

6. 8 Mart 2007
  7. adasuyu

adasuyu Ziyaretçi

çok yanlış....bence çocuklar bebekken bile lohusalık dönemi biter bitmez odadan ayrılmalı..bir çocuğun bu kadar bağımlı yetiştirlmesi sağlıklı bir durum değil...ben 3-4 yaşlarındayken bile annemlerin odasına kapıyı vurup ta onların girebilirsin diye izin vermeden odalarına girdiğimi anımsamıyorum..ki bu arkadaşınızın çocuğu 7 yaşındaymış...yanlış yaptığını düşünüyorum...

8. 8 Mart 2007
  9. OZGEM

OZGEM Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Benim kızımda 3 yaşında hala bizim aramızda yatıyor ben çalıştığım için onu gün içinde çok özlüyorum yanımda yatırmak istiyorum ama yanlış yaptığımın farkındayım inşallah havalar düzelsin artık yatağına yatırmaya başlıycam :çok üzgünüm:

10. 8 Mart 2007
  11. adasuyu

adasuyu Ziyaretçi

dayanıp biraz katı olmak lazım galiba...

12. 8 Mart 2007
  13. EU1

EU1 Ziyaretçi

adasuyu senin bebişin var mı?

14. 8 Mart 2007
  15. adasuyu

adasuyu Ziyaretçi

şu an nişanlıyım ben..ama kardeşimi kuzenlerimi hep ben büyüttüm..bebeği olan çok arkadaşım var..kuzenlerimin çocuğu falan..eğitimci bir aileden geldiğim için farklı bakıyor olabilirim bu duruma...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.