ANTALYA KIR/BEACH DUGUNU!!

silantrk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:KK24:Merhabalar 2018 haziran ayi dugunum olucak arastirmalara yeni yeni basladim bu cevrede tecrubesi olanlar paylasirlar umarim.butcemiz kisitli cok masrafli olsun istemiyorum ama antalya da yazlari fiyatlar cok yuksek oluyor biliyorum :KK43:
dugun mekani
kuafor-makyaj
gelinlikci
organizator
dis cekim fotografci
kina yeri
olarak duyduklarinizi ya da memnun kaldiklarinzi paylasirsaniz cok sevinirim
:KK39:

mrymasrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:KK24:Merhabalar 2018 haziran ayi dugunum olucak arastirmalara yeni yeni basladim bu cevrede tecrubesi olanlar paylasirlar umarim.butcemiz kisitli cok masrafli olsun istemiyorum ama antalya da yazlari fiyatlar cok yuksek oluyor biliyorum :KK43:
dugun mekani
kuafor-makyaj
gelinlikci
organizator
dis cekim fotografci
kina yeri
:KK39:[/QUOTE

MERHABALAR ASRIN ORGANIZASYON OLARAK HER KONUDA SIZE YARDIMCI OLABILIRIZ.
ILETISIM 0553 922 23 22

Kubra bozkurt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
dugun mekani
kuafor-makyaj
gelinlikci
organizator
dis cekim fotografci
kina yeri
:KK39:
Merhaba su değirmeni Kır Bahçesini alternatiflerinin arasına koymanı öneririm. Organizasyon firması işletiyor mümkün olduğunca her konuda destek oluyorlar

spring_

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben de aynı dertten muzdaribim istediğim gibi bi yer bulmakta zorlanıyorum su değirmeni ilgimi çekti açıkçası arayıp görüştüm en kısa zamanda gidip görmek istiyorum siz başka alternatifler bulabildiniz mi?

Yukarı Alt