anneler bebeklerinizi yürüteçe koydunuz mu?

dilasultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
fisfisfis anneler bebeklerinizi yürüteçe koydunuz mu? doktorların önermediğini kemik gelişimini kötü etkilediğini okudum,ayrıca yürümesini hızlandırmaya yardımcı olmak yerine yürümeye hazır olmayan minik bacaklara yük bindiriyormuş,siz ne düşünüyorsunuz?

gerçi ana kucağı,beşikler,oyuncaklar,pusetler derken evi doldurduk ama sizce ne yapmalı?benneyaptımki

Son düzenleme:

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Pro Üye
Emoji Skoru
14
fisfisfis anneler bebeklerinizi yürüteçe koydunuz mu? doktorların önermediğini kemik gelişimini kötü etkilediğini okudum,ayrıca yürümesini hızlandırmaya yardımcı olmak yerine yürümeye hazır olmayan minik bacaklara yük bindiriyormuş,siz ne düşünüyorsunuz?

gerçi ana kucağı,beşikler,oyuncaklar,pusetler derken evi doldurduk ama sizce ne yapmalı?benneyaptımki
benim evim zaten küçük yürüteci yürütecek yerim yok. belki güvenli olduğuna inanırsam hoppala düşünüyorum.

çedene

papatya yüreğim
Pro Üye
Emoji Skoru
15
oğlum tam 12 aylık su an.. 6 aydan ıtıbaren yurutec kullandım.. kotu deselerde zararını gormedım.. çokta memnun kaldım....

Bozo16

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
valla benim abimin oğlunu 6 aylıkken oturtmuşlardı
fırlıdır fıldır dolaşıyordu çocuk evde çok eğleniyordu
11 aylıkken de yürüdü hemde koşar adımlarla:)

denevst

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
hıçbır zararını bende görmedım okadar zararlıysa kaldırsınlar heryerde satılıyor

FERAYKANAL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende aldım ama daha kullanmadım 6.5 aylık falan olsun o zaman kullanmayı düşünüyorum

pinti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben kullanmadım oğlumda ama 14 sene önce ablam kullandı ozamanları bi zararını görmedi ama şimdi yeğenim 15 yaşında ve bel problemi var röntgen felan cekildi hemen anladı doktor bu çocık yürütecde mi oturdu diye sordu kesinlikle tavsiye etmem şimdi belki anne için rahat olabilir ama ilerde cocuklar cekıo bu sıkıntıları benim anlamadığım gittiğm her doktora sordum yürütec kullanayımmı diye hiçbiri tavsiye etmedi neden bunları hala satılıyor acaba????bence bunlar yasaklansın

dilasultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
demek gerçekten tehlikesi varmış,insan kararsız kalıyor...nasıl anlayabiliyorlar ki yürüteçten olduğunu sakatlığın...

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
796
bende kullanmadım. zararlı olduğunuda duymuştum. zamanı gelince kendisi yürüyo zaten. şakkıdı

Yukarı Alt