Anneme yakalandik annem gelip istesinler dedi sevgilim bahane üretiyo ?

Mutlusonum

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2019
106
32
Dün anneme kiz arkadaşımda kalcam diyip sevgilimle biyerde kaldik . Annem bunu arkadasimi arayıp ogrenmis . Beni aradi agzina geleni saydi .eve geldim bana dediki aranizda bişey gectimi bilemem ama kseye inandiramazsin iki sonra bisey olduğunda adini cikarir . Kendini dusurdugun duruma bak beni dusurdugun duruma bak su olayin ustune karsinda ki adam gibi adam olsaydi ben en kisa zamanda ailemi gonderiyorum derdi dedi . Sevgilime bunu anlattim ve ben suan gelip isteyemem duzenim yok ailemede soyleyemem boyle bi isteme olayini fln kabul etmezler suan dedi bende ayrildim sizce hakimiyim ?

BayanBilinmeyen

Kızım, Abla Oluyor. 👨‍👩‍👧‍👦
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2012
2.086
1.742
Dün anneme kiz arkadaşımda kalcam diyip sevgilimle biyerde kaldik . Annem bunu arkadasimi arayıp ogrenmis . Beni aradi agzina geleni saydi .eve geldim bana dediki aranizda bişey gectimi bilemem ama kseye inandiramazsin iki sonra bisey olduğunda adini cikarir . Kendini dusurdugun duruma bak beni dusurdugun duruma bak su olayin ustune karsinda ki adam gibi adam olsaydi ben en kisa zamanda ailemi gonderiyorum derdi dedi . Sevgilime bunu anlattim ve ben suan gelip isteyemem duzenim yok ailemede soyleyemem boyle bi isteme olayini fln kabul etmezler suan dedi bende ayrildim sizce hakimiyim ?
Kaç yaşındasın? Sevgilin kaç yaşında ? Aranızda birşeyler geçti mi ?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-12-2019

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 65 gün kaldı.

Bugünlerde biraz sakar olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, rahminizde olan büyüme, doğuma hazırlık için eklemlerin gevşemesi ve bebeğin pozisyonunda olan değişikliklerdir. Dengenizi kaybetmemeye özen gösterin, fakat unutmayın ki bebeğiniz dünyadaki en etkili ve verimli şok emici sisteme sahip olan, kaslı ve direnci yüksek rahminizdeki amniyotik sıvı içindedir. Kolostrum (ilk süt) sızıntılarına rastlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Loreth

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
5.281
15.808
Hangi konuda haklı mısın anlamadım. Hepimizin sevgilileri oldu, hepsiyle evlenmeye kalkmadık. Bu zamanla karar verilebilecek bir şey, anne korkusu, çevre baskısı yüzünden zorla olacak iş değil. Yani tabi ki sevgiliniz haklı. Sonuçta tek suçlu o değil ki, gayet de suç ortağısınız. Sırf sizi kurtarmak için, aceleyle bir evlilik kararı alacak hali de yok. Buradan çıkarılacak ders, sonuçlarına katlanılamayacak yalanlardan uzak durulmalı.

wentyworty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2016
171
231
Siz kendi iradenizle yalan söylemiş ve sevgilinizle bir arada gün geçirmişsiniz ne yaptığınızı bilemeyiz tabi. Ee anneniz ortalığı velveleye verince de adamdan ayrılmışsınız insan idare etmeyi bileceksiniz yoksa böyle alengirli işler yapmayın.
Sevgilinizin ne suçu var ki sanki sizi evlenme vaadiyle kandırıp hamile bırakmış da evlenmem diyormuş gibi suçluyorsunuz. Adamın durumunu ve evlilik düşüncesi olmadığını siz daha önce bilmiyor muydunuz? İlginçsiniz

Yukarı Alt