Anneler ve Kızları

M

masal

Ziyaretçi
kızlar annelerimiz ve kızlarımızla ilgili duygularımızı yazalım istedim bu köşeye.

Bencitlembik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
endisecegim benim kizim yok ama annem var rabbim ona uzun ve saglikli ömürler versin babamin ölümünden sonra hem babam hemde annem oldu yeri gelir arkadasim dertdasimdir. Onu cok seviyorum dilerim herkesin annesi böyledir selamlar

emcan01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
benim bu aralar annemle aram hiç iyi değil beni çok üzüyor bende onu aramıyorum

M

masal

Ziyaretçi
emcan cığım çok üzüldüm bak şimdi. umarım önemli bir sorun değildir. ama her ne olursa olsun anneni aramalısın.

young

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
sinirli oldugumda hep anneme patlıyorum şu dünyada bir tek benim nazımı o cekiyo sonradan çok pişman oluyorum allah annecime uzun ömürler versin babamada kardeşimede

emcan01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
ben alıştım canım artık üzülme
bayrama kadar aramam zaten bayramda gidicez

M

masal

Ziyaretçi
anneler ve kızları nerdesiniz?

Lereenim

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
874
benim bu aralar annemle aram hiç iyi değil beni çok üzüyor bende onu aramıyorum
Emcancığım ,annenle arandaki durumun ne olduğunu bilmiyorum ama ben bayan endişeye katılıyorum ,her ne olursa olsun ,ne kadar kötü olursa olsun hayattayken annelerinizin kıymetini bilin,sonra keşkeler arka arkaya gelmesin hayatınızda.Ben annemi on sene önce kaybettim ve keşke hayatta olsaydı da ona sımsıkı sarılıp seni çok seviyorum diyebilseydim.Benim de bir kızım var onunla diyaloğumuz hem anne kız hem arkadaş gibi ve böyle olmalı bence ,henüz hiç bir şey geç değil vakit varken sarılın birbirinize.Sevgiyle kalın.

C

Cosmo

Ziyaretçi
Benim annem evrendeki en güzel, en muhteşem varlık derdim anne olmadan önce. Meğer anne olmak insandışı bir varlık olmak (melek olmak) demekmiş. Kızımı kucağıma aldığımda yine her zor anımda olduğu gibi annemin gözlerine baktım ve o oradaydı, istediğin her an yanındayım dedi yine sessizce sadece bakışlarıyla. Herzaman benim için iyi planlar yapan, adım attığım yeri sağlamlaştıran annem artık gururla beni seyrediyor çünkü aynı şeyleri ben kızım için yapmaya başladım. Annem yani klavuzum, karanlığımı aydınlatan fenerim elimi uzattığımda tutabileceğim noktada ve onun orada olduğunu bilmek inanılmaz bir güç, rahatlık veriyor bana. Artık annemin ışığından faydalanmıyorum kendi fenerimi yaktım kızıma ışık tutuyorum. Ama biliyorumki tanrının bana hediyesi olan annem hep arkamda. Kızımsa; kimse beni onun kadar mutlu edemez ve kimi zaman da üzemez. Onun için hiç düşünmeden canımı, kanımı veririm, var mı daha ötesi!..

moondance

kuzucuklarım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende annemi kaybedeli 7 yıl oldu ve acısı hala içimde aynı.bende çok üzülüyorum.keşke şimdi hayatta olsaydı da anneme onu ne kadar çok sevdiğimi tekrardan söyleyebilseydim.arkadaşlarım annelerinizin değerini çok iyi bilin. :çok üzgünüm:

Yukarı Alt