Annesiz yavru kediler çok acil!

Fiona22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.119
Yine bebekler icin toz mamalar petshoplarda da var aklinizda olsun

Fiona22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.119

Burda verilen tarif ne derece dogrudur bilemiyorum ama lutfen saf sutu direkt vermeyin. Diger bilgiler isinize yarar umarim
İnsallah kurtulur bebekler

dtnescafe

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
614
Yetişkin kedilerde Yanağını kenara çekince dişlerinin gerisinde boşluk var enjektörle o kısımdan beslemiştim ben kedim hastalandığında.ağzını açmasa bile o bölgeye enjektörü sokup yavaş yavaş sütü verebilirsiniz..bebek kedilerde nasıl olur bilemedim ama bir deneyin isterseniz...

ShinSeGi

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20.394
Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum lütfen banlamayın acil bir durum, yavru kedi bulduk anneleri terk etmiş daha gözleri bile açılmamış şırıngayla, burun aspiratörüyle falan süt vermeye çalıştık ama içmiyolar, bebelac toz süt aldık diğerleri zararlı diye baya araştırdık ettik veterinerleri de gezdik belediyeye bırakın onlar barınağa götürür dediler bi yardım bile etmediler belediyeler eminim alır atar çöpe, ölcekler diye çok korkuyorum napıcağımızı şaşırdık yardım edin lütfen
Süt anne bulabilmek için herkese mesaj atın, sosyal medyadan paylaşın. Bizde bulmuştuk böyle süt anne bulduk kendi yavrusu gibi baktı, temizledi, emzirdi.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-09-2019

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 61 gün kaldı.

Bebeğiniz rahim içinde hava tenefüs edemediği için, koku duyusu doğumdan sonra aktif hale gelecektir. Bebeğinizin gelişi yaklaştıkça, vücudunuz sıkça doğum kasılmaları ve hareketleri yapıyor ve bunlar giderek artıyor. Bu doğum öncesi kasılmalara Braxton-Hicks kasılmaları denir. Bebeğiniz demir, fosfor ve kalsiyum depolamaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nurov

🐾
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.682
Pardon da 4 tane can söz konusuydu ben bu konuyu açtığım sırada acik yazdım banlamayın taşımayın diye rica da ettim bu kadar mı bitti insanlığınız da şurda durması 1 günü bile almadı konumun battı mı size benim konum?? Kaynana gelin kavgası yazmadım diye mi yoksa?! O günden beri bir daha girmedim banım açılsa da giresim gelmedi sinirlerim o kadar bozuldu ki o hayvancıkların gözümün önünde ölmelerine barınağın veterinerlerin bile yardımcı olmamalarına çaresizce elimizden geleni yaptık ama olmadı besleyebildik bir şekilde küçük tuvaletlerini de yapmayı bilmediklerinden yaptırdık masajla ama kakalarını yapamadılar şiştiler zorla bi barınağa verebildik ama kavga dövüş anca aldı ciğeri 5 para etmez insanlardı çünkü burası nasıl böyle hassas bi konuda yemeyip içmeyip benim konumun peşine düşüyo ya? Nolcaktı iki gün dursaydı da yardım alsaydım ölürmüydünüz? Misafir olarak girdim okudum ama yardım etmeye çalışan insanlara cevap bile yazamadım derdiniz ne sizin ya, hadi üstten üstten yazın bi yorum bana ve konumu kapatın yapacağınız şey bu çünkü burda insanlara üstten konuşmak saçma salak konuları gündemde tutmak başka bişey değil .

Yukarı Alt