Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

AÖF Edebiyat 1.sınıflar buraya...

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve YasarSibel tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : YasarSibel
  1. YasarSibel

YasarSibel Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    bu sene bu bölüme basladım bakalım nasıl gecicek derslere calısmaya basladım sizler ne alemdesiniz aöf edebiyat 1.sınıflarıı bekliorum..

2. 4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : YasarSibel
  3. YasarSibel

YasarSibel Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    kızlarr ben murat kursuna yazıldım osmanlıca dersi icin tavsiye edilen bi yer ayrıca murat kursunun sitesinde deneme soruları var linkini atamıorum mesaj sayım 100 olmadıgı icin ama murat kurslarının sitesine girip acıkögretim bölümünde mevcut belki işinize yarar..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.