Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Antalya'da Gündelik temizlik için bayan arıyorum

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve eylemahu tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2012
    Konu Sahibi : eylemahu
  1. eylemahu

eylemahu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Arkadaşlar haftaiçi çalışıyorum haftasonuda temizliğe ayırmaktan bıktım ayda bir alacağım bir temizlikçi bayan arıyorum ama güvenilir biri olması çok önemli. Eskiden bir bayan alıyordum anahtarı bırakıp gitsem dip köşe temizlik yapıyordu savsakladığı olmuyordu evlenince eşi temizliğe gitmesine izin vermediği için bırakmak zorunda kaldı. sonra birkaç kişi denedim ya dünyayı ben yarattım havasıyla rica minnet geldiler yarım yamalak iş yaptılar peşlerinde dolanmaktan temizliği ben yapsam daha az yorulurdum dedirttiler ya da fiyatta uçtular hem de beklediğim gibi sonuç çıkmadı son çare forumdaki Antalyalı arkadaşlara sorayım dedim yardımcı olursanız sevinirim

2. 26 Şubat 2013
  3. eylemahu

eylemahu Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    yokmu arkadaşlar evine temizlikçi alan?

4. 27 Mayıs 2013
  5. asyasultan

asyasultan Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    sanırım bu olay antalyada buyuk bir sorun:KK43:

6. 11 Temmuz 2013
  7. raingirl07

raingirl07 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    Merhaba eylem bende antalya oturuyorum. Haftada iki gün temizlikçi alıyorum ama içime sinmiyo biraz başdan savsaklıyo bütün temizlikçiler dolu şöyle istediğim gibi bir temizlikçi bulamadım ben ona iş dememeliyim dolapların içine hiç girmiyo bulursan banada haber ver .

8. 1 Kasım 2013
  9. Sftrk7

Sftrk7 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Çalışırken içime sinen temizliği yapacak kadın bulmak kabustu ,çünkü titiz biriyim, bir yıldır kendim işsizim :/ ve işi en düzgün biçimde yapabilirim :/lazım olan arkadaşlar ulaşabilirler

10. 17 Temmuz 2014
  11. vita22

vita22 Üye Üye

Ödül Puanları:
    16
    ne kadar ücret veriyorsunuz?

12. 21 Temmuz 2014
  13. vita22

vita22 Üye Üye

Ödül Puanları:
    16
  14. 16 Haziran 2015
  15. serife0107

serife0107 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    selam aleyküm günlü gide bilecem ev temizli arıyorum aslen adanalıyım 3aydır antalyadayım çok ihtiyacım var ..temizlikçiye ihtiyacı olan arasın şerife

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Mart 2017
  16. 7 Temmuz 2016
  17. vita22

vita22 Üye Üye

Ödül Puanları:
    16
    ne kadar ücret veriyorsunuz?

18. 7 Mart 2017
  19. Ebru gulten

Ebru gulten Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Merabalar ben antalyada oturuyorum eyer günlük temizlik işi istiyorum benden çok memmun kalırsınız çok ihtiyacım var numaran

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Mart 2017
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.